Şimdi Ara

FEAR Sistemimi zorlar mı??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya beyler 6600 GT kullanan lar fear da imzamdaki pc yi zorlar mı??

• Bence sistemin gayet iyi zorlayacağını hiç sanmıyorum...

Bende Amd 2500+(2.10ghz),9800pro(435/372),2.256 Ddr ram PC3200 Shodow kapalı öbürlerinin hepsi fullde 40fps de oynuyorum...Senin sisteme bakılırsa sen daha performanslı oynarsın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F@ruk -- 8 Ağustos 2005, 17:12:34 >
  • Full detay oynayamicaın kesin ama rahat rahat oynarsın tabiki medium da. bikaç ayar high olabilir belki.

Demoyu oynamadım sadece videolara bakarak bunu söylüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3ddd

Full detay oynayamicaın kesin ama rahat rahat oynarsın tabiki medium da. bikaç ayar high olabilir belki.

Öyle videoya bakıp söylenmez dostum,oyunu oynayıp söylenir istiyorsan benim msja bak ben söylemişim...
  • walla full detay 1024*768 2XQ AA oynayabilirmiyim?göleler çok önemli,mesela doom 3 ü gölgeleri kapatınca hiç beğenmemştim.
    hiç mi yok deneyen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faruk-MC

quote:

Full detay oynayamicaın kesin ama rahat rahat oynarsın tabiki medium da. bikaç ayar high olabilir belki.

Öyle videoya bakıp söylenmez dostum,oyunu oynayıp söylenir istiyorsan benim msja bak ben söylemişim...

Arkadaşım bende boşuna belirtmedim heralde video ya bakıp sölediğimi dimi.

Ama sölediğim hala geçerli doğruluğunu savunuyorum.

Ayrıca 6600gt bu saatten sonra piyasaya çıkacak hiçbir oyunu full detay oynatamaz oynatırsa düşük fps alır.
    aa-af den hiç bahsetmiyorum bile. (örn.battlefiled 2)

• valla bana moral verdinz saolun bea:(((

nyse cnm napalım oynıcaz artık!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreatSoLdiER

valla bana moral verdinz saolun bea:(((

nyse cnm napalım oynıcaz artık!!!

ya sende sölediğin şeye bak sanki elinde mx440 var.

Rahat rahat oynarsın ne dert edion bea
  • ya ama elimde yeni bikart war.insan herşeyi fullde oynamak istiyo.iice komplex oldum
  • faruk mc söylediğine göre bende senin gibi 40 fps falan performans alırım benimde amd2600+ 2.256mb ati 9800xtpro 128mb(ayarlamalarla çok gelişti) bence full olmaz ama 1024.768 de bazı detaylar full oynanır.
  • Oynarsın ama aa ve af yi açmazsın belkide açarsın denemek lazım...
  • ya 6600GT ile deneyen yokmu?
    ya bide buoyun pixel sahder 3.0 destekli dimi .boku yedik
  • Evet ben oynadım.1152 çöz. diğer ayarları elimle yaptım.bazı şeyler hariç yüksek ayarlarda.Tex. res. hariç kasmadan oynadım. fsaa 4x - tex. filt. 8x.kasmadı.

sistem amd 2600+ 1 gb ram 6600gt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F_o_X -- 8 Ağustos 2005, 17:42:26 >
  • ya dostum güsel konuşuyonda kaç fps alddın
    fraps le bak bakalım
  • --RECOMMENDED HARDWARE:
    Pentium® 4 3.0 GHz or equivalent processor
    1 GB RAM
    A 256 MB Radeon® 9800 Pro or equivalent DirectX® 9 compliant video card with hardware T&L and pixel shader 2.0 support.

--SUPPORTED CHIPSETS:
    Nvidia® GeForce™ 4Ti, GeForce™ FX 5900, FX 5900 Ultra, 6800, 6800 GT, 6800 Ultra
    ATI® Radeon® 9600, 9600 Pro, 9600 XT, 9700, 9700 Pro, 9800 Pro, x700 XT, x800 XT, x850 XT

battlefield 2 de oldugu gibi artık fx serisi surunuyor en az fx5900 gerek (bf2 de 5700 idi) radeonlar biraz daha sanslı en az 9600 istiyor...ram de ise 1gb lazım..neyseki ben yeni aldım olaya hazırım...
    iste burdan sonucu siz cıkartın.

bu isler oyle yok resimlere yok videolar a bakarak olmuyor..sm3.0 deniyor ben ilgili bir yer bulamadım sanırım yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem -- 8 Ağustos 2005, 18:50:19 >

• Bakın yok videoyla anlaşılmaz yok resimlerle anlaşılmaz. Siz anlayamıyo olabilirsiniz. ben az çok tahmin edebilirim.

Bunu kanıtlamak içinde küçük bir araştırma yaptım ve aldığım sonuç haklılığımı kanıtladı.

BURADAKİ

testlerdende görüldüğü gibi ayarlar ful değil ve 35 fps alınmış ki bu ortalama değerdir karmaşık bir ortama girdğinizde bu 20 nin altına bile düşebilir ve oynayışınızı zorlaştırır.

Başka bişe demiyorum test ortada.
  • quote:

Bakın yok videoyla anlaşılmaz yok resimlerle anlaşılmaz. Siz anlayamıyo olabilirsiniz. ben az çok tahmin edebilirim.

Bunu kanıtlamak içinde küçük bir araştırma yaptım ve aldığım sonuç haklılığımı kanıtladı.

BURADAKİ

testlerdende görüldüğü gibi ayarlar ful değil ve 35 fps alınmış ki bu ortalama değerdir karmaşık bir ortama girdğinizde bu 20 nin altına bile düşebilir ve oynayışınızı zorlaştırır.

Başka bişe demiyorum test ortada.

Hangi sistemle alınmış o video?

• ne bilim hangi sistemle alınmış gametrailers.com dan izledim ve yüksek kalitede bir video ydu. belkide gamespot tan izlemişimdir tam hatırlamıyorum.
  • Ya dostum ayarların full olup olmadığını nerden anlıyosun ben işte onu anlamadım..Mesala shader ayarları medium olsa anlayabilcekmisin?Ben onu meraketdim
  • tabi biz aptalız, munnecim pokuda yemedik,hatta hayatımızda hic fps oyunda oynamadık...

dedigin testler hangi makinede yapılıyor.sen kalkıp bana 7800gtx slı + amd fx57 +2gb ramlı makinede yapılmıs full cozunurluklu bir testte 35 yok 35 aldı yok 40 aldı gibi yorumlar yazarsan tabiki bu isler resimlerle ve videolarla olmaz derim...

bak yalnıs anlama...bu genelde yapılan seyler... hl2 de cıkamdan once suru suru testler vardı ama isin icinde normal son kullanıcı olunca ve sistemler extereme test sistemeri olmayınca isler oyle resimlerdeki ve videolardaki gibi olmuyor...okadar profesyonel ugrasıyorsan indir demoyu al birkac ekran kartı dene test et yaz buraya.bilki ozaman ilk takdir benden gelir...cunku bukonuda nekadar topic varsa hepsini heyecanla okuyorum sen boyle birsey yaparsan ihya edersin...
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.