Şimdi Ara

FC ZALIMLAR Pro Club Div 1 | Ps3 Oyuncu Alımı [Kapalı ] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
2
Favori
2.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • anladım oldu o zaman bekliyorum en kısa sürede ;)

tolga akşam oynuyoruz dimi?
  • Gelen varsa oyundayız :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün akşam Division 6'ya yükseldik oynayan herkesin ellerine sağlık bu akşam devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venduss

Dün akşam Division 6'ya yükseldik oynayan herkesin ellerine sağlık bu akşam devam

Vallahi iyi top oynuyoruz iyice keyif almaya basladim..

Cok zalimiz kardesim

• Dün katıldım ben de, gayet keyifli geçti maçlar.

PSN: ferdibakirezer

LCM mevkiine ekleyebilirsiniz.
  • Katılıyorum sana parçalıyoruz geleni gideni zalımlarrrrrrrrr
  • quote:

Orijinalden alıntı: JuventusTurkiye

Dün katıldım ben de, gayet keyifli geçti maçlar.

Tekrardan hosgeldin dostum

• quote:

Dün katıldım ben de, gayet keyifli geçti maçlar.

Hoşgeldin Ferdibakiezer maçlardaki emeğin için teşekkürler, eline sağlık. Bu akşam yine bekliyoruz
  • Akşam geliyorum bende, ozledim mac yapmayi... Beyler saat 11 gibi online olurum haberiniz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: tr_yunis

Akşam geliyorum bende, ozledim mac yapmayi... Beyler saat 11 gibi online olurum haberiniz olsun.

süper olur akşam bayağı kalabalık olacağız anlaşılan :) headset imkanı olanlar kullanırsa memnun olurum oldukça gırgır oluyor o şekilde =) tabi yoksa sağlık olsun sıkıntı değil.
  • Zalımlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

• quote:

Zalımlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Ates ediyoruuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Tolga Coruh

quote:

Zalımlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Ates ediyoruuz

birazdan onlineyim

• Arkadaşlar, dün geceki güzel oyununuzdan ve emeğinizden dolayı teşekkür ederim. :) Çok keyifli ve eğlenceli maçlardı özellikle headsetin oyuna dahil olması bu keyfi daha da arttırdı. bu akşam div 5'i göreceğiz inş.
  • quote:

Arkadaşlar, dün geceki güzel oyununuzdan ve emeğinizden dolayı teşekkür ederim. :) Çok keyifli ve eğlenceli maçlardı özellikle headsetin oyuna dahil olması bu keyfi daha da arttırdı. bu akşam div 5'i göreceğiz inş.

Takımın bir hafta içerisinde geldiği nokta güzel, Div.5'i umarım bu akşam görürüz.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar, dün geceki güzel oyununuzdan ve emeğinizden dolayı teşekkür ederim. :) Çok keyifli ve eğlenceli maçlardı özellikle headsetin oyuna dahil olması bu keyfi daha da arttırdı. bu akşam div 5'i göreceğiz inş.

Takımın bir hafta içerisinde geldiği nokta güzel, Div.5'i umarım bu akşam görürüz.

katılıyorum, bence bu tempo ile kısa sürede takımı üst sıralara taşıyacağız. inş takımı top 10, 100de göreceğiz

• Arkadaslar benide araniza alirsaniz sevinirim ovr 86 adamim ortasaha cam yada sag veya sol kanat farketmez genelde her aksam onlinenim takim oyunundan hoslanirim bu arada takiminizi arattim fc zalimlar diye cikmadi?

• quote:

Orijinalden alıntı: cgtyzl

Arkadaslar benide araniza alirsaniz sevinirim ovr 86 adamim ortasaha cam yada sag veya sol kanat farketmez genelde her aksam onlinenim takim oyunundan hoslanirim bu arada takiminizi arattim fc zalimlar diye cikmadi?

FC ZALIMLAR olarak dene bir de istersen, eğer bulamazsan beni yada tolga'yı psn'den ekle akşam eve gidince ben sana takım daveti yollarım.

PSN: Belifanti
  • Arkadaşlar bu mod tam olarak 11 vs 11 mi oluyor ? anlayamadım kendi adamımızımı yaratıyoruz yoksa belli bi oyuncu ile mi oynuyorz
  • Eyvallah hocam

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.