Şimdi Ara

FEM Geometri Konu Anlatım YGS (Beyaz Kapak)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  FEM Geometri Konu Anlatım YGS (Beyaz Kapak)

Bu kitap nasıldır? Ben çözüyorum ama doğru kitap mı?

• ben ygs-lys olanı kullanmıştım çok kalite bir kitap neden sadece ygs aldın ?
  • YGS'ye gireceğim sadece. LYS düşünmüyorum. O yüzden direkt buna odaklanan kitap aldım. Acaba YGS-LYS arasında fark var mıdır? Benim temelim var ama uzun süre ara verdim. Bu kitabı çözüyorum şimdi. Pek yanlışım çıkmıyor ve eğlenerek çözüyorum. Acaba çok kolay ve kendimi mi kandırıyorum diye düşünüyorum. Şu an ortalama mat-1 netim 33 net. Hep geometriden kaybediyorum ve ilk defa çalışıyorum adamakıllı.
  • Up
  • bi fark yoktur sanırım zaten geometri belli kalıp sorular üzerinde döner sen o kitabı bitir konulardaki formülleri iyice özümsediysen soru bankası olarak birey b ve fem ygs lys soru bankası kullanman yeterli olur kısa sürede geometriyi halledebilirsin üçgenleri bitirmen 1 hafta sürsün ama adamakıllı herşeyi bil ama çokta takılma formüllere 1 haftadan daha kısa süredede diğer konuları bitirirsin geometridede soruların hepsini yapcak potansiyel taşırsın ne kadar çok soru çözersen soruları bi o kadar hızlı çözersin eğer önemli diyorsan benim için geometri soru bankası çözmeyide ihmal etme
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.