Şimdi Ara

Fener attı, Cimbom baktı: 6-0 (Hürriyetten ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çekirge bu sefer sıçrayamadı.
  • İGS'liler hala ne yüzle konuşuyor insanda gurur olur biraz daha bir de foruma geliyorlar.Ayıp denen bişey var kardeşim yaaa hiç yüz kalmamış bunlarda
  • baba sacmalama ben çokıp oynamadım biz galatasaraylıların ne sucu war yanii
  • yaa tabii ki sen oynamadın swat7 ama sözüm sana değil futbolculara..ve yunan fatih terim'e :)
  • fatih terimin neresi yunan bee yapma gözün sewem
  • FATIH HOCA YUNAN DEĞİLDİR....!!!!

TAMAMİYLE ZENCİ OLMUŞTU DÜN GECE..
    SURATI KAPKARA YILAN GİBİ.

BİDE İSTİFA EDEBİLİRM DİYORMUŞ...!!!!
  • GS Fenerden bu kadar fark yedi, BJK ile oynasa, 10-0 filan kaybederdi herhalde..
  • igs'nin anlamını bilmeyen varsa söyliyim,eşcinsel gs anlamına geliyor,i harfinin neyi temsil ettiğini anlamışsınızdır.
    kazandın sevin,dalga geç,kızdır ama işi gizlice de olsa küfüre vurmanın anlamı yok,kültür seviyene veriyorum.
  • gs'nin şu dünyada 6 tane yiyeceği tek takım fb'dir. bunun iyi-kötü futbol oynamayla ilgisi yok, yani fb-gs maçlarını hiçbir zaman bjk-gs veya bjk-fb maçlarıyla karşılaştırmayın. sözüm cozb'aydı.
  • fenerbahöe iyi iş yaptı ba büyük takımı yendi heminde çok iyi derecede bunu igs olarak yorumlamak abest bence ne yani gs tamponu düzeltip feneri yendigi zamanda fenermi ifb olacak bu arkadaşın gözünde mana erdiremedim [:(!] olsun ne var altı üstü spor ben böyle karşılıyorum gidip elin takımından yiyecegimize kendi memleketim takımı taksın( hemde bacak arası::)) ) neysem bize geçmiş olsun fenere başarılar [:o)]
  • övünmekte haklılar ve tribunden futbolculara yapılanlar ortada zannetmesinlerki samiyene gelecekler fenerlilerin leşi cıkar oradan bunun acısını çıkartacagız son gülen iyi güler ayrıca fatih terimin her zaman arkasındayız ve sayın başkanımıza canaydına sesleniyorum 3 yabancı sözünü ve stad işini bir an önce halletmeli
  • ve aziz yıldırım sen samiyene hangi yüzle geleceksin amigoların iyi çalıştı samiyene gel canaydının dedigi dediktir 1/2 bilet bile alamayacaksınız zaten onuda alanın vay haline samiyende görüşmek üzere ozamana kadar sevinin orada hakemlerinizde kurtaramayacak sizi
  • alkışlar fenerbahçeye
  • peki bundan sonra ne olur..

bence bu iş bjk ye yarar
  • hehehe ohohoho ahi ahi fenerbahçe
  • Fener Galatasaray sayesinde avarajını düzeltti. Herzaman bunu yapıyor zaten cimbom
  • averaj takımı fener bu sezon yine 1 maçlık takım oldu bu sene galatasaray şampiyon olacak zamanında 9 puan geriden bile gelip ligi 1.ci bitirdik fenerli arkadaşlara teselli olsun bu maç cünkü onlar başarıyı sadece galatasarayı yenmek olarak algılıyorlar zaten bu kafa yapısıyla avrupada rezil oluyorlar ayrıca samiyendeki rövanş macına delikanlı olan varsa gelsin
  • valla bu sefer bu sonuçla avrupada da rezil oldunuz:)))) Avrupada ki gazete manşetlerini görmediniz galiba:) Haaa televizyon falanda seyretmiyorsunuzdur bi kaç gündür:))))
    (yav valla eşşek derisi gibi surat varmış sizde, altı-sıfır fener yenilse değil yazı yazmak okumazdım bile, utancımda yerin dibine girerdim)
  • arkadaşım ne var eşşek derisiymiş düdük diyecem sana şimdi bak
    altı üstü gs şunun şurası 5/6 mactır ezik oynuyo ciddi problemler var ara transferde Fatih hoca bunu düzeltecektir.Fenerin kendi taraftarların dan milyarlık eşşekler diyene tezaurat aldığı günleri unuttun dimi ? hem Fenerbahçede ligin başından beri çok
    iyi futbol oynamıyor atın at gözlüklerinide vede ortaya karşı tarafı rencide edecek laflar atmayın avrupada yüzmüz kalmadı lafınada katılmıyorum cim bom avrupada hangi takımla oynarsa oynasın gene ciddiye alınır cünkü bir ismi var ..:İsyan:
    Milan örneğine gelelim 3 sezondur adamlar sönük bakınız bu sezon duman attırıyorlar ..[:o)] cim bom da düzelecektir tatını aldı bir kere avrupa kupası nasıl alınırmış.
    [:o)]
    Fenerbahçenin cim bom'u nasıl yendiğine gelince bide sen kendini koy bakalım gs'li futbulcuların tarafına sahada ana+avrat küfür +sırtına su şişesi+ kafana yumurta taraftarın dışarda ?
    bide buna fatih hocanın farkı kapatmak için işe yaramayan taktiği girince farkın gelmemesi olanaksız oldu. Ama iyimi oldu kötümü bilmiyorum kime sorsam ali samiyen'de feneri hiçde hoş şeyler beklemediği kimbilir belki ordada fener galip gelir ''ben yapacam '' demiyorum ama fenerli futbolcular kesin aynı şeylere maruz kalacaktır.

saygılarımla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Amiral

Allah bu götü kalkmış fatihterim ve amcasının oğlu kristiyanın belasını versin...Rezil olduk:Artık azımdan kimse galatasaray lafı alamaz:lig sonuna kadar takım-makım tutmuyorum:Ben milli takımlıyım artık!
    dostum ne yaptın geçen 16 yılda tekrar Galatasaray' ı tutmaya başladın mı?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.