Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Fen Lisesi düzeyindekiler KAF Serisi Çözmeli Mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
1.014
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> Fen Lisesi düzeyindekiler KAF Serisi Çözmeli Mi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    843 Mesaj
    Evet arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum. :)

|
    |

Benim bildiklerimde gerek olmaz bence

485-90 üstü puanlı fl lere gerek yok

Bir kaç şeyi incelemiştim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Gigi Bibinho

Tek yol KAF değil hocam, 3-4 yıl öncesinde böyle internetten ders çalışmak mı vardı hem? İnsanlar yine de kazanıyordu.

Çünkü fem vardı

Orijinalden alıntı: biqbanq6

quote:

Tek yol KAF değil hocam, 3-4 yıl öncesinde böyle internetten ders çalışmak mı vardı hem? İnsanlar yine de kazanıyordu.

Çünkü fem vardı

Ve Femin 2016 basım yeni müfredat kitapları tam darbeden önce piyasaya çıktı. Muhtemelen seneye müfredat değişmeyecek ve ben 11. sınıf olarak Fem Yayınlarını çözen son nesilden olacağım. Bizden sonraki nesiller ne yapcak ya hu? :D
    |
    |

Hocam fem hala var, konu anlatımı olarak da hala gayet güzel. Sen soru çözüp konuyu oturttuktan sonra denemelerde hız kazanırsan zaten gelen sınavları yaparsın. Çalışmalarını eksiksiz yaptıktan sonra hangi kaynaktan çözdüğünün çok önemi yok bence. Son olarak da özellikle fizik için MEB kitapları okunmalı diyorum çünkü oradan elemeye başladılar.
    |
    |
    biqbanq6 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam fem hala var, konu anlatımı olarak da hala gayet güzel. Sen soru çözüp konuyu oturttuktan sonra denemelerde hız kazanırsan zaten gelen sınavları yaparsın. Çalışmalarını eksiksiz yaptıktan sonra hangi kaynaktan çözdüğünün çok önemi yok bence. Son olarak da özellikle fizik için MEB kitapları okunmalı diyorum çünkü oradan elemeye başladılar.

Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler hocam! :)

Ne demek iyi çalışmalar! Bu arada kaf da kullansan olur, apotemi fasikülleri de, karekök lys soru bankası da hepsi kalitelidir ve diğer kitaplar da. Hoşuna gideni seç konuları bitir. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gigi Bibinho -- 2 Nisan 2017; 17:7:31 >
    |
    |
    hamitsevergebey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kaf da ne kafmis arkadas. Hayatimda ne cozen gordum ne cozdum bilfen karekok apotemi cozun gecin illa kaf cozmeliyim gibi seyler dusunmeyin. Olmadi my alin bi suru kaliteli kitap var kafi ilk kez burda duydum hala da gormedim.

|
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
sohbet
Lastik Fiyatları
üniversite
Blogio
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,201
1.2.165

Reklamlar
sohbet
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.