Şimdi Ara

Fenerbahçe 2011-2012 Sezonu Maç Konusu | Z T K Final | Fenerbahçe - Bursaspor |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
20.429
Cevap
18
Favori
402.399
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> Fenerbahçe 2011-2012 Sezonu Maç Konusu | Z T K Final | Fenerbahçe - Bursaspor |
Giriş
    743 Mesaj
    Onu bunu bilmem baroni-topuzu hiç beğenmedim. GG forumsuz çok vasattı..Şu takımda gitmesi gerekenler... baroni-bilica-bienvenu.. topuzdan da iyi bir yedek olur.. topuz dün bi pozisyonda stoch normal basit bir pas atmadı koşu yoluna stoch çıldırdı.. ve sonrada topuz ağır şekilde küfür etti.. iyice gözümden düştü bu adam.. takım arkadaşına öle diyen birisi pasta atmaz bencilde oynar.. stochda ki o hırs topuzda yol.. anca deli danalar gibi mücadele ediyor düz bir adam..

baroniye gelirsek adam kafasında bitirmiş gibi herşeyi.. sanki halı saha maçı yapar gibi koşmaz etmez.. bi adama yapıştığını dengesini bozduğunu top çaldığını zor gördüm..

bienvenu nasıl topçudur arkadaş..guizayı arar olduk yeminle.. guiza atardı en azından bazı pozisyonları bazılarınıda atamazdı ama bu hiç atamıyor, ne kaçmasını biliyor ne pozisyon alıyor 0 adam..

yıllardır sağ kanatsız oynuyoruz.. çakma sağ kanat oynayan caner bile haraketlendirdi o kanatı.. defans hariç takımın yer yeri s.o.s veriyor.. takviye yapılmazsa play-off ları izlemeyin boşuna
    |
    |

• Yarbay
    2275 Mesaj
    Maçın tamamını izledim, öncelikle tebrik ederim. Gaziantep kart gördükten sonra ve Fenerbahçe'nin o şoku atlatmasıyla maç kolayca döndü. Ancak her maç böyle olmaz, bu her takım için geçerli. Bienvenu fabrika hatası kesinlikle forvet yok takımda şaka gibi, oraya yeni bir isim lazım.

Orijinalden alıntı: Dr. Vivera

Maçın tamamını izledim, öncelikle tebrik ederim. Gaziantep kart gördükten sonra ve Fenerbahçe'nin o şoku atlatmasıyla maç kolayca döndü. Ancak her maç böyle olmaz, bu her takım için geçerli. Bienvenu fabrika hatası kesinlikle forvet yok takımda şaka gibi, oraya yeni bir isim lazım.

O şakayı yapan kimse çıksın ortaya. Sizinle mi uğraşıcaz ya ?
    |
    |
    Konya maçına forvet olarak bence Berk ile çıkmalıyız. Semih ve Bienvenu bitik ikiside birbirinden beter o yüzden berk denenmeli bence ve zaten önemli bir maçta değil eğer iyi oynarsa en azından forvetli oynarız

Orijinalden alıntı: Spywonder

Konya maçına forvet olarak bence Berk ile çıkmalıyız. Semih ve Bienvenu bitik ikiside birbirinden beter o yüzden berk denenmeli bence ve zaten önemli bir maçta değil eğer iyi oynarsa en azından forvetli oynarız

yenileceğiz
    |
    |

and remember respect is everything

maybe one day 73' Beetle
  • Yüzbaşı
    618 Mesaj
    Şu 4-6-0 taktiğini denese Aykut hoca çok daha iyi olacak bizim için. Çünkü forvetlerden bir halt olmaycağı ortada. Ayakta duramıyorlar. Koy ver gitsin Caner i Stoch u serbest adam olarak hiç değilse çorba ederler karşı takım defansını.
    |
    |

HTC Desire S Kullanıcılar Kulübü

..Lenovo y500 i73630QM 8GB RAM, GT650M SLI(2*2gb gt650m)
  • Yarbay
    2090 Mesaj
    Beklentim,

Mert
    Orhan Bekir Serdar Ozgur
    Baroni Emre
    Topuz Ozer Caner
    Berk

Ikinci yarida skora bagli olarak, (Hic izlemedim Hasani ama)
    Serdar-Hasan Erbey / Bilica 18e alinmaz umarim, ama kesin Bekir Bilica ikilisi 11 giyecek.
    Topuz-Recep
    Emre-Gokay
    Stoch-Caner yapilabilir. Ki Stocha gerek kalacagini sanmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

HTC Desire S Kullanıcılar Kulübü

..Lenovo y500 i73630QM 8GB RAM, GT650M SLI(2*2gb gt650m)
  • Emekli Yönetici
    1922 Mesaj
    -------------Erten-----------
    -Orhan--Bekir--Hasan-Özgür-
    -------Gökay--Topuz-----------
    -Özer-----Recep-------Caner-
    -----------Berk-----------------
    Orhan - Serdar - Yobo - Özgür
    Gökay - Topuz
    Caner - Recep Niyaz - Stoch
    Berk

Stoch dinlendirilmek istenebilir. Caner Stochun yerine geçer, Sola da Mehmet geçer. Ortayada baroni reyiz. Bilica kadro dışı olmalı kesinlikle yedekte bile olmamalı.
    |
    |
    |
    |
    Sükut-u hayale uğramaktan korkan çiçeklerin derdiyle hem derd olmuşum nicedir… Nicedir dizginsiz binerim sevdâ atına! Yoksa ne mümkün ermek… Mecnunların, Keremlerin, Yusufların katına! Süflî melekelerden sıyrılarak kanat çırpmaktayım, kendimin dahi fark eylemediği kesif bir bâtına… Ve kaderin kûfî yazan kalemi usulca iliştirmekte hayatımı, hayatına…
  • Yarbay
    3974 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Something

2-0 yeniliriz bu kadro ile ama yedekte Alex,Emre,Stoch,Volkan,Serdar olursa işler değişir.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

quote:

Orijinalden alıntı: Something

2-0 yeniliriz bu kadro ile ama yedekte Alex,Emre,Stoch,Volkan,Serdar olursa işler değişir.

Orhan,Bekir,Özgür,Özer,Caner arada ilk 11 oynayan veya oynayacak oyuncular.
    Topuz zaten var.
    Geriye kalan gençlerden de Berk,Recep,Gökay,Hasan ve Erten hepsi bu formayı kaldırabilir bence.

Sadece Recep'in fiziki olarak çok dezavantajı var o da ikinci yarı değişir,halledilir.
    |
    |

• Yüzbaşı
    743 Mesaj
    bize aç birileri hırslı birileri lazım ve işe yarayan yetenekli oyuncu lazım. berk dışında bu dediklerime uygun futbolcu yok o gençler arasında
    |
    |
    Bu mac kaleyi Mert korur.

+
    Takimin agir baslarindan en az ikisi sahada olur. Bunlar da Topuz ve Emre, bir de Baroni. Diger kismi yedek olur, ikinci yarida da gencleri goruruz. Aykut Hoca yine tedbirli cikacaktir.
    Hatta soyleyeyim, forvette Bienvenu olacak, yazdim buraya.

Kadronun tamamini genclerden olusturmak yalnizca Ferguson'un yapacagi bir istir, herhangi biri kolay kolay denemez.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Lord Kinross

Erten Ersu'nun su anda 17 yasinda oldugunu bilmiyorsunuz sanirim? Ki onunde Mert ile Ertugrul var daha.

Samsun'daki Ertuğrul Taskiran'i kastetmedin sanırım ?

2090 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Siempré

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Kinross

Erten Ersu'nun su anda 17 yasinda oldugunu bilmiyorsunuz sanirim? Ki onunde Mert ile Ertugrul var daha.

Samsun'daki Ertuğrul Taskiran'i kastetmedin sanırım ?

Samsundaki Ertugrul'u kastettim. Sezon sonunda kirasi bitip takima katilacak, 17 yasindaki Erten'e gelene kadar cok secenek var.

|
    |
    21 ocakta ki kayseri maçının bilet fiyatları ne kadar acaba?

kale arkaları 22 mi 33 lira mı ?
    Sükut-u hayale uğramaktan korkan çiçeklerin derdiyle hem derd olmuşum nicedir… Nicedir dizginsiz binerim sevdâ atına! Yoksa ne mümkün ermek… Mecnunların, Keremlerin, Yusufların katına! Süflî melekelerden sıyrılarak kanat çırpmaktayım, kendimin dahi fark eylemediği kesif bir bâtına… Ve kaderin kûfî yazan kalemi usulca iliştirmekte hayatımı, hayatına…
HızlıCevap
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
Bey Azura
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.