Şimdi Ara

Felipe MELO İddaası ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
1
Favori
9.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mizuhara

quote:

Orijinalden alıntı: Tanura

şeref aydın;
    "ruyamda gordugum kadariyla 2011-12 sezonu sonuna dek kiralik olarak galatasaray�daymis.

benim ruyalarim pek tersine cikmaz ama bakalim."

hayatta en nefret ettiğim şeylerden biri kiralık oyuncular

Biz seneye avrupaya gitmeyi hatta başarı elde etmeyi umuyoruz , Fakat terim kiralık olarak orta göbeğe adam alıyor. Seneyede tekrar macera yaşayıp başka bir yabancı peşinde koşarız. Bu seferde yok uyum sorunu yok bilmem ne diyede bahaneler üretilir. Alın bonservisiyle düzgün birisini en azından kadroda oynayacağı adamları tanısın , şablonu öğrensin....

• Meloyla sarpı kıyaslamışlar ya biri benim yüzüme söylese böyle birşeyi bir daha değil futbol muabbetini hiçbir muabbete girmem
    Böyle taraftalara oynatacaksın sarpı ayhani sabriyi 3lü orta sahada görsünler bakalım o zaman meloyla sarpi kıyaslamak neymiş

Ayrıca kiralığı kim uydurdu çok merak ettim alınırsa bonservisiyle alınır ve umarım alınır uzun süre orta sahamız rahat eder selçuk melo ikilisiyle
    Uzun süre de "sap" gibi adamları görmeyiz umarım
  • +1905
  • Tafi konuştu az önce Nontvspor'da, konuşmalarına bakılırsa Melo transferi yakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Larkhill

Çok iyi oyuncu millet hemen sallamaya başlamış bu önyargılarla bizim takım biraz zor gider ,herkes kulaktan dolma bilgilerle konuşuyor

Herkes takmış altın bidon olayına bunun kimlere verildiğini anlamayan adamlar sanıyorlarki bu kötü oyuncuları verilir,tam tersine kaliteli yüksek paralara transfer olup beklentileri karşılayamayan ama İYİ oyunculara verilir quaresma yada vermişlerdi bir ara

Sonuç olarak orta sahamızın ihtiyacı olan transfer cana'yla falan da karşılaştırmayın ondan çok daha iyi oyuncu selçuka iyi partner olur

.
  • bence bu adamıda alamıycaklar beceriksiz yönetim volkan şeni almamız lazım vazgeçmişler
  • Felipe Melo
    4 numara yakisir diye dusunuyorum.
    Srfydn - #724166 - 21 Temmuz 2011 14:54
  • Çok güzel olur umarım gelir.
  • Kim kallstrom veya gago alınmalı, bu adam cambiassonun alternatifi olarak düşünülmesini anlamış değilim. Cana tarzı bi oyuncu, cana lider vazıflı daha karakterli ve daha az maliyetli bi oyuncuydu. Neil i gönderip urfalının gelmesi gibi bi etki olacak. Selçuk la beraber çağ atlatır yorumlarına katılmıyorum. Yıldız olarak taraftar da çekemez. Bu oyuncunun ekstra maliyeti sağ açık ve forvete kullanılmalı. Mesela Arshavin.
  • Altın bidon olayına kafayi takanlar, Keita'da Fransa'da bu tarz bir sey almisti. Ama burda oynadigi futbolu gorduk :)
  • Bizimkiler sağlam bir DMF arıyorlar. Kallström'den vazgeçilmesinin sebebi bu. Yoksa beğenilmediğinden değil. Yalnız Cana ve Muntari tipi DMF'ye de sıcak bakmıyorlar. Çünkü önliberolu sistemle oynamayacağız. Daha komple bir oyuncu arıyorlar. Yani 4-4-2'ye uygun. Mesela Cambiasso tam bunun karşılığıydı. Ama o transfer hayal gibi bir şey. Artık mecburen o tipin alt modellerine bakıyoruz.
  • Bence piyasası olan bir futbolcu. Eğer kendini toparlayıp istekli olursa bizim için iyi olur.
  • Melo 2010 Dünya kupası'nda Brezilya'yı yakan adamdır. Son 2 yılda ciddi derecede düşüşe geçmesi de cabası.
    Böyle bir riski alabilecek durumda mıyız? Bence değiliz.

Ezeli rakibimizin çirkef oyuncularını her daim dile getiren Galatasaray taraftarı, maç içerisinde saçma sapan takımı yakacak hareketlerde bulunan Melo'yu beğenir olmuş!

Muslera için Cana'yı feda ettik. Cana benim gözümde Melo'dan daha karakterli oyuncudur.
  • enteresan bi arkadaşmış bu gelirse iyi forma satar taraftarın sevgilisi olur bence

• Bu adam Mustafa Sarp'ın yandan yemiş hali. Yine babalara geliyoruz yavaş yavaş. Kallström alınsa bu iş tamamdı halbuki.
  • Adam tam çirkef inşallah gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

enteresan bi arkadaşmış bu gelirse iyi forma satar taraftarın sevgilisi olur bence

Nabıyor bu .. liselisi.

• Muntari yada özellikler Kim Kalström bizim için biçilmiş kaftandı
  • Adam askerlik arkadaşınız galiba tv lerde gördüğünüz insanları bu kadar kolay yargılamayın cana da çirkef o zaman

Ayrıca cana dan farklı oyuncu bir kere top tekniği bakımından dağlar var aralarında

Not:şimdi gelip sen ne anlarsın cana çok iyi falan demeyin yıllardır takip ediyorum kötü oyuncu değil ama özellikleri itibarıyla bize lüks bir oyuncuydu daha doğrusu colman bile bizim takıma koysan canadan fazla fayda verir bu colman'ın canadan iyi oyuncu olduğu anlamına gelmez ama her ligin karakteristik özellikleri vardır cana bize türkiye liginde işimizi görmez
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.