Şimdi Ara

Fem 11li ygs denemesi!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
20.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fem 11 li ygs denemesinin cevap anahtari lazim. Elinde olan yardim etsin lutfen

• deneme hakkında bilgi verebilecek biri varmı acaba nasıl soruları ? şimdiden alıp çözsek olur mu yoksa konuları bitirip mi başlasak ?
  • Elimde varda ancak akşama atabilirim kardeş fotoğrafını atabileceğim bir makina yok şuan elimde
  • kardeş atabilecek misin cvpları?
  • cevapları atabilecek olan var mı??acil lazım !
  • Ben de alacağım 11 liyi.Deneyen varsa yazsın lütfen.Orta mı zor mu?
  • Cok zor degil ama kolayda degil klasik fem denemelerinden
  • arkadaşlar cevapları atabilck bi babayigit var mı?
  • Yok mu elinde olan acill cevap anahtari lazim
  • arkadaslar seti aldım gayet guzel olmus ogretici ve harika. ama cevap anahtarını okulda kaybettim. eger sete sahib olan varsa pm'den gonderebilir mi veya buradan fark etmez gondersin yeter. yesil renkli 11 deneme. tesekkürler
  • Klasik fem denemesi gibi degil.Fem
    İn kendi ogrencilerine yaptigi denemeler cok daha zor. ikisine de giren arkadaslar var burada bana katilacaklardir.Tum konulari bilen biri alsin sadece onda da ygs de yapabilecegi netin biraz daha fazlasini yapar diye tahmin ediyorum.
  • kardes cevap anahtarının fotosunu cekip ya da taratip gonderin pmden veya buradan da cozup ben de aydınlatıcı yorumlar yapabileyim :)
  • neco_123 kardeş fem 11 ygs cvp anahtarını ben de kaybettim eger vrsa bana da atabilrmisiniz acil?
  • Moral bozucu oldu fazla siliyim en iyisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maftas -- 20 Ekim 2011; 21:26:08 >
  • ya bilseydim ben cekerdim fotosunu filan onceden. kimsede yok galiba cevap anahtarı.
  • Ben de alıyorum 11'li ama bu seneninki.Yani yeni baskı.Sizinkiler de yeni baskıysa atarım cevapları sipariş gelince?
  • Evet yeni baskı benimki de. cok iyi olur enigma cok mutessekkir olurum.
    su hatta. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neco_123 -- 20 Ekim 2011; 22:15:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neco_123

Evet yeni baskı benimki de. cok iyi olur enigma cok mutessekkir olurum.
    su hatta. :)

Evet bizimki de bu.Gelince atacağım dostum
  • Evet bu benimkide atarsan cok iyi olur
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.