Şimdi Ara

FEM SİMETRİ MAT ÇOK MU BASİT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mat1 fem simetri çözüyorum. Normalde matematiğim çok iyi değildir ama bu kitap basit geliyor, konular çabucak bitiyor özellikle ölçme testleri çok basit geldi. Bu kitap bittikten sonra femin konu özetli mat.ına geçsem çok mu zorlanırım??? Araya bir kitap daha mı atayım?

• up
  • quote:

Orijinalden alıntı: SheIsLawyer

Mat1 fem simetri çözüyorum. Normalde matematiğim çok iyi değildir ama bu kitap basit geliyor, konular çabucak bitiyor özellikle ölçme testleri çok basit geldi. Bu kitap bittikten sonra femin konu özetli mat.ına geçsem çok mu zorlanırım??? Araya bir kitap daha mı atayım?

Kolaydan kastın ne tüm soruları yapabiliyon mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GeoHırs G kullanıcısına yanıt
    Evet bir konudan çok nadir çıkıyor yapamadığım o da test kısmı değil örnekler kısmı
  • up bi yardım edin ona göre kitap alıcam yarın gidip veya almicam
  • orta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O halde karekök, apotemi ,birey-c ya da üç dort beş i çöz derim onlar biraz daha ileri düzey.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simetriler zor da değil kolay da değil. Örneklerde çözemediklerin oluyorsa normaldir. Herkeste oluyor bu durum. O tarz soruları daha önce göremediğin için yapamıyorsundur ya da çok eski tarz saçma sapan sorulardır. Üstlerine git, zamanla anlarsın. Moral bozmaya gerek yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.