Şimdi Ara

Fena Yanıyor, ViewSonic VX2252MH 21.5' 2ms (Analog+DVI+HDMI+Hoparlör) - 195TL (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.684
Cevap
64
Favori
47.702
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam hdmi uydu alıcı alıphttp://urun.n11.com/adaptor-ve-cevirici/hdmi-to-vga-sesli-cevirici-donusturucu-kablo-P117054453 şu aparat ile görüntü ve sesi ayırarak çevirmek daha mantıklı gibi tv box fiyatları cidden uçmuş gitmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutlu42

ihtiyacım da yok, niye aldıysam.. :) 202 TL-10 TL parafpuan=192 TL + 4 ek taksit oldu.. Eğer gelirse...

hocam paraf puanları nasıl kullanıyoruz sitede?
  • Rechargeable R kullanıcısına yanıt
    Çek geri gelmez. Gelir ama MH'yi arayıp tekrar tanımlatman lazım. Onlarda da yetkisi olmayana denk gelirsen sana kayıt açar ve 48 saat içinde tanımlarlar. Süresini uzatarak
  • bence iptal ederler, üşenmeyip bir kaç ay thh ile uğraşanlara yollarlar sonradan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

dolar üzerinden satmıyor olabilir ama sistem girerken dolar gidip kendi içinde tr ye çeviriyor olabilir. ama bu durumda da %60 indirim yalan oluyor demektir, bu monitör 1000 tl değil ki 460 küsüre insin :)

ama çok uzun süre kaldı ürün, bu kadar stok bulmaları zor. 700 800 tane en az satılmıştr bence.

700 800 mü bence daha fazladır 4500 kişi okumuş konuyu
  • sınırsız stok zaten artniyetli olduklarını gösteriyor. Aramızda avukat vs. Hukukçu yok mu nasıl bir yol izleyeceğimizi göstersin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siparişiniz Onaylandı
    Alışverişinizde hepsiburada.com’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sub-Zer0

diyelim ki gönderecek ama ellerinde herkese yetecek kadar stok olması mümkün değil 4-5 tane alanlar var kaldı ki forumun bu bölümü üye olmadan takip edenler var onlarında bir kısmının aldığını düşünürsek 100lerce stok ortaya çıkıyor.Bence şu durumda artık mümkün değil monitör hala satışta ve almaya devam ediyorlar.artık şansı olan alır geri kalanlara da çek verirler.

1 ay yasal tedarik süreleri var. Ayrıca ürün başka sitelerde satılmakta onlar aracılığıyla göndersin

• quote:

Orijinalden alıntı: ByLabTek

quote:

Orijinalden alıntı: umutlu42

ihtiyacım da yok, niye aldıysam.. :) 202 TL-10 TL parafpuan=192 TL + 4 ek taksit oldu.. Eğer gelirse...

hocam paraf puanları nasıl kullanıyoruz sitede?

Ben seyahat hattından bilet almıştım. Eksi'den düşecek. Puanım olunca da opet'ten yakıt alıyorum, paraf pos üzerinden...

Ayriyeten fırsatı haber veren arkadaştan Allah razı olsun.. :)

NOT: Ürün, Amazon'da bile 120$..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutlu42 -- 1 Temmuz 2016; 1:02:55 >
  • ByLabTek kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın yazdığı işlem puan kullanma değil
    Paraf taksit kampanyasından kazanılan puan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen aramızda avukat falan yok mı ... sipariş iptalinden sonra toplucu bunları şikayet etsek ne bileyim bir hak iddia edebilsek?
    önderlik edecek biri

tek tek uğraşıp thy vereceğimize, tek dosyadan prosedürü hızlandırıp daha etkili bir sonuç alabileceğimize inanıyorum

çünkü bu hepsiburada'nın ilk yanlışı değil
  • Kardeşim gözüne sağlık İhtiyaç olmamasına rağmen 2 ms diye eldekini çıkartıp bunu kullanırım gelirse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mezarci

aynen aramızda avukat falan yok mı ... sipariş iptalinden sonra toplucu bunları şikayet etsek ne bileyim bir hak iddia edebilsek?
    önderlik edecek biri

tek tek uğraşıp thy vereceğimize, tek dosyadan prosedürü hızlandırıp daha etkili bir sonuç alabileceğimize inanıyorum

çünkü bu hepsiburada'nın ilk yanlışı değil

Dogru soyluyorsunuz bende destek veriyorum bu fikre cunku benim gibi ihtiyaci olanlar en azindan bu yola basvurur cek icin alanlarda iptal ettirip ceklerini alirlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 1 Temmuz 2016; 1:10:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Management

Baktım da fiyatlar çok uçuk yav 130 tl civarında 70 daha koyup hdmi girişli monitör alırım zaten gözünüze çarpan uygun fiyatlı tv box var mı acaba?

Azizim gecmisten bugune yazilmis bu konuda cokca savsata var. Vga monitor icin en dogru yol ucuza bir 2.el de bakiniz, tvbox almak. 65e zamaninda aldim iste bunu:http://forum.donanimhaber.com/m_80477750/tm.htm

Yedekte tutmak icin bakiyorum ama cok abarti fiyatlar. Benim tvboxta da hoparlor var.ama duymak ve kaliteli ses mumkun degil. Harici 1+1 creative bagli. Tavsiye ederim,denk gelirsem acele yoksa denk gelince 100tl alti pm atarim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Mr.Mezarci kullanıcısına yanıt
    geçen sene mediamarkt'dan sony mdr kulaklık almıştık. 500 tl idi fiyatı 150 tl den aldık. Baya bi sipariş veren olmuştu.

Önce siparişleri iptal ettiler. Biz sosyal medyada ve iletişim kanallarında bunu paylaştık sürekli müşteri hizmetlerini arayıp kafalarını şişirdik. En sonunda dayanamayıp gönderdiler tüm siparişleri.

Yani dedigin gibi birlik olursak alamıyacagıızı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karadurak -- 1 Temmuz 2016; 1:08:05 >
  • kargo çok pahalı bunu nasıl ücretsiz yapabiliriz hayrına yazsın biri

Fena Yanıyor, ViewSonic VX2252MH 21.5' 2ms (Analog+DVI+HDMI+Hoparlör) - 195TL
  • yeter vurmayın artık ya
  • TV olarak kullanıldığını okudum. Alıyorum. Gece gece masrafa sokturan arkadaşa teşekkürler :)
  • Bir tane de ben aldım...İhtiyacım da yok aslında...Niye aldıysam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

ben laptop tan bu ekrana hdmı ile görüntü aktarmak için almayı düşünüyorum. Ancak laptoptan full hd led tv ye hdmı ile görüntü aktarınca, led tv de mause yavaş ilerliyor. Laptopdaki gibi seri değil. Biraz gecikmeli oluyor. Acaba benim laptop mu 1080 p aktarımı desteklemiyor ? Bu ekranı alıp bağlasam yine öyle mi olacaktır ?

DPI farkından dolayı. Mouse hızlandırabilirsin ya da mauseda DPI tuşu varsa değeri değiştirmen gerekir.

Hocam herhangi pencere açarkende yarım sanise daha geç açılıyor tv den.

O zaman ekran kartının çözünürlüğ desteği vs. şeyler etmen olabilir. HD ready laptop kullanıcısı olarak ben de merak içerisindeyim.

Kablonuzda sıkıntı olabilir.
    Kablo eski, kıvrışmış ya da ezilmiş olabilir.

Tam emin olmamakla beraber şunu söyleyeyim.

4K görüntü aktarmak isteyen bir arkadaşım HDMİ kablo ile görüntüyü aktardı lakin dediğiniz gibi Tv'de görüntü geç oluşuyordu.

Sonra öğrendik ki bu HDMİ kabloların bir numarası var. HDMİ 1.0 -- HDMİ 1.4 --- HDMİ 2.0 gibi. Gittik 2.0 aldık, ilk aldığımızda görüntü gecikerek geldi. Markası bilindik bi tane aldığımızda her şey normale döndü.

Gidip bi bilgisayarcıda deneme şansınız yok ise, Hepsiburada'dan (mümkünse aynı mağazadan) 3-4 çeşit kablo alın. İşinize yarayanı kullanıp diğerlerini iade edin.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.