Şimdi Ara

Femde yapılan lys denemesinden bir soru, sizede tanıdık geldimi acaba ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Femde yapılan lys denemesinden bir soru, sizede tanıdık geldimi acaba ??

Bu adamlar gene rüyadamı gördü , yoksa bi evliyamı gelip geldi anlattı bilemem ama bugün ki lysde çıkan geometri sorusunu birebir tahmin etmişler. İlgili yerlere mail atıyoruz , sizde destek olursanız seviniriz arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yahoo58 -- 15 Haziran 2014; 20:41:23 >

• TAN^4X SORUSU KAPSÜLDE BİREBİR VAR 1/COT^4X ŞEKLİNDE.
    AYNI ŞEKİLDE ÜÇGEN PİRAMİT SORUSU DA KAPSÜLDE YA DA FEM 9LUDA VARDI.
    FEM BU İŞİ BİLİYOR
  • yok artık .... yani

edit:bana gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tkblack -- 15 Haziran 2014; 20:50:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ona kaldıysa cotalfa sorusuda hemen hemen bütün mat2 s.b var toplam fark formülleriyle yapılan kimseyi savunmuyom amma geçti borun pazarı sür eşşe niğdeye hesabı adamlara desen nolur adamlar sikine çalmıyor bukadar öğrenciyle dalga geçer gibi iş yapıyor ne soru yayınlıyor ne yanlış soru olursa söylüyor bende anlamadım sınavın şeffaflığı nerde kaldı
  • teknofemden 3a kodlu bütün deneme sınavlarının geometrilerinin 21.sorusuna baktım böyle bir soru yok
  • ya bırakın bu işleri kardeşim adam akıllı herhangi bir yayının soru bankasını biteren adam bu soruları kaçırmazdı tamam belki full çekilmezdi ama yüksek yapılacak sınavdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekçarelys

ya bırakın bu işleri kardeşim adam akıllı herhangi bir yayının soru bankasını biteren adam bu soruları kaçırmazdı tamam belki full çekilmezdi ama yüksek yapılacak sınavdı

çalışan zaten yapardı mesele o değilki. birebir soru tutturuyorlar nasıl acaba ? mesele bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gençler mesaj atalım ya, böyle iş olurmu ya.

adam gibi koysunlar soruları. nefret ettim bu işten be.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimosamim

teknofemden 3a kodlu bütün deneme sınavlarının geometrilerinin 21.sorusuna baktım böyle bir soru yok

kitapçık olabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: LÜTFENYARDIM333

https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10340138_538487332921836_7294332056825152453_n.jpg
    al kanka

karekök 20 li denemesinin son denemesinde bu soru son gün çözmüştüm

• ee napalım? tebrik edelim iyi çalışıyor fem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.