Şimdi Ara

FD6 Direksiyondan Gelen Ses

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, 2010 model honda civic aracımdan özellikle park halinde direksiyonu sağa sola hareket ettirdiğimde gurultu şeklinde bilya sesleri gelmektedir. Aracımın garantisi ağustos 25 de bitiyor. servise götürdüğümde amortisör üst kule bilyalarının yağlanacağını, ücretin 200 tl civarında olduğunu, parayı tahsil edeceklerini, garanti kapsamında olup olmadığı için fabrikadan dönüş bekleneceğini söylediler. bu konuda tecrübeli olan arkadaşlar var mı? sürece ne diyorsunuz. ben şikayetlerimi belirteceğim ve kayıt altına aldıracağım. garanti süresinden sonra bozulursa elimde belge olsun.

• garanti kapsamında yapılması konusunda ısrarcı ol
  • Merhaba,
    Aynı problem ben de var, dün yetkili servise gittim,
    amortisör üst bilyaları değişecek dediler, garanti kapsamında değilmiş, 600TL ye yakın para istediler.
    hatta forumda bir başlık açtım bununla ilgili, garanti kapsamına girer mi diye...
    sen ne yaptın halletin mi sorunu?
  • zeze Z kullanıcısına yanıt
    Bende ust bilyalar yaglanacsk bunun icin fabrikaya yazdila. Hafta ici belli olacak. Maliyeti 240 tl imis. Damla bu sekilde. Senin hangi bayi
    .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Çorlu'dayım Honda Plaza Onur,
    Bana yağlama değil değişim dediler ve garanti dışı dediler...
    Zaten bu garanti işine ben inanmıyorum, firmalar resmen tüketicileri kandırıyor ve sahip çıkan yok...
  • zeze Z kullanıcısına yanıt
    Honda turkiyeye cevap alamazsan japonyaya mail at. Kronik bir sorun oldugunu ve garantiden yapilmasini talep et. Ben gelen cevaba gore oyle yapacagim.

• Tamam öyle yapalım,
    Honda japonyanın mail adresi nedir? nereye yazacağız?
  • Garantiye giren ve kronik problem. Garantiden degistirilmek veya tamir olmak zorunda ki genelde arrik tamir yontemi bilindiginden tamire veriyor bayiler. Her turlu hakkinizi arayin

• Garantiden amortisor ust kule bilyalari yaglandi. Suan ses yok. Ama boyle yaptiranlarin bir kismi ilerde nuksetmis. Benimde 7 yil oldu ve garanti doldu. Hayirlisi bakalim.

• resvo kullanıcısına yanıt
    kremayer dişlisine de bir baktırmanızı öneririm.
  • Benimkinde de park halinde sağa sola çevirdiğimde gacır gucur tuhaf sesler geliyor. Araç 2 senelik henüz. Bir sorun teşkil eder mi? Bir sonraki bakımda göstermeyi düşünüyorum.
  • Bir zarari yok sadece gurultu. Garantiden yaptir.

• bazı cıvıclerde kronik , rötuş sonrası düzelebiliyor/düzelmeyebiliyor da ..
  • garanti olayı hikaye zaten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.