Şimdi Ara

Fenerbahçe 2009-2010 Sezonu Maç Konusu | Fenerbahçe & Trabzonspor | 34.Hafta (489. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.115
Cevap
0
Favori
280.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 487488489490491
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Komik gelebilir ama bugün Selçuk bence iyi oynadı, ne düşünüyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cause_of_death

Komik gelebilir ama bugün Selçuk bence iyi oynadı, ne düşünüyorsunuz

Evet katılıyorum.Selçuk hem Hücum hemde defansif olarak iyiydi.Aman nazar deymesin.Şu Cristian dan çok çok daha iyi.O mevkiyi Aurelio'dan sonra bir türlü doğru oyuncuyu bulamadık.Şimdilik Selçuk formda.Aman böyle gidelim.Takım olarak iyiyiz.Bu arada Gökhan Ünal'da artık ilk 11 hakketiğini düşünüyorum.
  • Selçuk yine 10 numara oynadı...
    *Baroni de yapılan ısrar Selçuk'ta yapılsa bugün daha iyi durumda olurdu... umarım daum baroni iyileşince yine selçuk u kızağa çekmez...
    *M.Topuz'u ilk kez bu kadar iyi gördüm... eski takımına karşı oynayınca "aaaa ben fenerbahçeye transfer olmuşum" deyip nasıl oynaması gerektiğini hatırladı sonunda...
    *Özer sakat ama maşallah yine takımın en çok koşanı... alex son dönemde iyi işler yapıyor ama iyi birr özer görmek için biz alex in emekli olmasını beklemek zorundayız...
    *Lugano.... birilerine göre liğin kasabı (kıskançlıktan) ama olsun böyle kasaba ben kurban olurum
    *Bilica... ısrar ediyorum Bekir & Lugano ikilisi 3 maç üst üste oynasın şimdikinden çok daha sağlam ve güvenilir bir defansımız olur...
    *G.Gönül... eskisi kadar hücuma destek vermesede bu haliyle de takımın her zaman en iyilerinden biri
    *Santos... Kazım sonrası sendromu atlatmış gibi görünüyor... istediği zaman yapamayacağı şey yok.. ama istediği zaman... bana göre tam zico'luk bir bek...
    *Guiza... sakatlanan bir oyuncu için hiç sevidiğim olmamıştı
    *G.Ünal... Nede olsa bir kral... üst üste 2-3 maç oynasın takımın maç ritmine alışsın işte ozaman forvet sorunu nu çözmüş oluruz... en azından çalım attıp rakip geçmeye çalışıyor
    *Semih... Suratından düşen binparça derlerya aynen öyle... daum semihi silmiş... semih in çok ta şeyinde bir havası var gibi... sezon sonu ikisinden biri kesinlikle yolcu...
    *Emre BELEZOĞLU

maç öncesi ropörtajlar esnasında anladım ki sezon sonu eğer daum kalacak sa Aykut hoca kesinlikle görevinen ayrılacak...
    Bülent uygun büyük olasılıkla Tolunay hocanın görevini devralacak...
  • Aykut kesinlikle gidecek katılıyorum.Bazıları hala medya sallıyor desin.Biz zamanında Rıdvanı ve Oğuzu kaybettik, şimdi de Aykutu...
  • Taraftar Galatasaray maçı sonrası Selçuk'a güvenmeye başlamış, kaleyi her görüşünde staddan bir "ooooo" sesi yükseldi, Selçuk şu maç gibi oynasın, canımı yesin.

Özer bugün mücadele etmek istedi ama biraz sönük kaldı, sanırım sakatlığın psikolojik etkisinden tam anlamıyla kurtulamamış.
  • bursa ikinci golü atınca havaya sıçradım sevindim... bursa şampiyon olsada aziz başkan daumu postalasa diye dua ediyorum...

geçen sezon aragones geldiğinde aykut u yanına vereceklerdi... bu sezonda aykut devam edecekti... yönetim kendini kandırıyor ama taraftar mutlu değil hoca dan... şampiyon dahi olsak, oylama ypılsa%80 i daumu yine postalar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lasts0ul

quote:

Orijinalden alıntı: Sisilli

a benim akıllım ilkokulda hiçmi resim dersi görmedin sen hiçmi nehir çizdirmediler sana
    uzakta olan cisimler küçük gözükür diye hiçmi öğretmediler
    vah vah

Adam komedi ya

Yine de ofsayt olduğu gerçeğini değiştirmez

Bu arada harbiden sizin takımda bir tek Lugano ve Emre oynuyor yahu
  • yukardaki resimde gözden kaçan nokta. top ayaktan çıkalı nerdeyse 2 sn olmuş. o anda çizmişler çizgiyi şaka gibi. ayaktan çıkınca çekseler belki ofsayt değildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

yukardaki resimde gözden kaçan nokta. top ayaktan çıkalı nerdeyse 2 sn olmuş. o anda çizmişler çizgiyi şaka gibi. ayaktan çıkınca çekseler belki ofsayt değildi

Yeni bir tartışma konusu daha desenize. :)
  • Gençlerbirliği- Bursaspor maçı var burası bomboş. Gençler gol atamıyor artık ama bakalım. Eskiden belli olmazdı Gençlerbirliği zor deplasmandı. Yine bir başarı bekliyoruz Gençlerden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GobliN

Gençlerbirliği- Bursaspor maçı var burası bomboş. Gençler gol atamıyor artık ama bakalım. Eskiden belli olmazdı Gençlerbirliği zor deplasmandı. Yine bir başarı bekliyoruz Gençlerden.

Ben maçı izleyecem,bakalım,inşallah berabere falan biter,ama bu taraftarlar iyice abarttılar,gençlerli taraftarlar bursalıları alkışlıyor ...
  • Tezahürat yapıyorlar,alkışlamaktan öte...
  • İzliyorum ben de şuan dediğin gibi alkışlıyorlar... Sanırım tek umudumuz Galatasaray'a takılmaları.
  • Bu akşamki Manisaspor-Fenerbahçe maçı trt1 de 19:50'de.Ziraat Türkiye Kupası.

Bakalım bizimkiler nasıl oynayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarikanarya567

Bu akşamki Manisaspor-Fenerbahçe maçı trt1 de 19:50'de.Ziraat Türkiye Kupası.

sağolasın ben de maç konusu arıyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarikanarya567

Bu akşamki Manisaspor-Fenerbahçe maçı trt1 de 19:50'de.Ziraat Türkiye Kupası.

Rölantide normal bir maç olsun isterim.Hafta sonu oynanacak önemli bir maçımız var.Bu yüzden maçın başlarında bir gol bulursak Manisa'nın guardı erken düşer.Genelde baş başlarında çok iyiyiz.Bu maçda da olursak hemen istediğimizi alırız.
  • Alex-GG-Bilica sakat
  • beraberlikle bitsin rahat maç olsun yeter.
  • Volkan Demirel
    Bekir
    Lugano
    Deniz
    Andre Santos
    Mehmet Topuz
    Selçuk
    Emre
    Vederson
    Alex
    Gökhan Ünal
  • 
Sayfa: önceki 487488489490491
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.