Şimdi Ara

Fenerbahçe 2013/2014 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (340. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.032
Cevap
57
Favori
548.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyaz tv yi açın bugün serdar taşçıyla röportaj yapmışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K U N

Beyaz tv yi açın bugün serdar taşçıyla röportaj yapmışlar.

Bende Beyaz Tv yok röportajı buraya özet geçebilir misin zahmet olmazsa?
  • Fenerbahçe ile görüşmedim dedi menajeri de aynı şekilde görüşmedik dedi.Transferi bu hafta içinde belli olur dedi.Muhabirin "Fenerbahçe'ye sıcak bakiyor musun?" sorusuna,"Tabii ki neden olmasın" dedi.Bende Sporistacom dan öğrendiğim kadariyla yazdim,twitter.
    @Escherichia coli

• Ne benimle ne menajerimle, görüşen olmadı dedi. Fenerde oynarmısın diye sordular , neden olmasın, futbolda her şey olabilir dedi. Gerisi hikaye
  • Lucescu : Fenerbahçe ile anılmaktan mutluyum

Beyaz Tv
  • Serdar Taşçı ile bugün görüşme yapıldı. Bakmayın söylediklerine, çıkıp da görüştüm diyecek halleri yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Serdar Taşçı ile bugün görüşme yapıldı. Bakmayın söylediklerine, çıkıp da görüştüm diyecek halleri yok.

Gelecek mi peki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykut Çıkabilir

Fenerbahçe ile görüşmedim dedi menajeri de aynı şekilde görüşmedik dedi.Transferi bu hafta içinde belli olur dedi.Muhabirin "Fenerbahçe'ye sıcak bakiyor musun?" sorusuna,"Tabii ki neden olmasın" dedi.Bende Sporistacom dan öğrendiğim kadariyla yazdim,twitter.
    @Escherichia coli

Görüştüm diyemezdi ki zaten kapa bildirme zorunluluğu var bence bu transfer oldu gibi

• Spor Dünyası ‏@sporistacom 21 sn
    Mircea Lucescu: Shakhtar ile 2 yıllık kontratım var ve ben profesyonel bir teknik direktör olarak kontratımı tamamlayacağım.

Mircea Lucescu: İstanbul'u ve Türkiye'yi çok seviyorum. Türkiye liginde yarışmayı seviyorum. Fakat şu anda Shakhtar'ın teknik direktörüyüm.
  • Muhabir:Fenerbahçe tazminatını karşılarsa gelmeyi kabul eder misin?

Luce:Bunu kulüpler kendi aralarïnda konuşmalı,benim açimdan sorun yok.

• Serdar Taşçı'nın kulübü ile görüşülüyor. 5 Milyon Euro serbest kalma maddesi var. Onların da istediği bedel budur zaten. Oyuncu da menajeriyle birlikte bugün kulüp binasına gelip Fenerbahçeli yöneticilerle görüşmüştür. Taşçı'nın haberim yok deyip topu menajerine atması vs. bunun bir örneği. Neden olmasın da diyor zaten tamamen yalan gibi görünmesin diye. Bunlar oyuncunun fiyatını yükseltmemek için yapılan şeylerdir. Serdar Taşçı Fenerbahçe'ye yakındır, kuşkunuz olmasın.
  • Eyvallah bilgilendirme için @Aykut Çıkabilir

Serdar açık açık görüştük diyemezdi zaten.Neden olmasın? diyerek yeşil ışığı yakmış,inşallah bu transfer tamamlanır.

Luce işi zaten Fernandinho'nun Citye gidişi sonrası kesin olarak yatmıştı.Sağlık olsun geleydi şampiyonduk ama.

Hoca konusunda Ersun Yanalın olacağını tahmin ediyorum
  • Ed Wood kullanıcısına yanıt
    Cardozo, Ekotto, yerli forvet ile yerli sağ bek ne durumda?Mevlüt veya Eto' ile ilgileniyor muyuz?Son olarak Cardozo'nun alternatifi var mı?
  • Hocam Lucescu ile ilgili bir bilgin var mı?Resmi birşey,temas falan yoksa Ersun Hoca mı olacak kesin?
    @Ed Wood

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykut Çıkabilir

Hocam Lucescu ile ilgili bir bilgin var mı?Resmi birşey,temas falan yoksa Ersun Hoca mı olacak kesin?
    @Ed Wood

Allahini seven ustume toprak atsin.

• SON DAKİKA

Mircea Lucescu: Türkiye'ye gelmek konusunda benim açımdan sorun yok. Ancak kulübüm, kontratımın sonuna kadar burada kalmamı istiyor.

via:Twitter/spordunyası
  • @TÜRK Aygırı, Cardozo ile anlaşıldı, sorun yok. Transferin açıklanamamasında ki tek neden bizim 10 Milyon Euro bonservis verip geriye kalan 2 Milyon'u bonuslarla tamamlamak istememizdendir. O sorunu da halledecekler zaten. Ekotto'da görüşmeler hala olumlu devam ediyor. Bonservis ödeme şekilleri konuşuluyor. Yerli forvet ve yerli sağ bek şu Ekotto ve Cardozo açıklandıktan sonra gerçekleştirilecek. Cenk Tosun ve Veysel Sarı. Mevlüt ve Eto'o ile ilgili hiçbir girişim yok şu an. Cardozo'ya odaklandı yönetim. Bitirecekler.. O yüzden alternatif isim yok.

@Aykut Çıkabilir, %90 Ersun Yanal.
  • Daha öncede uzun uzun tartışıldı konuşuldu .Baroniyi neden sevmiyorsunuz?
    İstatistikler gayet faydalı olduğunu söylüyor.Sanki tüm takım %100 oynuyor Baroni sıkıntı çıkarıyor .
    Enteresan .Baroniden önce gitmesi gerekenler var .
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz™

Daha öncede uzun uzun tartışıldı konuşuldu .Baroniyi neden sevmiyorsunuz?
    İstatistikler gayet faydalı olduğunu söylüyor.Sanki tüm takım %100 oynuyor Baroni sıkıntı çıkarıyor .
    Enteresan .Baroniden önce gitmesi gerekenler var .

Sahada ruhsuz ruhsuz dolaşması,maç seçmesi.benim aklıma bunlar geldi.
  • Ed Wood kullanıcısına yanıt
    12 milyon euro verip hem külüple anlaşıyorsak, ödeme şeklini halletmek çok daha kolay olur.Ekotto ile Cardozo'ya kafayı taktıklarına göre anlaşılan ya alacaklar ya da alacaklar ve Ekotto'da rakamlar ne durumda? Serdar'ın kulübü ile ilgili ne durumdayız?
  • 
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.