Şimdi Ara

Fedora 29 Taçsız Kral Pele Linux'u (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
2.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 19 Mart 2021; 10:16:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerdarS.

Yok yok kodinin yanlış yönlendirmesi, ve Gnome uygulama marketinin dandikliği yüzünden, uçbirime Kodi yazınca otomatikmen kurdu bile şimdi.
    Gerçekten bu Gnomun ortası yok, bişeyde ya çok dandikler yada çok iyiler hiç ortaları yok.

Kodi ile maçları filan izliyoruz, dizileri filan rahatça izliyoruz ben tam hakimim kodiye
    Dizi izlemek için ne yapmak gerekiyor?
  • Kadima kullanıcısına yanıt
    Codecler dahili gelmiyor hocam. Rpm-fusion dan vlc kurun ve ffmpeg paketini kurun sorun çözülür

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: loradona

Codecler dahili gelmiyor hocam. Rpm-fusion dan vlc kurun ve ffmpeg paketini kurun sorun çözülür
    Dizi arama kısmını bulamadım :) Diziler için ekstra paket mi yüklüyoruz?
  • Sizde de waylandda fare takılıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadima kullanıcısına yanıt
    Kodiyi soruyorsanız o başlı başına apayrı bir konu, Kodi eklentileri diye aramaya başlayın ben bir süredir netflix blutv filan takıldığım için uzağım artık o işten.
  • validatedev kullanıcısına yanıt
    Wayland ile hiç bir şey düzgün değil hocam, fare takılması var, fare atlaması var, oyunlarda çok ciddi saçmalıklar ve fps düşüklüğü var, bir çok bilinen gnome kısayol komutu wayland ile çalışmaz ve aklıma gelmeyen ama gördüğüm bir çok saçmalık daha var. Oturumu kapatıp Xorg x11 ile oturum açıp devam ederseniz sorun çözülmüş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdarS. -- 6 Mayıs 2019; 5:45:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerdarS.

Kodiyi soruyorsanız o başlı başına apayrı bir konu, Kodi eklentileri diye aramaya başlayın ben bir süredir netflix blutv filan takıldığım için uzağım artık o işten.
    Turkvoid eklentisini kurdum canlı TV ve biraz film filan var ama yeterli değil o :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Linux'da nasıl başlarsan öyle gider sanırım. Bende de .deb alışkanlığı var ondan sanırım ubuntu ile deepin kullanıyorum. Lakin okulda yazılım bölümünde ki arkadaşların çoğu fedora kullanıyordu hep içimde bir uktedir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Riving

Bu mesaj silindi.
    Gnome çöp demeyelimde ağır diyelim ona.

Ayrıca kolaylıkla gnome'dan geçiş yapabilirsin.

$ sudo dnf swap @gnome-desktop @kde-desktop

İyi Günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InspectorGadget03 -- 15 Ağustos 2020; 11:35:26 >
  • The Riving kullanıcısına yanıt
    Ne olursa olsun çöp demek hoş olmaz. Sonuçta onda bir emek vardır. Beğenmedim deyip geçmeniz daha iyi olur
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.