Şimdi Ara

Fenerbahçe 2011-2012 Sezonu Maç Konusu | Z T K Final | Fenerbahçe - Bursaspor | (451. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.391
Cevap
18
Favori
409.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Topuz sürekli göbekte oynasa daha iyi olucak.
  • aziz az para vermiş.ben demiştim 2 ofsayt golü parası verelim yok 1 yeter dedi.2 ofsayt golü alsaydık 1 ofsayt golü bedavaydı halbuki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AntiEveryThink

3 Maçtır Beşiktaş lehine hatalı kararlar verilirken nerdeydi bu kadar GS taraftarı? Gol ofsayt ancak şu forumda aynı karar Fenerbahçeye verilince gelen tepki başka Beşiktaşa verilince gelen tepki başka.

fark şu beşiktaşlılar böyle kazanacaksak kazanmayalım diyebiliyorlar... ki onlarada aynı şeyler söyleniyor...
  • Ne kadar acı, aleyhine olan hatalarda kaplan kesil, as, kes, lehine oldumu şike yaptık diye gül, dalganı geç..
  • bienvenünün ailesi kombine yada loca alsın hep istekli oynasın böyle
  • Ofsaytın takımla alakası mı olurmuş? Ofsayt ise ofsayttır, değilse de değildir. Evet, ofsayt ya da bence ofsayt değildi yazmak bu kadar mı zor?
  • Nedense golün ofsayt olduğunu görünce daha çok sevindim golden
  • quote:

Orijinalden alıntı: senfield25

quote:

Orijinalden alıntı: AntiEveryThink

3 Maçtır Beşiktaş lehine hatalı kararlar verilirken nerdeydi bu kadar GS taraftarı? Gol ofsayt ancak şu forumda aynı karar Fenerbahçeye verilince gelen tepki başka Beşiktaşa verilince gelen tepki başka.

fark şu beşiktaşlılar böyle kazanacaksak kazanmayalım diyebiliyorlar... ki onlarada aynı şeyler söyleniyor...

Aynı şeyi burdaki çoğu Fenerbahçe taraftarı söyleyebilir? Kusura bakmayın hocam ama benim görüşüm bu yönde bir Fenerbahçe maçıyla başka bir takımın maçı izlenirken zihniyet aynı olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reznov.

quote:

Orijinalden alıntı: Mechaniker

1312. Fenerbahçenin golü ofsaytmı şenlikerine hoşgeldiniz.

• Şu Türk hakemlerine deli oluyorum. Ofsaytı tamam görmeyebilirsin o değil sinir olduğum.

Ulan bu kadar düdük çalma meraklısı hakem Avrupa'nın başka yerinde yoktur herhalde. Adam pasını aktarıyor sağa Gökhan Gönül'ün de önü açık "düüüt" faul. Oyunu durdur.

Orta sahada Bienvenü'ye faul yapılıyor, sakatlık falan yok, top yine Fenerbahçe'de düüüt faul, oyun duruyor.

Fenerbahçeli oyuncu pas atıyor Alex ofsaytta topu alamıyor önüne, Mersin İdman Yurdu kalecisi kontrol ediyor, alıyor eline. Düüt oyun duruyor.

Hay düdük kadar başınıza taş düşsün ya. Bütün oyun zevkinin içine ediyorlar. Bir de premier ligdeki hakemlere bakıyorum da (Arsenal-AstonVilla maçı var aynı zamanda) dağlar kadar fark var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

GS istanbul macini kirmizi kartla kazandilar bunu ne cabuk unuttular ? Webo savunmayin irzina geciyordu 1-1. Webo kirmizi gorunce Gs farkli kazandi

Semih'in ayağını görmediğini düşünerek susuyorum.Gerçi siz Lugano'nun Gaziantep'li oyuncunun ayağı üstünde zıplamasından alışıksınız,kırmızı yemeyince felan böyle pozisyonlara yanlış diyorsunuz.Doğrusu her türlü bilerek-bilmeyerek rakibin ayağına sert müdahaleler kırmızı karttır-kırmızı kart olmalıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

1000 galibiyet alan tek takim FENERBAHCE !

daha 60 dakika var, dur hele
  • topla oynama oranı **** -%39
    mersin'in atagı yok
    fener goller kacırıyor

OFSAYTTTTTTT VAR ORDA AMAAA :(

diyen adamlara cevap vermeye gerek duymuyoruz.
  • hakem trabzonlu değilmiydi ya
  • quote:

quote:

quote:

• Ulan topuz nereye gidiyorsun takip etsene biraz alexi
  • Alex baba kızdı..
  • quote:

quote:

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: simsek1907

şike var beyler şike öğrenemediniz mi daha.ofsayttan gol için cuvalla para yıgdık hakemin önüne.dedik ofsayttan olsun gol yoksa verme golü dedik.gs li arkadaslarımız sevinsin dedik

Ah kıyamam iyice bozuldu psikolojileri hor görmemek gerek .
  • quote:

Orijinalden alıntı: simsek1907

topla oynama oranı **** -%39
    mersin'in atagı yok
    fener goller kacırıyor

OFSAYTTTTTTT VAR ORDA AMAAA :(

diyen adamlara cevap vermeye gerek duymuyoruz.

İyi oynuyo olmak ofsayt tan gol atmayı hakkı olmayı gerektirmez.Gerçi benim umrumda değil ofsayt olup olmaması ama.:D
  • 
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.