Şimdi Ara

FED EX+PLAYASİA(Bİ GARİPLİK VAR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
2.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Söz verdikleri gibi UT3+GRAN TURİSMO 5i 48 saat içinde kargoya verdiler .Yani cumartesi günü siparişlerim kargoya verilmiş gözüküyordu.Bugün bi tracking ediyim dedim nerededir diye ama varış zamanını görünce dumura uğradım!!

ESTİMATED TİME:31 DECEMBER

15 gün bekleyeceksem niye fed ex le aldımki ?? bunun nedeni ne olabilir??

1)PLAYASİA bana yılbaşı sürprizi yapmak istiyor

2)Yılbaşı Yoğunluğu

3)Kuşgribi

Ben çözemedim...........

• uyarıda var zaten , yılbaşı yoğunluğu diyerekten .

Ama buda biraz abartı olmuş sanki , yani bilmiyorlar mı her sene yılbaşı geliyor , ona göre hazırlıklı olsun koca FEDEX bu ...

O zaman ben hiç beklemeyeyim air bubble la gelecek oyunu
  • kuşgribi :) ahahahah fedex in uçağı karantinaya almışlar hong kong da... :))

BBC Headlines : Fedex Cargo plane quarantined at Hong Kong airport cause of Bird Flu ... The Officals say : there are lots of Playstation 3 games on board with Chinese Chicken :)
  • Olay tamamen fedex'in sorunu gibi gözüküyor.Play-asia fedex'e vermiş fedex 31 aralık diyor.İnşallah oraya koydukları uyarı şaka gibidir
  • ESTİMATED TİME:31 DECEMBER

normalde de estimate delivrey kargoya verildikten 1 hafta sonrası oluyordu ama 3-4 günde geliyordu. yılbaşı münasepeti ile 2 hafta sonraya gün vermişler sanırım. Yinede normal vaktinde(3-4günde) geleceğini düşünüyorum.
  • hayatımda ilk defa play-asia kullanayım dedim , ondada kuş gribine mi takıldık ...

Bedevi ve çöl hikayesi bu

oyunların paketinden tavuk çıkarsa "aaaa hindi yollamışlar yılbaşı hediyesi olarak" diyerek SAKIN yemeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NumanB -- 17 Aralık 2007; 15:51:53 >
  • estimated tıme onemlı degıl, bana da 31 Aralık demıslerdi...Su an elımde kargo..

Trackıng de nerede gozukuyor? VE 0212 4103030 nolu telefondan trackın nosu vererek ne zaman sana ulasacagını ogrenebılırsın...

ben aradıgımda bugun 2-4 arası dedıler, dedıklerı zaman geldı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: greyhound

kuşgribi :) ahahahah fedex in uçağı karantinaya almışlar hong kong da... :))

BBC Headlines : Fedex Cargo plane quarantined at Hong Kong airport cause of Bird Flu ... The Officals say : there are lots of Playstation 3 games on board with Chinese Chicken :)

harika

EDİT:Arkadaşlar mesaj atmış

Valla işallah dediğiniz gibidir arkadaşlar içime su serptiniz oh be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi japonozan -- 17 Aralık 2007; 15:54:18 >

• quote:

Orjinalden alıntı: KFY96

estimated tıme onemlı degıl, bana da 31 Aralık demıslerdi...Su an elımde kargo..

Trackıng de nerede gozukuyor? VE 0212 4103030 nolu telefondan trackın nosu vererek ne zaman sana ulasacagını ogrenebılırsın...

ben aradıgımda bugun 2-4 arası dedıler, dedıklerı zaman geldı...

Eve gider gitmez hemen arayacağım dostum saol öğrenelim bakalım neymiş bu durum
  • Arkadaşlar şimdi ben playasiadan gt5p yi 49 dolara alsam fedex ile ne kadara gelir kapı teslim...
  • 80 usd yi bulur : > 96 -100 YTL olur ... yanlız Playasia da GT5P ingilişçe değil... japonca ve çince
    quote:

Orjinalden alıntı: SONY_55

Arkadaşlar şimdi ben playasiadan gt5p yi 49 dolara alsam fedex ile ne kadara gelir kapı teslim...

• quote:

Arkadaşlar şimdi ben playasiadan gt5p yi 49 dolara alsam fedex ile ne kadara gelir kapı teslim...

Yani 30 dolar mı oluyor fedex
  • japonozan o yazilana bakma pazartesi elinde olur ben cuma istedim bugun istanbulda yarin da izmir de olur merak etme bana da ileri bir tatih yazmislardi
  • evt 30-35 usd arasında çok yüksek bir rakam anlıyacağın... air bubble fena değil büyük şehirlere 10 -15 güne geliyor...
    quote:

quote:

• SONY 55

evet hocam 30 dolar 2 oyun 35

pitrat

eyv hocam işallah dediğin gibidir bekleyip görücez yalnız siparişim hala LANTAU adasında gözüküyor ,ilk siparişimde buraya gitmişti ne var bu adada merak ediyorum

Böyle asya çevresini ve adalarını ziyaret etmeye devam ederse kesin şifayı kapacak bu paket

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi japonozan -- 17 Aralık 2007; 16:19:32 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: greyhound

evt 30-35 usd arasında çok yüksek bir rakam anlıyacağın... air bubble fena değil büyük şehirlere 10 -15 güne geliyor...
    quote:

quote:

benim koli büyük olmasa kesin fedex alırdım , böyle beklemekte çok kötü yaaaa

en azından 5 dk da bir nerede diye bakardım

• quote:

Orjinalden alıntı: japonozan11

SONY 55

pitrat

eyv hocam işallah dediğin gibidir bekleyip görücez yalnız siparişim hala LANTAU adasında gözüküyor ,ilk siparişimde buraya gitmişti ne var bu adada merak ediyorum

Böyle asya çevresini ve adalarını ziyaret etmeye devam ederse kesin şifayı kapacak bu paket
    o zman soyle diyeyim sana pazar gunu calismiyorlar o yuzden

yarin fransada ertesi gun istanbul da adim gibi eminin persembe ya da carsamba elinde olacak

• Peki arkadaşlar fedexsiz aldığımız zaman ne ilen geliyor buraya ve kaç günde geliyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: pitrat

quote:

Orjinalden alıntı: japonozan11

SONY 55

pitrat

o zman soyle diyeyim sana pazar gunu calismiyorlar o yuzden

yarin fransada ertesi gun istanbul da adim gibi eminin persembe ya da carsamba elinde olacak

eyv, yine PARİS e uğrayacak o zaman, tahminen perşembe günü oynuyor olurum işallah

• 10-15 gün arası air bubble dedik ya 3.5 usd fiyatı...
    quote:

Peki arkadaşlar fedexsiz aldığımız zaman ne ilen geliyor buraya ve kaç günde geliyor..
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.