Şimdi Ara

Fenerbahçe 2011-2012 Sezonu Maç Konusu | Z T K Final | Fenerbahçe - Bursaspor | (439. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.391
Cevap
18
Favori
409.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maç başından beri tam ibb' nin istediği düzende oynanıyor. Açık oynayan rakipleri seviyorlar, çok pozisyona giriyorlar ama çok da kaçırıyorlar. Becerikli forvetler olsa 5-6 olmuştu. Fener risk aldıkç daha çok pozisyona girerler.
  • Young Boys maçını izler gibiyim ...
  • Istanbul 3 buyuklerin kabusu

Galatasaray\ da yeneceklerdi en kotu berabere bitecekti mac Webo kirmizi gormeseydi
  • Saka bi yana arif erdemle ibb fena degil
  • Mehmet, Caner, Ziegler, Orhan, Bienvenu, Bilica hiçbiri Fener'in oyuncusu değil.
  • bakalim uzatmalar kac dakika olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2000ModelFordFocus

3 mu oldu? Oha. 4u yeriz.

Arif Erdem de Allahindan bulsun.

• beyler belediye laneti bu kaçış yok.daha bizede çakacaklar kaçış yok gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: quneshlee

Young Boys maçını izler gibiyim ...

bende onu hatırladım yb ile aynı taktiği yapıyorlar ibb
  • quote:

Orijinalden alıntı: Undress Me Everywhere

Mehmet, Caner, Ziegler, Orhan, Bienvenu, Bilica hiçbiri Fener'in oyuncusu değil.

Objektif olarak yorum yapıyorum gerçekten ruh yok.Transfer şart.
  • Ziegler i stoper oynatıyoruz daha ötesi yok.
  • Gökhan'ın ölsüsü Orhan'dan iyidir değişiklik hakkını harcıyosun. Caner'i sol beke çekiyosun orası koridor oluyor değişiklik de yapmıyorsun. Cristian'ın bir tane olumlu pası yok rezalet bi halde hala oyunda. Aykut Hoca'yı çok severim her zaman takımın başında kalması taraftarı olmuşumdur ama yine de bu maç bu değişiklikler büyük fiyasko.
  • Beyler rahat olun biz kazanana kadar maçı bitirmiyor hakemler nasıl olsa.
  • quote:

Mehmet, Caner, Ziegler, Orhan, Bienvenu, Bilica hiçbiri Fener'in oyuncusu değil.

Yorum yazmıyacaktım ama oha naptın hocam, Daha dün Mehmet için Türkiye'deki en iyi ortasaha oyuncularından biri diyorlardı.
  • Fb 3 defansla oynadigi icin bu kadar pozisyon verdi
  • fener'de bir tek ayakta kalan volkan var... takıma ne kadar kızsa haklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10.5

quote:

Yorum yazmıyacaktım ama oha naptın hocam, Daha dün Mehmet için Türkiye'deki en iyi ortasaha oyuncularından biri diyorlardı.

Dün öyleydi
  • Aykut Kocaman'da ruh yok ki, oyuncularında olsun. Valla kim ne derse desin, bu adam bu takımı Anadolu kulübü mantığı ile idare ediyor. Koy Yılmaz Vural'ı, şuan ki halden iki gömlek daha fazla hırslı olurlar. Son dakika da gol, olduğunda bile, yağmur duasına çıkmış biri gibi seviniyor, Ulan ben yerimde duramıyorum o gol olduğunda! Herkesin gözünde şu şike sürecinde efsaneleşmişken adabı ile gitsin bir zahmet.
  • adamlar 10 kişi defans yapıyor arkadaş kontra atakla gol atıyorlar
  • 
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.