Şimdi Ara

Fem - Tablet YGS Denemeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
2.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün fen denemelerini aldım.Fiz-Kim-Bio ayrı ayrı çarşaf halinde,her birinden 8er tane toplam 24 tane var.Sorular güzel,tam atıştırmalık cinsten.
    Genel olarak türkçesi için çok basit olduğu söyleniyor.Peki Matematik ve özellikle biz sayısalcılar için Sosyalini alan var mı ?

• Bende bugün fem Türkçe deneme kapsül aldım 20 tane var içinde. Matematik, sosyal, fen olarak da vardı nt'de gayet uygun fiyatlarda şuan almak için düşünenlere duyurulur
  • elinde fen tablet denemesini cevap anahtarı olan buraya koyabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: dv6000

Dün fen denemelerini aldım.Fiz-Kim-Bio ayrı ayrı çarşaf halinde,her birinden 8er tane toplam 24 tane var.Sorular güzel,tam atıştırmalık cinsten.
    Genel olarak türkçesi için çok basit olduğu söyleniyor.Peki Matematik ve özellikle biz sayısalcılar için Sosyalini alan var mı ?

sosyali bana basit geldi açıkçası coğrafyada birkaç tane güzel soru vardı ama sadece bir tane çözdüm her dersten belki daha zor denemeler de vardır

• matematiği geometrisi kapsüle göre daha zor özellikle grometride çok güzel sorular var
  • matematigi çözelim o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfeKIRCA

matematigi çözelim o zaman

bencede çöz bişi kaybetmezsin toplam 360 soru var zaten kassan bir günde bile biter

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vylo -- 9 Haziran 2012; 23:32:00 >
  • arkadaşlar bnde tablet ygs aldım fakat cevap anahtarlarını kaybettim acil sosyal ve fen in cevap anahtarları lazım paylaşan olursa şimdiden teşekkürler...
  • Çözen arkadaşlardan biri yorum yapsa ders ders güzel olurdu :)
  • arkadşlar tableti çözdüm hala cevapları bekliyorum :(
  • Fenini alıcağım kullanan varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene kullandım matematiği orta geometrisi zordu ( geçen sene orta seviye geometrim vardı lys 19 net ), fenide ortaydı diye hatırlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charlestone

Geçen sene kullandım matematiği orta geometrisi zordu ( geçen sene orta seviye geometrim vardı lys 19 net ), fenide ortaydı diye hatırlıyorum

Anladım teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • feni biraz zor normali 1 ise tablet fen 1.5 zorlukta ayrıca tablet coğrafya cevap anahtarını hala bekliyorum .(((
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.