Şimdi Ara

Fen Lisesinde Değilsen Fem'e Gitme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz Geç ama Seneye 12.sınıf olacak ve Femi Düşünenlere Önerim ,Fen lisesi yada döneme 110 netle başlamayacaksanız feme gitmeyin pişman olursunuz 1 seneniz Boşa Gider 1 sene Boyunca konuları Föylerden işliyorlar 1 konuyu 3 soru çözüp geçiştirme Yöntemi üstelik rehberlikte uzman kişiler bile yok soru çözümleri haftada 1 kere oda sana sıra gelene kadar soru çözüm saati bitiyor ödg sınıfları hariç ilgilendikleri yok düşünün ygs de kaç puan aldın dye rehberlik hocası bile sormuyor Kanımca Fem den uzak durun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• +1
  • peki hangi dersane ?
  • Bulunduğunuz ile göre değişir ama fem gerçeği bu

• sirf föy olayi yuzunden gidilmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 yıllık femci olarak +1

• ben bu sene ödsye seçildim burdada var konuyu hızlı geçiştirme vb sadece diğer sınıflara özgü değil. geçen senede bireydeydim ordada aynı saçmalıklar var bunların hepsi aynı. özel ilgi istiyorsanız parayı verip veya bursunu alıp 4-6 kişilik grup dershanelerine gidin
  • Fem Trabzon olan biri olarak kesinlikle katılmıyorum bu şehre göre değişiyor biz de herkes aynı ilgiyi görüyor

• Kesinlikli katiliyorum. Tavsiyem sehrinizdeki dandik sayilmayacak kucuk bir dersaneye gidin. Eger calisirsaniz hocalar size oynarlar. Her turlu ilgiyi gorursunuz. Fem pismanliktir. Bunu femde 3. Sinif vatandas muamelesi gorunce anlarsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: -Altug

Kesinlikli katiliyorum. Tavsiyem sehrinizdeki dandik sayilmayacak kucuk bir dersaneye gidin. Eger calisirsaniz hocalar size oynarlar. Her turlu ilgiyi gorursunuz. Fem pismanliktir. Bunu femde 3. Sinif vatandas muamelesi gorunce anlarsiniz

Katılıyorum

• Dersanelerin hepsi ayni halt, alin mis gibi kitaplari kendiniz calisin en iyisi. Araliktan beri haftada 1 2 derse anca giriyordum, 1 aydir hic gitmiyorum. Para, zaman ve beyin israfi, baska bir sey degil! Lutfen baskalarinin ne yaptigini birakin, bunu bir cok derece yapan ogrenci soylemistir, dersane gercekten faydasizdir, hatta bir cok zarari var. Universitede veya meslek yasaminizda ihtiyaciniz olacak sey, kendi kendinize oturup bir seyleri ogrenebilme yetisidir. Dersane bu yetinizi koreltir...
    (ygs 2k mezun)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AirDroid -- 7 Mayıs 2014; 16:02:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.Öz

Biraz Geç ama Seneye 12.sınıf olacak ve Femi Düşünenlere Önerim ,Fen lisesi yada döneme 110 netle başlamayacaksanız feme gitmeyin pişman olursunuz 1 seneniz Boşa Gider 1 sene Boyunca konuları Föylerden işliyorlar 1 konuyu 3 soru çözüp geçiştirme Yöntemi üstelik rehberlikte uzman kişiler bile yok soru çözümleri haftada 1 kere oda sana sıra gelene kadar soru çözüm saati bitiyor ödg sınıfları hariç ilgilendikleri yok düşünün ygs de kaç puan aldın dye rehberlik hocası bile sormuyor Kanımca Fem den uzak durun

+9856658745577458
  • quote:

Biraz Geç ama Seneye 12.sınıf olacak ve Femi Düşünenlere Önerim ,Fen lisesi yada döneme 110 netle başlamayacaksanız feme gitmeyin pişman olursunuz 1 seneniz Boşa Gider 1 sene Boyunca konuları Föylerden işliyorlar 1 konuyu 3 soru çözüp geçiştirme Yöntemi üstelik rehberlikte uzman kişiler bile yok soru çözümleri haftada 1 kere oda sana sıra gelene kadar soru çözüm saati bitiyor ödg sınıfları hariç ilgilendikleri yok düşünün ygs de kaç puan aldın dye rehberlik hocası bile sormuyor Kanımca Fem den uzak durun

bu sene femdeydim. keşke bunu geçen sene söyleyen biri çıksaydı karşıma. o kadar pişmanım ki..

• İstinalar olabiliyor tabi ama genel olarak haklısın. Son cümlenle ilgili, bana da hocam sormadı, sonra hiç tanımadığım bi hocaya ismimi söylediğimde senin sosyal yüksek olsaydı 2binde olurdun dedi Yani sonuçlarımızı görebiliyorlar büyük ihtimalle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Englishman In New York -- 6 Mayıs 2014; 18:57:37 >
  • belkide olabilir çünkü rehberlikçimle tartıştığımda matematik netlerin kadar konuş demişti andaval.s peki bu ne saçma çünkü benim şifremi ailem bile bilmiyorken onlar biliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: allahımgooolll

quote:

bu sene femdeydim. keşke bunu geçen sene söyleyen biri çıksaydı karşıma. o kadar pişmanım ki..

Keşke Bu Yazdıkları yaşayarak değilde birinden duyarak öğrenseydim fem 1.yapmıyor derecelik öğrencileri alıp 2 soru çözdürdükten sonra 1. Yaptık diyor misal bu seneki türkiye 1.si eski okul arkadaşım Ve çocuk 4-5 yaşındayken okuma yazmayı öğrenip 1.sınıftan itibaren tıp fakültüsüne odaklı olarak çalışıyordu zaten

• Geçen sene maltepe özel'e gittim. Bu sene yaklaşık aynı fiyata başka bir kitlesel dersaneye gidiyorum. Maltepe'den çok daha iyi eğitim ve disiplin olduğunu söyleyebilirim.

• Eğer temeliniz saglamsa ve ygs den önce yazı iyi geçirdiyseniz yani seneye 110-120 gibi netlerle başlarsanız fem sizi uzaya uçurur ama başka dersaneye giderseniz sadece şehirler arası uçarsınız
  • Femli degilim ama butun dersaneler ayni b*k ulan 2 milyari dersaneye verecegime 300 400 liraya ktaplari alir daha iyi yapardim

• +1905

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.