Şimdi Ara

FELOLE MARKALI ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞINDA İNDİRİMLİ FIRSATLAR

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
347
Cevap
17
Favori
16.024
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> FELOLE MARKALI ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞINDA İNDİRİMLİ FIRSATLAR
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    0 Mesaj
    Tüm platformlardan gelen siparişler kargolanmıştır, herkese afiyet olsun.

N11'den gelen siparişleri normal şartlarda Aras Kargo ile gönderiyoruz fakat Aras, kargoları çıkaramayacak kadar yoğun olduğu için büyük bir kısmını UPS ile kargoladık. İyi akşamlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felole -- 20 Mayıs 2020; 23:39:59 >
    |
    |

E-fatura mükellefi olduğumuz için faturaları siparişinizi oluşturduğunuz gün mail adresinize postalıyoruz, maille attığımız için siparişle birlikte basılı olarak yollamıyoruz, anlayışınıza teşekkürler. İyi bayramlar.
    |
    |
    Arkadaşlar kampanyalı fiyatlarımızı sonlandırmış bulunuyoruz, bununla birlikte Donanımhaber'e özel kod tanımladık. Bu kodla istediğiniz zaman alışveriş yaparak %12 oranında indirimden faydalanabileceksiniz.

Ürünleri sepete ekliyorsunuz, ödeme bilgileri kısmına geldiğinizde "Partner Kodu" kısmına "feloledonanım" yazmanız halinde indirim otomatik olarak tanımlanmış olacaktır. Bu kod sayesinde donanımhaber kullanıcıları yine kampanyalı fiyatlara yakın fiyatlardan alışveriş yapabileceklerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felole -- 26 Mayıs 2020; 0:27:33 >
    |
    |
    Ben alana kadar kampanya bitmiş şansıma. Kod olması iyi olmuş. Eski fiyatlar kadar olmasa da hiç yoktan iyidir. 3 teneke sipariş verdim sabun ile birlikte. Geçen hafta arkadaşıma aldırmıştım yorumlara istinaden. Umarım biz de memnun kalırız.

Teşekkürler siparişiniz aldık, yarın kargolanacaktır. Memnun kalacağınızı düşünüyorum, şimdiden afiyet olsun.
    |
    |
    Weezer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Beğenmenize çok sevindik, afiyet olsun.
    |
    |
    furky34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,195
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.