Şimdi Ara

Fena Yanıyor, ViewSonic VX2252MH 21.5' 2ms (Analog+DVI+HDMI+Hoparlör) - 195TL (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.684
Cevap
64
Favori
47.700
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sen ilk defa goruyorsun ama hb bunu duzenli olarak yapiyor vardir bir cikarlari ki yapiyorlar ve kac seferdir o indirimli fiyatlari gordugum halde siparis gecmiyorum ben cunku sonucunda ne olacagini biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blindness

quote:

Orijinalden alıntı: alone3543

Aga ben 2.elden ilan verirken 50 lira az girmişim değiştirene kadar mesaj atan dayıya o fiyattan verdim ayıp olmasın diye mantıken ve hukukende böyle olması lazım mesela düşünün vatan gidiyo bi monitörde 50 lira indirim yapıyo 2 saatlik onu almak yerine hepsiburadada 150 liralık indirimi tercih ediyosunuz sonra hepsiburada diyoki yanlış olmuş ee vatandaki indirimde bitti belkide burda hepsiburada tamamen rakip firmanın az kazanması için böyle bişey yaptı

En kayda değer yorumlardan biri. Düşüncenize sağlık.

Bu monitörde indirimin olduğu gün bu veya benzeri (20 inch) monitörün indirime girdiği başka bir siteyi gözlemleyen oldu mu?

Bunu inceleme / tarama imkanımız var mıdır?

Gerçekten böyle bir durum söz konusu ise ulusal medyada konu ifşa edilmelidir.

akakceye bakmistimda en dusuk 500'du keske ss alsaydim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hepsi burada çakallaşmaya başladı bence, bir günlük yüklü miktarda para lazım olduğunu ve onun için böyle şeyler yaptığını tahmin ediyorum. Aynı gün ücret iadesi olmayacağı için parayı kullanarak ya ucuz mal alacak ya da çek senet ödeyecek. Sonrasında iadeler için para gelecektir elbet. Nasıl teori ama?

• quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

Hepsi burada çakallaşmaya başladı bence, bir günlük yüklü miktarda para lazım olduğunu ve onun için böyle şeyler yaptığını tahmin ediyorum. Aynı gün ücret iadesi olmayacağı için parayı kullanarak ya ucuz mal alacak ya da çek senet ödeyecek. Sonrasında iadeler için para gelecektir elbet. Nasıl teori ama?

Çoğununkini 1 gun bile bekletmedi 7 saat sonra iade oldu, neyi isletti bu adamlar... Arti 7 saatte 200 liradan 30 tl ustumu kazandi bu hb.. Adamlar zaten 30 tl verdi 7 saatin cezasi.. simdi kim kar etti alanmi satanmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CHARISMATIC -- 2 Temmuz 2016; 10:08:11 >
  • CHARISMATIC kullanıcısına yanıt
    Hocam para döndürme diye tabir vardır. Bu adamlar parayı döndürerek para kazanıyorlar. Ve 30 tl kupon verse ne olacak zaten aldıkları malın %10'dan fazla kar koyarak satıyorlar en fazla 30 tl karından kısmış olur ancak sen 30 tl kuponum var diye gider harcama yaparsın yani adamlar gene çifte kazanç yapıyorlar.
  • Beyler havale ile aldim fakat henüz havale yapmadım, önceden sitede havale süresi yazardi 3 iş günü vs. Şimdi oda yazmıyor, siparişte iptal olmadi, heralde cek vermemek icin benim iptal etmemi bekliyorlar veya ödeme yapmazsam kendi kendine iptal olacak, parayı işlettiklerine bende emin oldum artık, havale almadiklari siparisleri iptal etmiyolar

• Dün para iadesi olmadı mesaj attım müşteri hizmetlerindende cevap gelmedi , sanırım bayramdan sonraya kalacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dkan7

Hocam para döndürme diye tabir vardır. Bu adamlar parayı döndürerek para kazanıyorlar. Ve 30 tl kupon verse ne olacak zaten aldıkları malın %10'dan fazla kar koyarak satıyorlar en fazla 30 tl karından kısmış olur ancak sen 30 tl kuponum var diye gider harcama yaparsın yani adamlar gene çifte kazanç yapıyorlar.

30 tl çek altlimitsiz.Değerinde hiç para harcamadan alışveriş yapabilirsin.Sırf çek vericekler diye satın aldım.Yoksa bizde biliyoruz göndermeyeceklerini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishCoder

quote:

Orijinalden alıntı: suicide

Çok yakışıklıymışsın yeğen.

sözü sen söyledin ben söylemedim. tip senin oldugundan yakısıklı olanda sensin. kaş abey laf söylersen cevabı alırsın. şöyle konuya gelip uzanamadıgı ciğere mundar diyenlere söylemek istediğim çok şey var ama söz gümüşse sükut altındır.

Uzanılamayan ciğer ne 30 TL mi?
  • bakalim simdi sikayet var firmaya iletmis.Bundan sonra ararlar filan yok sonuc alamazsam dosyalar hazir tuketici hakem heyetine giderim saglam kanitlar var bence isi yokusa surmeden gondersinler.Hatta aradiklarinda 30 lira hediye cekini alin ben size bi 30 daha odeyeyim monitorumu gonderin diyicem 30 liraya kanacak degilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 2 Temmuz 2016; 11:10:46 >
  • quote:

lafi yedin simdi kivirma

konunun ilk mesajlarina git, yazdiklarimi gor sonra sallama uzanamadin falan diye. Almadim, cunku bariz belliydi hata oldugu. Paraniz yok alamadiniz, gormediniz kacirdiniz salakliklarini birakin artik. Bazi insanlarin vicdani var hala herkesi kendiniz gibi sanmayin. Biz bilmiyor muyduk nasil olsa cek verirler demeyi...

"Bu mesaj daha önceden şikayet edildi o yüzden şikayet etmenize gerek yok."

lafı ben yemedim öncelikle sen yedin yakışıklı konunun ilk mesajlarına gitmiyorum. benim ihtiyacım vardı aldım satmak gibi bir niyetimde yoktu ürünler gelmeliydi gelmedi gelmezse bende hakem heyetine giderim bu benim hakkım sen bana gelmişsin hataydı vs. boş konuşup duruyorsun yıllardan beri sıcak fırsatları takip ediyorum yıllardan beri hepsiburada bu yaptıgını yapıyor bazen yolluyor. bazen yollamıyor işine geldiği gibi hareket ediyor ama durum bundan ibaret değil durum "tüketici herzaman haklıdır" tavrıdır. şuan ben 405 tl lik limitimi hepsiburadaya bağlamış bulunuyorum ve hala iadem yapılmadı şimdi ben hakkımı aramayayım sessiz sessiz durayım 30 tl ye razı olayım öyle mi? ben çeki kullanmayacağım ki kimsenin 30 tl lik çekine muhtaç değilim ben aldığım ürünleri alacağım. rez al bekle thug life yapayım sana

• kesinlikle yalan öyle bir fiyat yok daha öncede yaşanmıştı bu mevzu yazım hatası deyip çıkarlar keşke screenshot felan koysaydın
  • quote:

utanmazsan yaparsin. Art niyetin yoksa niye alindin, 30 tane alip cakallik yapmadiysan, 30 liralil ceke muhtac degilsen ne konusuyorsun?

Nerenle okuyorsun bilmiyorum ama tekrar söylüyorum 30 tl lik çeke muhtaç olsam şimdiye kullanırdım çek duruyor ve diyorum ki art niyetim yok dual monitör ihtiyacım vardı zaten monitör arıyordum ucuz yollu hdmi girişli monitör görmüşken aldım ve hakkımı arayacagım. çakal olan sizlersiniz uzaktan uzaktan madem konuya dahil değilsiniz ne diye milleti gazlıyorsunuz. tüketici hakem heyeti kararı çıkınca unutmazsam alıntılar yazarım size
  • muratkaya kullanıcısına yanıt
    Ben sırf hb bu hataları bilinçli olarak yaptığı için thh vereceğim. Ya adam akıllı eleman alırlar ya sistemlerini düzeltir. Belli stok ve kargo hazır olunca para çekme durumu yaparlar ya da bu para işletme işinden vaz geçerler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.ED

Ben sırf hb bu hataları bilinçli olarak yaptığı için thh vereceğim. Ya adam akıllı eleman alırlar ya sistemlerini düzeltir. Belli stok ve kargo hazır olunca para çekme durumu yaparlar ya da bu para işletme işinden vaz geçerler.

aynen oyle kasti yapildi bu stok bile yoktu istedimiz kadar aliyorduk.

Ses kaydi yok mu mh ile gorusen biirinin

• CHARISMATIC kullanıcısına yanıt
    Kardes ben cash para aldim hesap kartimla hala iade gelmedi simdi soyle bakalim ben mi kârliyim hepsiburada mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReiCheN -- 2 Temmuz 2016; 11:28:00 >
  • TurkishCoder kullanıcısına yanıt
    ben gozumle okuyorum, siz sorgulayin bence okuma organinizi. Niyetin kotu degilse alinma diyorum daha ne diyeyim.

• quote:

ben gozumle okuyorum, siz sorgulayin bence okuma organinizi. Niyetin kotu degilse alinma diyorum daha ne diyeyim.

alınmıyorum ajlık çok kötü dediğine kendimce yorum yaptım yani herkes aj değil kimisininde ihtiyacı vardı aldı. onu diyorum siz herkese aj diyerek genelleme yapıyorsunuz ki genelleme çok kütü bişi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReiCheN

Kardes ben cash para aldim hesap kartimla hala iade gelmedi simdi soyle bakalim ben mi kârliyim hepsiburada mi?

Bankadan bankaya deisiyor o is eger oyle ise birde 30 luk cekin gelmediyse sen zararlisin tabiki ama zaten fiyatda bir bit yenigi oldugunu bile bile aldik en azindan bir ihtimal vardi icimizde birde bayram tatili bunlari bile bile aldin aldikk benim gordugum bastan beri takip ediyorum yazilanlari yuzde 90 i olay gunu geri aldi parasini.. Hayirlisi olsun bakalim..

• quote:

Orijinalden alıntı: samochu

Sen ilk defa goruyorsun ama hb bunu duzenli olarak yapiyor vardir bir cikarlari ki yapiyorlar ve kac seferdir o indirimli fiyatlari gordugum halde siparis gecmiyorum ben cunku sonucunda ne olacagini biliyorum

hakkını bilen, yasaları bilen o bildiğiniz sonuçtan sıyrılabiliyor. ben bu derece indirimli 2 ürün aldım hb den. birisi %90 biri %87,5 indirimdeydi. ikisini de çatır çatır kullanıyorum
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.