Şimdi Ara

Fenerbahçe 2011-2012 Sezonu Maç Konusu | Z T K Final | Fenerbahçe - Bursaspor | (441. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.391
Cevap
18
Favori
409.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 439440441442443
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • neden FB ye bu kadar yükleniliyor bence şike davası varken çok bile puan topladılar..Ben bu kadarının olacağını sanmıyordum...Bence şike'de varsa eminimki Sivasspor maçında var, diğerlerinde olduğunu pek sanmıyorum...Fakat Fb ligin başından beri 22 maçta 5 maçta güzel oynadı.Yani bence iyi puan bu kaos ortamında..
  • bu edin vişça'yı çok beğendim valla arsene wenger'in izlediği kadar varmış
  • Takım sapı sapıı dökülüyor. Akşamdan kalma hepsi sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Arif erdem tamam da böyle kişiliksizce de top oynatılmazki .
    Çekil geriye kapıtırınca kontra yap .

Barcelaonaya da 10 kişi defans yapıyorlar ama adamlar bir şeylere çalışmış bir şekilde açıp sonra kevgire çeviriyorlar.
    Bizim takım belliki hiçbirşeye çalışmıyor hala daum un üzerinden geçinmeye çalışıyor Aykut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bulut-

quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

Istanbul 3 buyuklerin kabusu

Galatasaray\ da yeneceklerdi en kotu berabere bitecekti mac Webo kirmizi gormeseydi

Webo'nun kırmızısı %100 haklıydı şuraya tartışma çıkarmak için yorumlar yapmayın.

adam haklı ya da haksız dememiş ki zaten.KIrmızı görmeseydi diye yorumda bulunmuş.ha varsayım yapmakta olmaz tabi o ayrı bir konu.

• quote:

Orijinalden alıntı: utku84

belediye ne biçim bir oyun oynuyor ya , adamlar ceza sahasına sokmuyor bizi, nasıl bir savunmadır hayran kaldım

Birde enaz 3-4 tane %100 pozisyonda kacirdilar Onuda takdir etmek lazim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doktor.Z

quote:

Orijinalden alıntı: Obsession

quote:

Orijinalden alıntı: gokhan112

kaleyi bulan şutumuz yok alın size aykut kocaman fenerbahçesi rezaletten başka bişey değil

Benim karşımda bunları söylemelisin.

offf kurtlar vadisi liselisi gelmiş.

Adam gibi konuş,haddini bil.Aykut Kocaman'a laf söylettirmem ben.Çok biliyorsa o arkadaş,Fenerbahçe'nin tarihine adını altın harflerle yazdırıp,sonra gelip takımın başına geçsin.Bunu yapsın,bende özür dilerim ondan.Her mağlubiyetten sonra Aykut hocaya sallamak,Fenerbahçe'lilik değildir.Aynısı sizin içinde geçerli.Carvahal'e sallamakta Beşiktaş'lılık değildir.Biraz maçı izleyin,içerde ki adamların ne kadar yorgun ve ruhsuz olduklarını görün ve sonra Aykut Kocaman'a sallayın.

• Beyler bu maç gitti, basket maçına konsantre olalım artık..
  • Kayseri maçından sonra bu maçta bazı futbolcularda düşüş bekliyordum ancak bugün maalesef takım komple yok. Hayır kızacam, kızamıyorum.Yarın TFF sakat bir toplantı yapıp hakkımızda racon kesmeye çalışacak.Bu futbol, saha dışı etkenlerin futbolcuları bayağı etkilediğini düşünmeme sebep oldu. Bu arada İBB belkide hayatının en ballı galibiyetini almak üzere.1. ve 3. gol tamamen topun isteğiyle olmuştur bence.Keşke futbolcular da taraftarlar kadar yürekli olsa. Ama onlar profesyonel!...
  • Bu Emre ne yapıyor bilen var mı. ADam resmen yürüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plasebolca

quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

Ya 3-2 ya da 4-2 biter bu maç Belki FB toparlanıp kısa sürede 2 gol atar berabere yapar, ama düşük ihtimal.

yok puan almayalım, ibb nin olsun. Şu Transfer dönemindeyken yönetimin aykutun kafasında yeni transferler belirsin artık.. tek sowla olmaz bu iş...

Bunu yazarken dakikanın 70 olduğunu hesaplamıştım halbuki 80 miş.

• quote:

Orijinalden alıntı: 10.5

quote:

Orijinalden alıntı: Undress Me Everywhere

Mehmet, Caner, Ziegler, Orhan, Bienvenu, Bilica hiçbiri Fener'in oyuncusu değil.

Yorum yazmıyacaktım ama oha naptın hocam, Daha dün Mehmet için Türkiye'deki en iyi ortasaha oyuncularından biri diyorlardı.

Yok ya dümdüz bir topçu geçen yıl güçlüydü kuvvetliydi pek belli olmuyordu ama şimdi iyice ortaya çıkmaya başladı hiçbir şeye yaradığı yok bir tane çalım atamaz, şut atmayı bilmez dağ taşa vurur, arada bir çalım atınca kendini Alex sanmaya başlar ikincisini dener kaptırır kontra atak olur falan yani Krasic gelse de kurtulsak şu heriften.

• quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

quote:

Orijinalden alıntı: ExtremeHatred

quote:

Orijinalden alıntı: 2000ModelFordFocus

3 mu oldu? Oha. 4u yeriz.

Arif Erdem de Allahindan bulsun.

arifin ne suçu var ? maçı bilerek mi kaybedicekti adam?

doğru bize karşı bilerek kaybetmeyecek,size kaybediyor doğrusu..

Yaw he he .
  • yav hiçbiri topa vurmayı bilmiyor bu ne biçim iş...
  • ana gol olmuş.
  • Al size gol :)
  • Alex attı, bu maç 3-3 olur.
  • Alex sen nasıl bi adamsın yaa
  • SEN KRALSIN ! Hadi be abi 1 gol atında bari berabere bitsin
  • sevinsem mi üzülsem mi bilemiyorum.son dk da bir gol gelir mi?
  • 
Sayfa: önceki 439440441442443
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.