Şimdi Ara

Fen Lisesinde Değilsen Fem'e Gitme

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
28
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> Fen Lisesinde Değilsen Fem'e Gitme
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    166 Mesaj

Geçin bunları geçin, dersane de 3. oluyordum, ama 3. sınıftaydım. Yaklaşık dersane ilk 45'i oluyor yani. Ve son sınıfta ekim ayında ayrıldım maltepeden, hemde 6 yıllık maltepe yenirenk geçmişi olan öğrencisi olarak. Açı'ya geçtim. Ankara'da kesinlikle Açı. Kalabalık bir dersane. Çalışacak adama sınırsız etüt. 10 numara 5 yıldız yani. Ödev sistemi, ders kalitesi, ilgi. Dediğin gibi danışman hocaların ilgisi maltepe de farklı. Açı tamamen başarıya yönelik. Şiddetle tavsiye ediyorum.
    |
    |
    Exvision kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2541 Mesaj
    fem gerçekten de bir işe yaramaz, bence tüm dersaneler bi işe yaramaz.
    şu femin kitapları olmasa gitmezdim, en azından finale gidip iki karı kız görürdük, femde erkeklerin apış arası kokusunu çekiyoruz bi de. nerde işe yaramaz serseri var hepsi bizim dersanede.

Barışı severim ama olursa işsiz kalırım.
    TONY STARK
  • Binbaşı
    1237 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tony.Stark

şu femin kitapları olmasa gitmezdim, en azından finale gidip iki karı kız görürdük, femde erkeklerin apış arası kokusunu çekiyoruz bi de. nerde işe yaramaz serseri var hepsi bizim dersanede.

ahaha kardesım ben fem dısında baska bı dershaneye gıttımde noldu sansımıza mezun grubunda full erkek var kız yok resmen fem ozelde hıssedıyorum kendımı ahaha D:
    quote:

Orijinalden alıntı: dlxattack

quote:

ahaha kardesım ben fem dısında baska bı dershaneye gıttımde noldu sansımıza mezun grubunda full erkek var kız yok resmen fem ozelde hıssedıyorum kendımı ahaha D:

kızlar hep kazanıyor muymuş la niye öyle :D

Barışı severim ama olursa işsiz kalırım.
    TONY STARK
  • Binbaşı
    1237 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dlxattack

quote:

kızlar hep kazanıyor muymuş la niye öyle :D

ahaha bi bilsem :D gerçi bizimkide femin yandan yemişi kültür özel o da fem gibi bi dershane :D
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    Bu kadar genel konuşma bende kartal İstanbulda femdeyim haftaiçi grubunda. Gayette ilgililer alakalılar. Geçiştirme falan yok. Bir soruyu derste 3 kere anlattığını biliyorum. Ofiste sıra beklersin ama en fazla 15 dk (15 dk başka ders çalış nolur). Ek dersleride var. Redoks sistemi çok iyi. Bunların dışında danışmanlık etutu de var orda istersen konu tekrarı yaptır yada soru çözdür.

Ama FEMin tek eksiği cok az deneme yapmasi. Konular bitti sayilir daha 2. Lys yi olduk bi dahaki lys taa haziranda üst üste.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Exvision

quote:

Orijinalden alıntı: cekiko

Geçin bunları geçin, dersane de 3. oluyordum, ama 3. sınıftaydım. Yaklaşık dersane ilk 45'i oluyor yani. Ve son sınıfta ekim ayında ayrıldım maltepeden, hemde 6 yıllık maltepe yenirenk geçmişi olan öğrencisi olarak. Açı'ya geçtim. Ankara'da kesinlikle Açı. Kalabalık bir dersane. Çalışacak adama sınırsız etüt. 10 numara 5 yıldız yani. Ödev sistemi, ders kalitesi, ilgi. Dediğin gibi danışman hocaların ilgisi maltepe de farklı. Açı tamamen başarıya yönelik. Şiddetle tavsiye ediyorum.

Fem'den mi bahsediyorsun? Dershanede 3.'sü oluyordun ve 3. sınıfta mıydın? O sınavın sınıf değiştirme sınavı olduğuna emin misin

Zaten 12. sınıfa 100+ netle başlamak farz. Eğer o durumdan çok daha aşağıdaysan dershanede kurtaramaz seni. 12. sınıfa başlarken iyi hazırlanmak gerekiyor. Bir kaç tavsiye de vereyim. O yazınızı YGS'yi bitirerek geçirin. Ağustos-Eylül gibi 110+ hedefiniz olsun ki LYS'ye zaman kalsın.

Ben zaten evet eminim sınıf değiştirme sınavı demedim 6 yıl gittim biliyorum sistemini bana kimse anlatmasın allah aşkına. Bilmiyorum sen ne yapıyorsun ne edersin de ben 12.sınıfın yazında ygs konularını bitirmiştim zaten 2 şer kaynak çözmüştüm basitte olsa biri ve dediğin gibi çok şükür hiçte 100 netin altına inmedim ama birinci sınıfı zaten kendi okulları öğrencileri doldurduğu için bize yer kalmıyor.

Diğer tavsiyelerine katılıyorum ama burada fem diye başlık açıldığı için bahsettim sen önerilerini başka başlıkta yapabilirsin. Anlatabildim umarım.
    |
    |

• Teğmen
    166 Mesaj

İstisnalar tabi ki olacak İstanbul'dakilere bi şey diyemem ama Ankara'daki bir şubeden bahsediyorum ben. Sizde ofis varmış ama arkadaş da sanırım benim gibi düşünmüş.

Bizde etütler 15 dakikaydı. Senin bekleme süreni küçümsediğin gibi düşün. Sadece 15 dakikaydı. Sadece soru çözümü bir de. Sonuçta sen o soruyu yapamamışsın ve 10 sn de çözülmeyecek kadar zor bir soru. İşte bu düşünceyle 15 dakikada kaç çözülmeyen soru çözülür ki. Ben Ankara için diyorum kesinlikle Açı.
    |
    |
    occupant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
bankalar.org
canlı radyo dinle
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,410
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.