Şimdi Ara

Fem Simetride Karekoddan Okutulan Video Açilmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
4
Favori
6.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar fem simetri matematik ygs'de qr kodu tarattım, a.fem.tv sitesinde çozüm videoları mevcuttu. Tıkladım oynat seceneğine, telefonda video açılmıyor güncelleme işareti dönüp duruyor, pc de de bağlantı bozuk hatası veriyor. Çözüm önerisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• UP

• Henuz cozumler yuklenmemis olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: karragenan

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=118808589&p=1&anchorToGo=118810001#118810001

Yapmayın hocam ya, peki videoları arşivleyen var mı beyler?
  • Videolar açılmıyor. Bi kaç gün önce açılıyordu. Gitti herhalde videolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ratch -- 21 Temmuz 2016; 20:42:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ratch

Videolar açılmıyor. Gitti herhalde videolar

Anlamıyorum darbeyle videoların ne alakası var? Fetö ye videolarla para kazandırmıyoruz sonuçta. Geleceğe yararlı bireyler olmak için bu videolar şart.
  • Cemaat yayinlarindan artik hayir gelmez.bunlari basan kaynak yayinlariymis sanirim iscileri cikartilmis.siteleri de desteksiz kalmistir artik beklemeyin bisey onlardan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: popscorn

Cemaat yayinlarindan artik hayir gelmez.bunlari basan kaynak yayinlariymis sanirim iscileri cikartilmis.siteleri de desteksiz kalmistir artik beklemeyin bisey onlardan.

Fem yayınları kapatılırsa ülkenin eğitimi biter
  • Bende mat kösb çözüyordum.Çözemediklerime bakıyordum buradan çok yararlı oluyordu.50-60 boş birikti tam bugün halledecektim,bir girdim site yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: General Deathbringer

quote:

Orijinalden alıntı: popscorn

Cemaat yayinlarindan artik hayir gelmez.bunlari basan kaynak yayinlariymis sanirim iscileri cikartilmis.siteleri de desteksiz kalmistir artik beklemeyin bisey onlardan.

Fem yayınları kapatılırsa ülkenin eğitimi biter

Valla cok kaliteliydi ben duzenlerini cok aeverdim sinava calisirken.cemaati sevmesem de alirdim.simdi boyle olmasi hos olmicak.zaten devlet yonetmeye basliycak onlarin sirketlerini ins dokunmazlar yayinlara ayni kalitede devam eder.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• popscorn P kullanıcısına yanıt
    Fem e lys den birkaç ay önce kayyum atanmadı mı zaten ? Devlet yönetiminde basıma devam ediyorlar diye biliyordum. Zaman gazetesinden birkaç ay sonra bunlarada kayyum atandı diye biliyorum.

• bugün bende simetri geometri cevaplarına bakıcaktım açılmadı şaka gibi
  • General Deathbringer kullanıcısına yanıt
    arşivleyen olacağını sanmıyorum 15 temmuz gecesi geldi aklıma ama üşendim çok uzun sürer diye. twitter dan sormak lazım ne olacak diye.
    bence geri getirirler kısa zamanda, olmadı başka bi site aracılığıyla yaparlar çünkü kitapları web destekli diye reklamını yapıyorlar.
  • bu çözülemeyen sorular işine bir çözüm bulmamız lazım. teknofem sayfasını refresh edip duracak değiliz. yarı yolda bırakabilir.

• abi banada söyleyin eğer sorun çözülürse
  • Sorun hala devam ediyor

• O kadar kitaplar basıldı millet çözümlü diye aldı böyle olmaması lazım inşallah düzelir

• Feme alternatif yok malesef.Bu kalitede çözümlü başka hiçbir kaynak yok.Keşke körfez gibi tamamı Cd çözümlü yapsalardı.Ayrıca alternatif olarak bu yıl bireyin tüm soru bankaları da aynı teknofem gibi çözümlü olduhttp://brycepte.com/ göz atabilirsiniz
  • Bu arada bu konuyu gündemde tutalım. Site tekrar gelirse ilk fırsatta bütün çözümleri iş bölümüyle arşivleyelim. Ne olur ne olmaz bundan sonra bu siteye güvenilmez.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.