Şimdi Ara

Fen Sınavı Yaklaştı, İçimde Korku Var (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
3
Favori
1.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Vr.Cr

Allah'a sığın kardeş, maneviyatını güçlü tuttuktan sonra bir şey olmaz inşallah

haklisin kardesim saol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuları biliyorum bilmesine,ama çok ters ayrıntı soracaklar diye bir korku var içimde (özellikle fizik)
  • quote:

Orijinalden alıntı: FenBilgini

quote:

Orijinalden alıntı: %95

quote:

ortada bir adaletsizlik var. bizi koskoca 3 ayri dersten sinava ayni gunde sokuyorlar. baei her biri bir hafta olsaydi ya calisirken beyninde hepsi kariaiyor birbirine. hangi birini tekrar edim hangisine bakim. ya kahretsin boyle sistemi. bak sen ole deyince benim de icime korku dustu ya keske hic acmasaydin konuyu

Rahat ol, sıkıntı yok!

Sadece tüm konular kafanda birbirine girmiş ayrıca çoğu formülü de unutmuşsun o kadar..

yoo hic bi formulu unutmadim ?

1/f= ? (Küresel ayna)

Paralel kayma
    x=d.sin(teta1-teta2)/costeta2

• quote:

quote:

quote:

quote:

ortada bir adaletsizlik var. bizi koskoca 3 ayri dersten sinava ayni gunde sokuyorlar. baei her biri bir hafta olsaydi ya calisirken beyninde hepsi kariaiyor birbirine. hangi birini tekrar edim hangisine bakim. ya kahretsin boyle sistemi. bak sen ole deyince benim de icime korku dustu ya keske hic acmasaydin konuyu

Rahat ol, sıkıntı yok!

Sadece tüm konular kafanda birbirine girmiş ayrıca çoğu formülü de unutmuşsun o kadar..

yoo hic bi formulu unutmadim ?

1/f= ? (Küresel ayna)

Paralel kayma
    x=d.sin(teta1-teta2)/costeta2

onlari ygsden beri biliorum zaten. unutmama icin bir neden yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Canı Sıkılan Adam

quote:

Orijinalden alıntı: Vr.Cr

Arkadaşlar 1 yıl emek verdik, artık sayısallar için son hendek Fen Sınavı. Ygs'de sıralamam 1700. Matematik 40, geo 23 civarı bekliyorum. Tıp kazanmak istiyorum.

Yani her şey fen sınavına kaldı. Ancak içimde ya yapamazsam korkusu var. Tüm LYS Fen konularını çalıştım, fakat arada 3-4 tane konuda güçlük çekiyorum. Diğer konuları çok şükür yapabildiğimi düşünüyorum. Ama içimde korku var.

Ya çok zor sorarlarsa, ya sınavda dikkatimi toplayamazsam gibi korkular. Bu korkuları bir tek ben değil diğer arkadaşlarım da yaşıyordur.

Bizim içimizi rahatlatacak arkadaşlar var mı? Öneride falan bulunabilecek? Yardımcı olursanız çok sevirinirim. Allah yolumuzu açık etsin.

bende bunu anlamıyorum ya 60 bınde arkadasım var 45 tane ısaretledım dıyo adam 1700 de 40 mat beklıyo..

nasıl bı sıstem nasıl bı sınav anlamadım kı

ben de senin gibi düşünüyorum ama istisnalar çıkıyor inan. arkadaş var 50 binde ygs'de ama matematik kafası çok çok iyi yani türkçe sosyalden düşmüştü ygs'de. 10 dakika erken bitirmiş boşu da yokmuş.

ben de inanmıyorum burda çoğu kişiye ama çok küçük bir kısım da olsa var yani.

• Vr.Cr kullanıcısına yanıt
    pm attım
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.