Şimdi Ara

Fem beyaz kapak ygs lys geo hk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • birey b den sonra çözülür mü beyler hedef geo sorularının 10 da 6 sını 7 sini yapmak ve qr kod çözümü duruyor mu hala?

• Çözümler durmuyor. Elinizde varsa kullanın ama yoksa almayın. Acil geo alın 1. kısımdan full de yapabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahaxis07

Çözümler durmuyor. Elinizde varsa kullanın ama yoksa almayın. Acil geo alın 1. kısımdan full de yapabilirsiniz.

Hocam acil geo tamamen çözümlü mü? benim için çözümlü olması çok önemli ve seviyesi nasıl birey b de son testlerde falan zorlanıyorum biraz uygun olursa iyi olur seviyeme
  • Ben başladım ilk testler kolay genel olarak en son testi zor oluyor. Çözülebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birey b nin son testleri zor zaten nasıl ful hedeflemiyorsunuz anlamadım :D

• KamyonlaDriftÇekenAdam kullanıcısına yanıt
    gelişim mi beyaz kapak mı
  • Gelişim. Bu sene LYS deki sorular daha kolaydı analitik haricinde. Ya ****olluk yapiyor yada inadına kolay diyorlar anlamış değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KamyonlaDriftÇekenAdam -- 17 Mart 2018; 15:33:53 >
  • Çözümleri yok hocam ama çözen adam sitesinde var( farklı olabilir), uğraşmana değmez ama rahat çözümleri olan başka bir kitqp al, Acil R. yi kenan kara çözüyordu aynı şekil karekökü de çözüyor , alabileceklerin bunlar

• Tamamı çözümlü değil ama şu an kitabı çözen hoca (kenan kara) tamamını çözecek. Yetiştirir de. Ama bence birey b gelişimden zor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.