Şimdi Ara

FEM SIMETRI 2013 MUFREDATLI KITAPLARI MI SUANKİLER ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADASLAR SELAM ONCELIKLE BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN . BEN MEZUNUM ELIMDE ONCEKI SENELERDEN KALMA Bİ HAYLİ KİTAP VAR ; FAKAT 2013 MUFREDATINDA OZELLİKLE FENDE YENI KONULAR GELMİŞ TÜRKÇEDE DE BİR KONU GORDUM YENİ , TARİHTE AYNI ŞEKİLDE .

KISACA BAYRAM BITIMIYLE KITAPLARI ALIP BASLIYACAGIM KISMETSE AMA KITAPCIDAKI FEM SIMETRILER BU SENENIN Mİ YOKSA 2012 NİN MUFREDATIMI BILMIYORUM ALIP CALISANLAR YORUM YAPARSA SEVINIRIM KOLAY GELSIN

• ben haziran 2012 de çıkan yani yeni basım fem konu özetli soru bankası aldım. Yeni basım olup olmadıgını ilk sayfadan okuyup anlayabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: qnlll

ben haziran 2012 de çıkan yani yeni basım fem konu özetli soru bankası aldım. Yeni basım olup olmadıgını ilk sayfadan okuyup anlayabilirsin

Tmm sagolasın kardesım . Kafam bır seye takılmıştı bi ark türev integrali dagıtmadılar yenı basımı felan cıkacakmıs demiş yanlış hatırlamıyorsam . Konu ozetlı soru bankası nasıl güzel mi ben simetriler ile soru bankalarını alacam inş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IstisnalarKaideyiBozmaz -- 19 Ağustos 2012; 10:14:50 >
  • ulan hala mı yeni konu ekliyor bu adamlar? tam cinnetlik durum. elleri bir rahat durmuyor hobi olarak oynayıp duruyorlar sistemle. babalarının oyuncağı sanki.
  • mat geo da yok da fizik kimya bio da var bide ygs tarihte değişik seyler var gibihttp://www.matematiktutkusu.com/forum/lise-dersleri/14481-2013-lys-konulari.html burda lys yazıyo ygs de dıer baslıkta var .
  • takip
  • up
  • matematik ve geometride bu sene kitaplar yenilendi gidip eski basım kitap alıyım deme
  • quote:

Orijinalden alıntı: IstisnalarKaideyiBozmaz

mat geo da yok da fizik kimya bio da var bide ygs tarihte değişik seyler var gibihttp://www.matematiktutkusu.com/forum/lise-dersleri/14481-2013-lys-konulari.html burda lys yazıyo ygs de dıer baslıkta var .

kim demiş geometride yok diye... Birim küplerle oluşturulan yapılar,çokgenlerle kaplamalar ve düzlemde dönüşümler yeni.yanlış yönlendirmeyin adamı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiriBurayaBaksın

matematik ve geometride bu sene kitaplar yenilendi gidip eski basım kitap alıyım deme

eyw kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacktox55

quote:

mat geo da yok da fizik kimya bio da var bide ygs tarihte değişik seyler var gibihttp://www.matematiktutkusu.com/forum/lise-dersleri/14481-2013-lys-konulari.html burda lys yazıyo ygs de dıer baslıkta var .

kim demiş geometride yok diye... Birim küplerle oluşturulan yapılar,çokgenlerle kaplamalar ve düzlemde dönüşümler yeni.yanlış yönlendirmeyin adamı.

turkce ve sosyalde cografyada varmı hocam yeni konu
  • O konuları yeni mı eklemiş beyinsizler lys de onları yapamadim

• arkadaşlar biraz fazla yazdım sadece bılgılenmek ıstıyorum zaten kıtapcıda gorecem de ben mezunum derken üni okuyorum bölüm değiştirecem 1 yıl mufredatta neler oldu onun için yeni kitap alacam yoksa soru bankası felan var 2011 den kalma
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blacktox55

quote:

turkce ve sosyalde cografyada varmı hocam yeni konu

diğer dersleri bilmiyorum ama sanmam değişceğini.ben yeni soru bankası aldım onda vardı.

• +
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.