Şimdi Ara

FDD Mavi Matematik YGS Soru Bankasında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • FDD Mavi Matematik YGS soru bakasının sorularında ya da cevaplarında hata var mı? Fdd hatalarıyla meşhur malum, güvenemiyorum. Aldım paraya kıyıp ama sinir etti :/

• İnternet de yavaş, yükleyemiyorum çektiğim resimleri. Whatsapp'dan yardımcı olacak var mı sorularda?
  • Buraya koyarsan bakarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RüzgarGülü1903

Buraya koyarsan bakarız.

Peki hata var mı, biliyor musun?? Çok soru var çünkü.
  • geçen sene(11.sınıf) da ygs ye hafifden hazırlanıyım diye bu kitabı almıştım beni çıldırtmıştı hala evde bomboş bir şekilde duruyor sınava çok yaklaşınca çözmeyi planlıyorum bir kitap bukadar gereksiz yere zor olmaz bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: blizzard_onur

quote:

Orijinalden alıntı: RüzgarGülü1903

Buraya koyarsan bakarız.

Peki hata var mı, biliyor musun?? Çok soru var çünkü.

Mat 2 si var elimde onda hatalar var mat 1i yok.Sen kesin hatalı dediğin 1-2 soruyu koyarsan yardımcı olurum
  • Koyacağım birazdan başlık açıp. Hangileri olduğundan da emin değilim. Sayılardan bşaka çözmedim, çözmeyeceğim de galiba.
  • Bende geçen hafta FDD YGS Matematik Soru Bankasını aldım 2012 basımlı mavi bir kitap.
    Keşke haberim olsaydı önceden almazdım herhalde
  • Dergiyle verilen lacivert gibi olan kitap diyorsanız cidden aşırı zor. Baya kasmışlar yani. Ha ama ben çözmeye çalışıyorum. Denemelerde rahat ettiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MirkaNuA

Bende geçen hafta FDD YGS Matematik Soru Bankasını aldım 2012 basımlı mavi bir kitap.
    Keşke haberim olsaydı önceden almazdım herhalde

+1

Benim kitap da seninkiyle aynı. Çok kötü ya, soruların zorluğundan geçtim. 2+2 = 5 gibi mantık hataları yapıyor cevaplarında. Yanlış cevap anahtarı birkaç testte.

@Skillet: Dergiyle verilen değil, dışarıdan aldım. 2012 basımı mavi ygs soru bankası.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.