Şimdi Ara

FEM GDS (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
2
Favori
6.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafacomu

Bizim dershanede bugün oldu sınav gayet kolaydı 2-3 seçici soru vardı 20 türkçe 45 mat 55 fen şuana kadar işlenen konulardan oluşuyor femset 1e paralel

Bize femset1e çok yakın hatta bazıları aynı sorular dediler doğru mu?
  • evet abi var sınavdan çıkınca femsetten sormuşlar hepsini çözdüysen iyi puan alırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bfc1928

evet abi var sınavdan çıkınca femsetten sormuşlar hepsini çözdüysen iyi puan alırsın

Bende birşey soracağım.ÖSYS sorularından varmıydı?Yani onları çözdüm ama içinde zorlayıcı sorular vardı girmeden tekrar yapayım ona göre
  • onu bilmiyorum ama yarın sabah 8.20de benim ders var.eğer cevap anahtarları duruyorsa sizle paylaşırım ?
  • FEM saçma sapan işler yapmaya devam ediyor. Soruları aynı sormanın mantığı nedir ya. O sınavı full çeksem ne batırsam ne?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaracalıKadir

FEM saçma sapan işler yapmaya devam ediyor. Soruları aynı sormanın mantığı nedir ya. O sınavı full çeksem ne batırsam ne?

tam tersi sana diyor ki bu femset 1 i bitirmen için seni dürtüyor. femset 1 i bitirmen için konuları bilmen lazım.bilmen için de çalışman lazım. bence güzl bi şey.
    femsetteki sorularda ygs ve lysde çıkıyor benzerleri her sene bence bitirmelisin hepsini
  • quote:

quote:

FEM saçma sapan işler yapmaya devam ediyor. Soruları aynı sormanın mantığı nedir ya. O sınavı full çeksem ne batırsam ne?

tam tersi sana diyor ki bu femset 1 i bitirmen için seni dürtüyor. femset 1 i bitirmen için konuları bilmen lazım.bilmen için de çalışman lazım. bence güzl bi şey.
    femsetteki sorularda ygs ve lysde çıkıyor benzerleri her sene bence bitirmelisin hepsini

FEMset1i zaten bitirdim ben. Bitirmem için de böyle bir sınavın olması gerekmiyor. Soruların aynı sorulması da bence hiç mantıklı değil. Benzeri olursa problem yok ama aynı sorular sorulunca herkes soruları ezberleyip girer.

• quote:

quote:

quote:

FEMset1i zaten bitirdim ben. Bitirmem için de böyle bir sınavın olması gerekmiyor. Soruların aynı sorulması da bence hiç mantıklı değil. Benzeri olursa problem yok ama aynı sorular sorulunca herkes soruları ezberleyip girer.

Aynen bende öyle düşünüyorum.Femset 1 benimde bitti.Ama böyle bir sınavda okonuyu anlayıp anlamadığımı bilemem hatırladığım soruları işaretlerim biter.Ve bu da yanlış birşey ezbere yöneltiyor.İnşallah yarın sınavda benzer sorular çıkar.

• DTS sınavında femsetteki soruların aynısı sorulur GDS de sorular farklı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turks41

DTS sınavında femsetteki soruların aynısı sorulur GDS de sorular farklı olur.

DTS ne zaman olur peki?GDSde kesin farklı mı olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayatın Anlamı

quote:

Orijinalden alıntı: turks41

DTS sınavında femsetteki soruların aynısı sorulur GDS de sorular farklı olur.

DTS ne zaman olur peki?GDSde kesin farklı mı olur?

11.sınıftan biliyorum sorular farklı ama benzer olurdu, dts sonraki femset verildikten bir süre sonra olurdu.Ben de yarın gircem sınava.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kloroflorokarbon -- 15 Eylül 2012; 20:34:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fem2013

Türkçe
    Sözcükte ANLAM
    Cümlede ANLAM
    Paragrafta Anlatım Teknikleri

Matematik 1
    Temel Kavramlar
    Sayma Sistemleri
    Taban Aritmetiği
    Bölme ve Bölünebilme
    OBEB- OKEK

Matematik 2
    Polinomlar
    II. Dereceden Denklemler
    Eşitsizlikler

Geometri
    Doğruda Açı
    Üçgende Açı
    Dik Üçgen
    Eşkenar Üçgen
    İkizkenar Üçgen
    Üçgende Alan

Fizik
    Fiziğin Doğası
    Vektörler Kuvvetler
    Tork ve Denge
    Ağırlık Merkezi

Kimya
    Madde ve Özellikleri
    Maddelerin Ayrıştırılması
    Atom ve Yapısı

Biyoloji
    Canlıların Ortak Özellikleri
    Canlıların Temel Bileşenleri
    Enzimler
    Hücre

---- Sadece Sayısal hakkında bilgi edinebildim.
    Sorular sınav zamanına kadar derste işlenen konulardan çikacak. Ancak YGS mi Lys mi olcak bilmiyorum. Sınava en güzel hazırlığınız elinizdeki dergiler femsetler ve fem kitaplar olacaktır. Başarılar

arkadaş sen femin dh temsilcisi falan misin

• sınavda analiz ve bilgi diye ayrılıyor mu ?
  • Bende geçen sene girdim o sınava fazla da kolay olmuyor beyler..Ama 2 tane sınıf belirleme sınavı oluyor 2 sinin ortalaması alınıyor
  • Sınava girdim çıktım,
    Fende özellikle çok hoş sorular vardı,
    Matematik yine öyle, yaratıcılık isteyen bir iki soru vardı,
    Geometri ve Türkçe idealdi,
    B grubu cevap anahtarı koyan olursa sevinirim.
  • agalar simdi sinavdan ciktim mat1 cok basitti
    B kitapcigi agalar Mat2 ve Geometride baya bi bosum vardi malesef ama hep konu eksigi iste anlamiyorum o konulari Turkce cok basitti insallah iyi bir sinifa giderim

cevap anahtari olan versin

• toplam 120 soru var

Türkçe 40 soru 36 D 4 Y
    Matematik 45 Soru 42 D 2 Y 1 B
    SOSYAL 35 Soru 32 D 3 Y

Toplam Net : 107,75 Net.
    Alan Eşit Ağırlık.
  • beyler sayisal b nin cevaplari olan var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: önemliadam

Sınava girdim çıktım,
    Fende özellikle çok hoş sorular vardı,
    Matematik yine öyle, yaratıcılık isteyen bir iki soru vardı,
    Geometri ve Türkçe idealdi,
    B grubu cevap anahtarı koyan olursa sevinirim.

Katılıyorum.
    Ayrıca evet bana da cevap anahtarı lazım :)
  • sayısal b cevap anahtarı olan varsa verebilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.