Şimdi Ara

FENER SENEYE KİMİ ALSIN?? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • FENER İSTEDİĞİNİ ALSIN GELİRKEN BANA DA YARIMA KAŞAR SALAM KOYDURSUN,Bİ DE Bİ KALIP HELVA ALSIN
  • yahu fener alsa nolcak.şimdiye kadar aldı da noldu.avrupada sıfır başarı.işte ligde de ara sıra şampiyonluk.başka bişey yok.siz transferi bırakın da önce takım olmaya bakın...
  • Defansın ortasına adam gibi bir 2li alsın yeter.R.Carlos ta Figo da gözümüz yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: fuzbing

quote:

Orjinalden alıntı: sorunvar

Fenerin bu kadar parasımı var...

evet var.Diğer güya büyük takımlar salak salak icraat yaparken fenerbahçe yatırım yapıyor.Bu yüzden her yerde ,gelecekte acaba bejeke gese olacakmı diyorum.

Ya ne yatırımı ya beyler kendinizi kandırmayın

Fenerin neleri sattığını bir bilsen hazır yiyorsunuz bir kere

Biz bir mm toprak satmadıkki bizim toprak zengini olduğumuz herkez bilir galatasaray lisesini bir taşısalar 2 tane 100.000 kişilik stad yapılır ustundede

Real gibi klup kurulur(real madrid bugunlere topraklarını satarak geldi biraz riskli bişi başarı yaklaaymassan patlar)

quote:

Orjinalden alıntı: chiller

quote:

Orjinalden alıntı: mcsabri

quote:

idmanlarda daha iyi çalışmak için;
    galatasaray spor külübünü ve futbolcularını alsın...

chillerı alsın iyi yalakalık yapıyo hem de iyi top toplar kenarda

niye bozuluyorsun kardeşim parası ile değilmi?

Her şey para ilemi satılır ozamna sana soruyorum kaça satıyorsun KENDİNİ ??????

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: kkslyyldz

arkadaşlar medya da hergün birisinin adı geçiyo.
    figo, r. carlos, lucio, ze roberrto, emre, gökdeniz ve daha birçok

siz fenerin kim almasını isterdiniz?

aslında sen bu soruyu GS ve kuyruğu BJK ye sor;

arjantinli getirdik beğenmediler ortega
    brazilyalı getirdik beğenmediler nobre
    hollandalı getirdik yaşlı dediler piere
    brazilyalı getirdik beğenmediler alex
    fransız getirdik anelka onada bahane buldular...

eee ama onlar söylesinler biz getirelim

Fenerin sorunu he budur yıllardır aldıklarını bşii sanıyorlar

Eğer sen medyaya para wer bu adam super die anse et ama adam super olmayca ne olur ortega gibi olur

Yonetim koltuğu sağlama almak için boyle kaliteli gosteriyor getirteceği futbolcuyu ama sadece GOSTERTİYOR

Sonuç olarak adama abartılıyor (alex 300km ile wurur pierre 300 metreden freekick atar die)

Sonunda futbolcu takıam adapte olamıyor yada tarftar yollatıyor adamı

Sonıç olarak aldığuınız adamı siz gozunuzde yceltip star apıyorsunuz birde paralar çope gidior

FENER KİMİ ALSIN DERSENİZAXESS REKLAMLARINDAKİ ÇOÇUĞU ALIN SİZ NEDE OLSA YILDIZ O

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drahte 1905 -- 22 Mart 2005, 20:02:59 >
  • ben bir beşiktaşlı olarak feneri kınıyorum.seneye almak yerine daumu göndersin diyorum.

p.v.hoijdonku n sayesinde gecen sene sampiyon olan daum bu adamı 18 e bile sokmuyor

kendi burnunun doğrultusunda gidiyor
  • onu bunu bilmem yakında fenerbahce galatasarayı alacak 4-5 seneye galatasaray buyuk borc batagı icine girecek tabii eli paralı bi baskan gelmesse hic te sanmıyorum gelecegini yakında alacaz ins[bu dediklerimden sonra tartısmayız insallah icimden geleni soledim]
  • Gökdeniz i kadrolarında görmeyi isterdim
  • bence fener seneye uefa şampiyonlar ligi kupasını alsın bu transfer ile takımımızı kimse tutamaz..
  • daum akıllanmadan veya gitmeden fener kimi alırsa alsın beş para etmez
  • kesin defansa yıldız lazım kayseriye a.sebat a karşı napar yoksa fener.defans için john terry yi istesinler.sora chelsea nin başkanıda feneri alsındeco bide ronaldinho yu alın bide thierry henry yi ozaman belki şampiyonlar liginde manchesterin yedekleri daha rahat yenersiniz
  • a bunu assın
  • EMREEE
    +solbek+sağbek+sol kanat+sağ kanat+defans
    yalanmı ama? :D
    bu arada fenerliyim. walla.
  • Servet ve Lucieno çok ağırlar. Üstelik takıma hırs da veremiyorlar.
  • anelkaya o kadar para vereceklerine zamanında 10 milyon€ a xabi alonso yu alsalardı. aurellio ile birlikte süper orta saha olurdu
  • Bence sözleşömesi bu sene sonu bitecek diye duyduğum Ryan gigs'i alsınlar. Luciano yerinede süratli defans ile başka kimseye ihtiyaç olmaz.
  • sözleşmesi biten bütün futbolcularda "sözleşmemiz bitsede fenere gitsek" diolar zaten
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.