Şimdi Ara

Fener'de Love bombası!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İspanyol basını, Zico'nun ısrarla alınmasını istediği Love ile Fenerbahçe'nin anlaşmak üzere olduğunu yazdı.

Sarı-Lacivertli takımda yaklaşık 1 ay önce Başkan Aziz Yıldırım'ın "Dünya çapında bir golcüyle anlaştık" şeklinde açıklama yapmasından sonra tüm spor kamuoyun Fenerbahçe'nin yeni bombasını patlatmasını büyük bir heyecanla bekleniyor. Gerek Türk gerekse dünya basınında da Fenerbahçe'nin Shevchenko, Crespo ve Henry ile anlaşmaya çok yakın olduğu haberleri hemen hemen hergün manşetleri süslerken bu kez de İspanyol basını da Fenerbahçe'nin CSKA Moskovalı golcü Wagner Love için harekete geçtiğini yazdı. Daha önce "Love'u sezon başında istedik ama alamadık" şeklinde açıklama yapan Zico'nun da rüyalarının gerçek olabileceği ortaya atıldı. İspanyol gazeteleri Bundesliga ekiplerinden Hertha Berlin'in de bu oyuncuyu kadrosuna katmak istediğini ancak Zico faktörü ve Sarı-Lacivertli takımdaki Brezilyalı enflasyonu nedeniyle golcü oyuncunun Fenerbahçe'ye daha sıcak baktığı belirtildi. Haberde Love'un sezon sonunda kesin olarak CSKA Moskova'dan ayrılacağı ve büyük olasılıkla Fenerbahçe formasını giyeceği iddia edildi.

• Shevchenko
    Crespo
    Eto
    Henry
    Wander Love
    Ronaldhinio

Basin kimi transfer edecegini sasirdi ya
  • böyle topicler açmayın artık herkes yalan haber duymaktan bıktı
  • Aziz Başkan bir laf etti gazeteler ne yazacağını şaşırdı.

Bakalım sezon sonunda kimi alacağız.
  •  Fener'de Love bombası!
  • quote:

Orjinalden alıntı: fromelf

Shevchenko
    Crespo
    Eto
    Henry
    Wander Love
    Ronaldhinio

Basin kimi transfer edecegini sasirdi ya

ewet bi kaka eksik oda yakındır son haftalara dogru cıkar mansetlere
  • yarının fotomaç haberini söylüorum

Drogba Fenere

Aziz Yıldırım'ın dünyaca ünlü forveti belli oldu.Şampiyonlar ligi çeyrek finalinde Chelsea ile eşleşmesinden sonra Hemen Abramoviçi arayıp Drogbayı verin 20 Milyon $ verelim dediği öğrenildi.Drogba ise Emre Belözoğlu'ndan Fenerbahçe hakkında bilgi aldı.

Ve sözlerine şöyle devam etti ...

Ömcelikle Roberto Carlos ile oynamak benim için büyük onur olur.Takımlar anlaşırsa bende Avrupanın yeni prensi olan takımda oynamak isterim.Her futbolcun hayalidir Fenerbahçe'de oynamak.Fenerbahçe ile oynayacağımız maçlarda ben dk.3 de sakatlanacağıma söz veriyorum...

• quote:

Orjinalden alıntı: W-Devil

Fener'de Love bombası!

Eğer dikkat ettiysen o forumun adı Transfer Dedikoduları forumu,herhangi bir gazetede yazan veya birinin kulağına giden en ufak bir haber bile orada paylaşılır.Onun bir üst bölümünde gerçek transferlerin yayınlandığı Transfer Haberleri forumu vardır.

Okis ?

• quote:

Orjinalden alıntı: akglsercan

quote:

Fener'de Love bombası!

Eğer dikkat ettiysen o forumun adı Transfer Dedikoduları forumu,herhangi bir gazetede yazan veya birinin kulağına giden en ufak bir haber bile orada paylaşılır.Onun bir üst bölümünde gerçek transferlerin yayınlandığı Transfer Haberleri forumu vardır.

Okis ?

acını anlıyorum

• Acı mı ??

hahahahahahahahahahahaha

Keşke her acı böyle olsa ...

Çok şükür ki sezon bittiğinde transfer sezonu geldiğinde kulubümün adı Basinas,Vogel vs. gibi futbolcularla anılmıyor..

Sizin adınız onlarla anılıyor fakat gidip Carrusca ayarında topçu getiriyorsunuz.Bizim kulubümüz bir ton adını sayayamayacağımız yıldızla anılıyor ve her sene de en az birini getiriyoruz..

Bak yeni bir duyum aldım öncelikle seninle paylaşmak istiyorum..Taze taze kulağıma geldi.

Sezon sonu Basinas Galatasaray'daymış.
  • Anlamadığınız bişey var

GS'a kim gelirse gelsin arması için oynar taraftarı için oynar onuru için oynar isterse aç kalsın o tesislerde
    sahada canla başla oynar biz futbolcularımızdan memnunuz en azindan onurlarıyla oynuyorlar

bide kendinize bakın: dünyanin tüm yildizlarini getirdiniz ne oldu?

26 yildir türkiye kupasına hasret bir takım ligde 3üncü sirada bir takim
    oyuncuların oynadığı futbolla değil isimleriyle sevinen bir taftar izlenimi verdin..

koyduğum grafiğe gelince espiri amaçlı koydum neden bu kadar alındın'ki
    bunu sizde yapıyorsunuz ve o grafik gerçekten çok komikti
    alt alt sıralanmış transfer dedikoduları ve oyuncuların hepside dünya starları

sence gerçekten o grafikteki oyuncular fenerde oynarmı?

roberto carlos örnegini sakın verme çünkü daha geçen açıklama yaptı real madrid isteseydi 1 yil daha oynardım orda dedi
    yani real istemediği için fenere geldi bide iyi para aldı ben olsam bende gelirdim

carlosun gökhan gönül kadar faydası oldu mu peki size?

şimdi sen yıldızlarınla övün bizim yıldıza ihtiyacımız yok arması için oynayanlar göğsümüzü kabartmaya yeter :)

• quote:

Orjinalden alıntı: ömer ortaköy

yarının fotomaç haberini söylüorum

Drogba Fenere

Aziz Yıldırım'ın dünyaca ünlü forveti belli oldu.Şampiyonlar ligi çeyrek finalinde Chelsea ile eşleşmesinden sonra Hemen Abramoviçi arayıp Drogbayı verin 20 Milyon $ verelim dediği öğrenildi.Drogba ise Emre Belözoğlu'ndan Fenerbahçe hakkında bilgi aldı.

Ve sözlerine şöyle devam etti ...

Ömcelikle Roberto Carlos ile oynamak benim için büyük onur olur.Takımlar anlaşırsa bende Avrupanın yeni prensi olan takımda oynamak isterim.Her futbolcun hayalidir Fenerbahçe'de oynamak.Fenerbahçe ile oynayacağımız maçlarda ben dk.3 de sakatlanacağıma söz veriyorum...

ömcelikle degil öncelikle

• quote:

Orjinalden alıntı: ömer ortaköy
    Her futbolcun hayalidir Fenerbahçe'de oynamak.

bu sözün çok doğru gerisi yalan
  • quote:

GS'a kim gelirse gelsin arması için oynar taraftarı için oynar onuru için oynar isterse aç kalsın o tesislerde
    sahada canla başla oynar biz futbolcularımızdan memnunuz en azindan onurlarıyla oynuyorlar

Arması için,taraftarı için mi oynuyorlar ?? Son 7 senedir o arma uğruna neler yapabilmiş Lukunkular,Pratesler,Perezler,Carruscalar,Inamotolar ???

Frank Ribery öylesine taraftar için,öylesine arma için oynuyordu ki parasını alamadığı gerekçesiyle gitti.
    Ve diğer futbolcularla son 7 senedir Türkiye Ligi'nde + Avrupa'da çok güzel şeyler yaptınız değil mi ?

quote:

oyuncuların oynadığı futbolla değil isimleriyle sevinen bir taftar izlenimi verdin..

Şampiyonlar Ligi'nde 0 çektiğimiz sene dahil,o seneden beri Avrupa'da basamak basamak yükseldik.Finansal gelişimimiz de bunu takip etti.Artık kulüp Türkiye'de tek marka haline gelebildi nerdeyse.Şu anki konumumuza getirdi bizi Aziz Yıldırım.İnşallah daha da ileriye taşıyacak önümüzdeki yıllarda.Ama siz ? UEFA kupasını aldıktan sonra gün be gün düştünüz.Tromso'ya elenir,Leverkusen'den 5 yer hale döndünüz.

quote:

Bak Antu'da 3-4 yıldır takılırım ve o 'Transfer Dedikoduları' forumundan kimlerin adı geldi,kimlerin ki geçti.

Roberto Carlos örneğini sakın verme demişsin fakat dolaylı yoldan vereceğim.Sana sadece şöyle diyeyim.O Forumda Alex'in de 'Fenerbahçe'de' dedikodusu yapıldı,Anelka'nın da 'Fenerbahçe'de' dedikodusu yapıldı ve Roberto Carlos'un da 'Fenerbahçe'de' dedikodusu yapıldı..Ve o dünya yıldızlarının hepsi Fenerbahçe'de oynadı.

quote:

şimdi sen yıldızlarınla övün bizim yıldıza ihtiyacımız yok arması için oynayanlar göğsümüzü kabartmaya yeter :)

Bak 2 sene önce Roberto Carlos'un yerinde Mahmut Hanifi diye bir eleman vardı.Saç stili aynı Roberto Carlos gibiydi.Boyu da ufaktı ve biz taraftarlar ona Roberto Carlos benzetmesi yapardık..Dünyada Sol bek diyince kime sorarsan sor Roberto Carlos'un adını söylerler.Rüya gibi birisi..Düşün ya Roberto Carlos..Takımımızda olduğuna hala inanamıyorum,tecrübesiyle,tekniğiyle,hızıyla bu takıma çok şeyler kattı.Roberto Carlos olmasaydı sol bekde Wederson oynamak zorunda kalacaktı.

İnanamıyorum Roberto Carlos'un mükemmel performansına rağmen nasıl eleştirebiliyorsunuz.

Bu arada siz o yukarıda saydıklarımla 'Arması için oynuyor,yüreğiyle,herşeyiyle..'' diye avunmaya devam edin.

Biz yükselmeye devam ediyoruz..

• quote:

Anlamadığınız bişey var

Ribery'de renklerinize armaniza formaniza hastaydi dimi parayi bulamadi gitti... isterse ac kalsinmis mis da mis mis
  • Kulüp büyük olunca bu tarz haberlerin çıkması çok normal.

Bazılarının da anam geliyor mu la diye ödü kopuyor.Kendi kendinlerine sorsunlar bakalım bi
  • Fenerbahçe bunu alacak. Söylemedi demeyin.Thiago Neves Augusto ve love. Bunlar gelecek gibibe geliyor. Biraz gerçekçi olalım bazılarına yüklü para versen bile Rize'nin stadını gördüğünde kaçar.
  • quote:

Anlamadığınız bişey var

roberto carlos örnegini sakın verme çünkü daha geçen açıklama yaptı real madrid isteseydi 1 yil daha oynardım orda dedi
    yani real istemediği için fenere geldi bide iyi para aldı ben olsam bende gelirdim

• love ya da joo ikisi süper oyuncular,yıldız alcaklarına bunlardan birini olursa ikisini getirsinler...
  • sercan fotomaçtamı çalışıyon olm bak doğruyu söyle uğraştırma bizi...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.