Şimdi Ara

FENER MAÇINDA 'PANCU SHOW' VAR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
2.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fener'li bütün arkadaşların cevabında bir eziklik sormayın gitsin aranızdan bi delikanlı çıkıpta "helal olsun size" demeyi kendine yediremiyo. hala yok biz şampiyon olduk yok beşiktaşı kim ipler tavırları... geçen sene türkiye'de 2 tane adam akıllı maç oynandı birinde 4 birinde 5 yediniz hala carcarcar... yeter yahu...
  • quote:

Orijinalinden alıntı: PER NOİ FORZA

Fener'li bütün arkadaşların cevabında bir eziklik sormayın gitsin aranızdan bi delikanlı çıkıpta "helal olsun size" demeyi kendine yediremiyo. hala yok biz şampiyon olduk yok beşiktaşı kim ipler tavırları... geçen sene türkiye'de 2 tane adam akıllı maç oynandı birinde 4 birinde 5 yediniz hala carcarcar... yeter yahu...

senin hafızan biraz zayıf galiba
    sen o maçı 4-3 aldığında statta 40000 kişi seni ayakta alkışladı hatırlatırım.. hangi eziklikten bahsediosun sen ??

kaldı ki o sene biz şampiyon olduk ama pancu kaleye geçti diye beşiktaşı şampiyonlar ligine fln almadılar... plaket fln da wermediler....
    siz böle şeylerle eğleniosunuz... kim ezik görüyoruz...
  • hayretler içindeyim

85. dakkada kaleye bir futbolcu geçti ve zaten önde olduğumuz maçı kazandık diye övünüyorlar. walla helal olsun ne diyim

hadi %100 lük gol kurtarsa falan bişey demiyecem
  • Ben staddaki 40.000 kişiden değil buradaki arkadaşlardan bahsediyorum... Bana göstersene örnek bi delikanlıyı?
    quote:

Orijinalinden alıntı: crepassio

quote:

Fener'li bütün arkadaşların cevabında bir eziklik sormayın gitsin aranızdan bi delikanlı çıkıpta "helal olsun size" demeyi kendine yediremiyo. hala yok biz şampiyon olduk yok beşiktaşı kim ipler tavırları... geçen sene türkiye'de 2 tane adam akıllı maç oynandı birinde 4 birinde 5 yediniz hala carcarcar... yeter yahu...

senin hafızan biraz zayıf galiba
    sen o maçı 4-3 aldığında statta 40000 kişi seni ayakta alkışladı hatırlatırım.. hangi eziklikten bahsediosun sen ??

kaldı ki o sene biz şampiyon olduk ama pancu kaleye geçti diye beşiktaşı şampiyonlar ligine fln almadılar... plaket fln da wermediler....
    siz böle şeylerle eğleniosunuz... kim ezik görüyoruz...

• O zaman sen git bi daha maçı izle... Koray golü atarken gözüne perde mi indi güzel kardeşim?

Sanki Türkiye'de haftada bir böyle maç oynanıyormuş gibi... GS'ye 6 tane attınız 6 yıldır konuşuyonuz biz sizi Kadıköy'de kalecisiz yeniyoruz tın yok...
    quote:

Orijinalinden alıntı: kose

hayretler içindeyim

85. dakkada kaleye bir futbolcu geçti ve zaten önde olduğumuz maçı kazandık diye övünüyorlar. walla helal olsun ne diyim

• quote:

O zaman sen git bi daha maçı izle... Koray golü atarken gözüne perde mi indi güzel kardeşim?

Sanki Türkiye'de haftada bir böyle maç oynanıyormuş gibi... GS'ye 6 tane attınız 6 yıldır konuşuyonuz biz sizi Kadıköy'de kalecisiz yeniyoruz tın yok...
    quote:

hayretler içindeyim

haa bide kalecisiz yendiniz istersen sen git bidaha izle

• şampiyonluk tek maçla kazanılmıyor önemli olan sezon boyunca gösterdiğin performastır FB'de 2 sezondur üst üste bize şampiyonluk sevincini yaşatıyor.şunu kabul edin ki Türkiye'de FB-gs rekabeti vardır bjk hep geride kalmıştır bunun en açık ispatlarından biri ve en açık olanı dünyanın en iyi 3. derbisi olması olabilir mesela yani bjkyle ilgilenmiyoruz 3 yıldız takın gelin konuşunzaten 2.yıldızı da aldığınızda 9 şampiyonluğunuz vardı neyse...
  • Yaw diyom işte adam ezik, hala ben seni kabul etmiyom diyo, beyfendi otorite ya...

Biz Pancu diyoz, Japon bayrağı diyoz, Cesuryürek Ortega diyoz adam hala neden bahsediyo...

quote:

Orijinalinden alıntı: sercfb6

şampiyonluk tek maçla kazanılmıyor önemli olan sezon boyunca gösterdiğin performastır FB'de 2 sezondur üst üste bize şampiyonluk sevincini yaşatıyor.şunu kabul edin ki Türkiye'de FB-gs rekabeti vardır bjk hep geride kalmıştır bunun en açık ispatlarından biri ve en açık olanı dünyanın en iyi 3. derbisi olması olabilir mesela yani bjkyle ilgilenmiyoruz 3 yıldız takın gelin konuşunzaten 2.yıldızı da aldığınızda 9 şampiyonluğunuz vardı neyse...

• Arkadaşım yeter artık bjk nın ne başarısı var bi söylermisin bana
    Türkiyede rekabetin adı FB-GS dir siz anca trabzonla dalaşırsınız
  • Doğru ya ben yanlış görmüşüm kalecimiz varmış...

quote:

quote:

O zaman sen git bi daha maçı izle... Koray golü atarken gözüne perde mi indi güzel kardeşim?

quote:

hayretler içindeyim

haa bide kalecisiz yendiniz istersen sen git bidaha izle

• quote:

Yaw diyom işte adam ezik, hala ben seni kabul etmiyom diyo, beyfendi otorite ya...

Biz Pancu diyoz, Japon bayrağı diyoz, Cesuryürek Ortega diyoz adam hala neden bahsediyo...

quote:

şampiyonluk tek maçla kazanılmıyor önemli olan sezon boyunca gösterdiğin performastır FB'de 2 sezondur üst üste bize şampiyonluk sevincini yaşatıyor.şunu kabul edin ki Türkiye'de FB-gs rekabeti vardır bjk hep geride kalmıştır bunun en açık ispatlarından biri ve en açık olanı dünyanın en iyi 3. derbisi olması olabilir mesela yani bjkyle ilgilenmiyoruz 3 yıldız takın gelin konuşunzaten 2.yıldızı da aldığınızda 9 şampiyonluğunuz vardı neyse...

asıl ezik sensin be adam takımının aldığı şampiyonluktan bahsetmiyo beki de ezildiğinin farkında bize çaktırmayacak gidiyo abuk sabuk terbiyesiz,seviyesiz şeylerden bahsediyosun japon bayrağının anlamını forum kuralları içerisinde anlatabilir misin eğer anlatamıyorsan bir daha yazma

• 85 te kırmızı kart gördü çıktı adam yerine pancu geçti
    kalecisiz yendik diyosunuz
    yiyosa o kadar beğendiyseniz 6. haftada kalede başlasın pancu
    bak bakalım o zaman nolacak yada gerçekten kalecisiz çıkın kalecisiz
    yenin bizi inönüde o zaman tamam diyecem
  • quote:

85 te kırmızı kart gördü çıktı adam yerine pancu geçti
    kalecisiz yendik diyosunuz
    yiyosa o kadar beğendiyseniz 6. haftada kalede başlasın pancu
    bak bakalım o zaman nolacak yada gerçekten kalecisiz çıkın kalecisiz
    yenin bizi inönüde o zaman tamam diyecem

http://www.1907online.com/haberoku.asp?ID=175

al bak bakalım hangi dakikada kaleye geçmiş pancu.. utan diye senin kendi takımının sayfasından aldım getirdim başlığı.. bak bakalım en alt paragrafa.. ne diyo 78. dakika... hadi sen ona 80de, nediyo orda eklenen 8dakika yani senin anlayabileceğin ; maç 98de bitti.. 18 dakika 1kişi eksik kalende futbolcuyla kaç maç kazandın hemde elalemin sahasında... (oku bak en altta nediyo herşeye rağmen ahmet hassan son dakka vuruyo direkten dönüyo... dur bidüşün şimdi bakalım) biçok büyük fenerbahçe taraftarının yaptığı taktir etme erdeminde yoksa sus sadece..bari terbiyesizlik etme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 16 Ağustos 2005, 0:15:49 >

• technics galiba maçın etkisinde kalmışsın dün gibi hatırlıyosun 6 üstü bir maç yani 4-0yensen anlıcam 1 farkla yendiniz son dakika golü o sezon 4.oldunuz biz ŞAMPİYON yani anladın mı
  • tamam kardeşim isterse 70 olsun orası önemli değil siz kalecisiz yendik diyorsunuz ondan yazdım ben onları
  • quote:

technics galiba maçın etkisinde kalmışsın dün gibi hatırlıyosun 6 üstü bir maç yani 4-0yensen anlıcam 1 farkla yendiniz son dakika golü o sezon 4.oldunuz biz ŞAMPİYON yani anladın mı

düngibi değil bugün gibi hatırlıyorum.. aslada unutulmaz omaç sen merak etme..

bazı galibiyetler vardır şampiyonluklardan çok konuşulur.. hani siz nasıl bi galatasaraylı gördüğünüzde elinizi 6 yapıyosunuz.. bizimde bi fenerli gördüğümüzde aklımıza pancu geliyo güzel kardeşim bukadar basit buolay :)))) .. işine geldiğinde 6-0 diyecen.. yenildiğindede bunu kabul edeceksiniz ozaman..... bukadar basit... yıpratmayın kendinizi bukadar..herkezin başına geliomuş demekki rezillikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 16 Ağustos 2005, 0:37:25 >
  • birinde fark 6 diğerinde 1 mantığına hayran kaldım...ayrıca yazımı tamemen okumamışsın ki belli oluyor bunları yazacağını düşündüm ve yazımda gerekli cevapları önceden vermiştim...6-0la 4-3ün arasındaki farkı çözemiyorsan bırak yorum yapma
  • quote:

tamam kardeşim isterse 70 olsun orası önemli değil siz kalecisiz yendik diyorsunuz ondan yazdım ben onları

18dakika bi devrenin yarısı.. fener delikanlıysa ilk 18 dakika eksik oynar kalesindede ümit özat varken inönüde.. bak napıyoz ozaman sizi
  • Technics
    dediğin sence mantıklımı ??

biz 5 kişiyle size 50 tanede atabiliriz siz 11 kişi biz 50 kişi oynasak yenilebilirizde futbol bu.Ogünkü maçta sanki çok muhteşem oynamış gibi konuşuyorsun veya sanki 15. dk ya kadar biz 3-0 öndeydik sonra kaleye pancu geçti siz 4 tane atıp kazandınız.
  • quote:

birinde fark 6 diğerinde 1 mantığına hayran kaldım...ayrıca yazımı tamemen okumamışsın ki belli oluyor bunları yazacağını düşündüm ve yazımda gerekli cevapları önceden vermiştim...6-0la 4-3ün arasındaki farkı çözemiyorsan bırak yorum yapma

6-0 la 3-4 arasında ne fark var biliomusun

1-
    6-0 siz galatasarayı yendiniz.. beşiktaşı değil
    bizse 4-3 sizi yendik gsyi değil...

2-
    6-0 gsyi yenerken onlardan eksik değildiniz.. 11 tane futbolcunuz vardı sahada koşuşturan
    bizse sizi 4-3 yenerken hem sizin o cehennem dediğiniz yerde kendi evinizde yendik.. hem kalecisiz yendik hem bir kişi eksik oynadık hemde son dakikalarda ancak penaltıyla eşitlediğiniz maçta bide öyle eksik gol attık size..

arada ne fark var biliomusun?? onuru için savaşan 10 kartalın intikamına senin şampiyon fenerin engel olamıyor...

o maç şampiyonluk için çok önemli bir maçtı.. galatasarayla kıyasıya rekabet ettiğinz zamanlarda tattığınız bir yenilgiydi.. yani bize gücünüzün yetmediği, aciz kaldığınız bir zamandıı kapiş??

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.