Şimdi Ara

FEN DERSLERİ YGS-LYS AYRIMI HK.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 50 Binden mezuna kaldım sayısalım. Malum müfredat değişti soru bankaları alacağım. Palme almayı düşünüyorum fakat fen derslerinde ygs-lys ayrımı yapmam doğru mu yada yapmamam?
    Malumunuz Fizik kimya biyoloji de ygs lys ortak konulardan oluşuyor.Örneğin Palme için ygs fizik ve ayrıyeten lys fizik soru bankası mı alayım sadece lys mi alayım. Kitaplar sıfır olduğu için maddi anlamda biraz fazla yük oluyor kitaplar. Olmazsa da alırım yani çok sorun değil. 6 aylık süre var sizce ne yapmalıyım? Birazdan kitapları almayı düşünüyorum acil cevap verebilir misiniz?

• Bende seninle ayni durumdayim cevaplari bekleyelim bakalim hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarı!
  • Ygs-Lys olan iki ders vardır: Biyo ve Geo. Diğer hepsini ayrı alın kesinlikle

• up
  • Ayrı Ayrı Almalısın Kesilinle Biyoloji-Geometri Birleşimi Dışında Diğer Dersler YGS'nin İleriki Kısmı.Tek Kitapta Götürmeni Önermem.
  • Peki hocam palmenin konu anlatımı biyoloji için A ve B olarak kitapları var. Sadece soru bankası alsam bende zaten fem beyaz konu anlatımı var. Çok mu iyi konu anlatımı kitap yoksa gereksiz mi zaten elimde 1 tane ka kitap var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xurkan

Peki hocam palmenin konu anlatımı biyoloji için A ve B olarak kitapları var. Sadece soru bankası alsam bende zaten fem beyaz konu anlatımı var. Çok mu iyi konu anlatımı kitap yoksa gereksiz mi zaten elimde 1 tane ka kitap var.

Fem eskiyse sakın kullanma konular çok değişti

• Hocam eski de biyoloji müfredatında sürekli konular kaldırıldı. Sadece 1-2 konu eklendi. Yani kitapta müfredattan çok konu var
  • quote:

Hocam eski de biyoloji müfredatında sürekli konular kaldırıldı. Sadece 1-2 konu eklendi. Yani kitapta müfredattan çok konu var

İşte boşa fazla çalışmış oluyorsun

• biyo geo fizik ortak al . lys fizik soru bankalarında ygs konuları da bulunur.
    kimya zaten full ayrı alakası yok birlik konu yok. mat da ayrı .
    iyi forumlar.
  • Malesef siparişi verdim bile. Fizik ve kimya ygs aldım diğerleri ortak😂 sağolun yine de.

• quote:

Malesef siparişi verdim bile. Fizik ve kimya ygs aldım diğerleri ortak😂 sağolun yine de.

öd nickimi unutma yether
  • Unutmak mümkün mü her yerde seni görüyorum tıpçı.😋

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.