Şimdi Ara

Feghouli Kap Bilgileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arada kaynadı ama Feghouli gibi bir adamı 4.25 Milyon bonservisle almak büyük başarıdır.

Feghouli Kap Bilgileri

• maşallah dursuncuğun az tutmamış gene mevlayı klübe çok vermemiş derken nereye verdiği belli oldu.
  • İyi para alacak bizden. Umarım beklediğimizi alırız kendisinden. Avrupa'ya gitmediğimiz senede şampiyonluk dışı hiçbir şey düşünemiyorum. Her maç bu şekilde olmalı.
  • Salla gitsin. adamlar vitaminsiz neymara 222 milyon euro bonservis veriyor 100 milyon maaş veriyor
  • Bonservis çok iyi. Umarım maaşını konuşmayacağımız bir performans gösterir.
  • 31 yaşında olan Negredo'nun alacaklarını duyunca gene normal geliyor. Futbol piyasası böyle garipsememek lazım.
  • Bedava. Fikret bey ağlıyor çok.
  • Ben killaniyorum. Bu merak etmeyin antrenman yapıyorum henüz gelmesem de gibi bir şey demişti. Şimdi sakatlığı var diyorlar 2-3 hafta yokmus.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amrabat olmaz umarım, ikisi de gel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Barış Manço kullanıcısına yanıt
    31 yaşındaki Negredo ve 34 yaşındaki Pepe'nin aldıklarının yanında bedava.

Feghouli 27 yaşında, bu sene tutmazsa, seneye tutmazsa yine 28-29 yaşında alıcısı çıkacak bir adam ama Negredo ya da Pepe kötü performans gösterirse yedeğe koyup 4,5 milyon euro maaş verecekler.

Öyle düşünmek gerekiyor.
  • galatasaray az para verip çok iyi futbolcular alıyor
  • Sakat gelmeyeydi iyiydi korkmadım değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

Salla gitsin. adamlar vitaminsiz neymara 222 milyon euro bonservis veriyor 100 milyon maaş veriyor

Ne 100 milyon maasi. 50 milyon, yarisi vergi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.