Şimdi Ara

FC Schalke 04 Taraftarları ⚒ Wir leben dich! ⚒ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
706
Cevap
1
Favori
17.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wirlebendichh

📰
    @CorSport
    : Milan have decided to let striker Krzysztof Piatek join a German club in the January transfer window.

Acaba biz mi leipzig mi ya da hertha mı çok merak ettim. Keşke biz olsak ama hiç sanmıyorum
    Bizim sportif direktor bugun Haalandla ilgili konustu.Biz Haalandi yaz icin istemisiz,Raiola hemen Dortmunda transfer olmasini istemis.Bizim 9 alma ihtimalimiz dusuk.bence, ya siz ya H.Berlin.

Lyonla Tousart icinde gorusmeleri var.Xhakayla anlasmislar.

Bu arada, bizim sportif direktor, Sarachinin Gsye transferinin bitmek uzere oldugunu, imzalamak icin belgeleri bekledigini soyledi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Twitter'da Polonyalılar sürekli Schalke ile ilgili paylaşım yapıyor bu beni baya heyecanlandırdı. Ayrıca Bayer Leverkusen'de ilgileniyormuş sanırım. Umarım bize gelir gerçekten çok iyi olur.

Evet o transfer bitmiş. 1.5 yıllık olucak sanırım. Galatasaray güzel düzgün hızlı bir oyun oynarsa Saracchi için yararı olur gibi. 1.5 yıl as takımda sürekli 11 oynayıp kendini geliştiricektir Türkiye Ligi'nde.
  • Piatek epey iyi transfer olur kıskanırım vallahi. Yazın bize istiyordum tabi Milan'a gideli çok zaman olmamıştı o zaman ayrılması imkansızdı. Şüphesiz büyük katkı sağlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

Piatek epey iyi transfer olur kıskanırım vallahi. Yazın bize istiyordum tabi Milan'a gideli çok zaman olmamıştı o zaman ayrılması imkansızdı. Şüphesiz büyük katkı sağlar.
    Bakalım inşallah gerçekleşir. Düzgün forvet izlemeyeli uzun zaman oldu...

FC Schalke 04 Taraftarları ⚒ Wir leben dich! ⚒

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wirlebendichh -- 31 Aralık 2019; 16:31:20 >

• quote:

Twitter'da Polonyalılar sürekli Schalke ile ilgili paylaşım yapıyor bu beni baya heyecanlandırdı. Ayrıca Bayer Leverkusen'de ilgileniyormuş sanırım. Umarım bize gelir gerçekten çok iyi olur.

Evet o transfer bitmiş. 1.5 yıllık olucak sanırım. Galatasaray güzel düzgün hızlı bir oyun oynarsa Saracchi için yararı olur gibi. 1.5 yıl as takımda sürekli 11 oynayıp kendini geliştiricektir Türkiye Ligi'nde.
    Volland ve Alario varken Leverkusen Piateki almaz, lakin, Volland icin Arsenal dedikodulari var.

Ben Vollandi Schalkeye cok yakistiriyorum.Belki her sene sezonluk 20 gol atmaz, lakin, savunmayi yipratmasi, alan bosaltmasi, oyun kurmasiyla tam Schalkelik forvet.

Henuz, Alman basinda Piatekle ilgili bir haber yok.Milan siteleri Schalke, Leverkusen ve Lipsia(bizim italyanca ismimiz) istiyor, Milanda Almanyaya satmak istiyor iddiasinda bulunuyor.Bakalim, Alman basini bu ise ne diyecek gelecek 2-3 gunde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 1 Ocak 2020; 4:37:19 >

• Bizim yönetimi düşünürsek ben beklentiyi fazla yükseltmiyorum sonradan üzülmemek için hocam :D. Keşke Volland gelse ancak bu kış döneminde söylenenlere göre transfer için az bütçe ayrılmış.

Bir forvet daha alıcaz gibi gözüküyor. Uth,Köln'e gidicek sıkıntı çıkmassa, Skrzybski'de Düsseldorf'a yolcu üstüne Reese'de kiralanmaya çalışılıyor. Gregoritsch'den pek bir beklentim yok açıkçası sadece önüne gelen pozisyonları tamamlasın yeter. Yeter ki Uth gibi karşı karşıya kalıp kaleciye nişanlamasın topu. Piatek için bende güvendiğim Schalke hesaplarından haber göremedim pek. Taraftarlar Piatek için bastırıyor yavaştan bakalım şu 1 ay içinde neler olucak.Piatek gelmezse onun seviyesi bir adam alınırsa çok iyi olur.

Keşke Salif Sane sakatlanmasaydı. Ozan'ın yanında bence Nastasic oynamalı. Stambouli'nin yaptığı ileriye pasları Ozan'da rahatlıkla yapıyor. Nastasic umarım bu arayı iyi değerlendirir ondan beklentim büyük.

• Schalke are amongst the clubs interested in FC Barcelona center-back Jean-Clair Todibo. Barcelona are looking to loan the 20-year-old without an option to buy. [MD,🥇]

Güzel olur ancak Miranda'yı oynatmadığımız için Barça'nın bize kiralayacağını düşünmüyorum :D
  • Jochen Schneider has stated Schalke will not sign another striker in the January window, saying: "We won't do anything up front. We have five strikers." The five striking options are assumed to be: Raman, Gregoritsch, Burgstaller, Kutucu, and Matondo. [WAZ]

Bu kafalarla eski günlere dönemiceğiz kesin. Takım yönetiminde değişim şart.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Reese,Holstein Kiel'e transfer oldu. Uth ise Köln'e sezon sonuna kadar kiralık gitti satın alma opsiyonu yok.

• Real, Diazi ucretsiz kiralamak istiyor.Maasi 2 milyonmus.Schalkenin isini gorur.

Todibo, sanirim Milana gidecek.

• 2 hafta önce Diaz haberi çıkınca bütçemizi çok aşıyor deniliyodu. Maaşıda gayet uygun aslında alınmalı ama almayacaklar kesin.

Todibo keşke bize geleydi. Çok iyi oyuncu gerçekten.

• quote:

2 hafta önce Diaz haberi çıkınca bütçemizi çok aşıyor deniliyodu. Maaşıda gayet uygun aslında alınmalı ama almayacaklar kesin.

Todibo keşke bize geleydi. Çok iyi oyuncu gerçekten.
    gonlumuz saridan degil mavilerden yanadir

4mund gibi buyuk takim fasistliginden biktik deyip onune gelen kendisinden kucuk takimlari ezen bir takim yerine mavilileri tercih ederim her zaman

• YENİ KAPTANIMIZ OMAR MASCARELL.

FC Schalke 04 Taraftarları ⚒ Wir leben dich! ⚒

• Todo Al Blancos kullanıcısına yanıt
    eyvallah

• Todibonun Milan transferi olmamis.Simdi de Schalkeye gelecegi soyleniyor.

• Bu sezon bonservis vererek stoper almamıza gerek yok. Sakatlıklardan dolayı 6 aylık Todibo hamlesi bizim için çok iyi olur. Umarım gelir

• #S04 would like to keep #Everton loanee Jonjoe Kenny. A permanent transfer from #EFC to #Schalke is, however, considered difficult (kicker)

Opsiyon mu yok, yoksa opsiyonu mu yuksek tuttular?

• opsiyon yok

• quote:

opsiyon yok
    Buyuk hata yapmislar.o zaman Evertonun Kennyi birakmama ihtimali yuksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 10 Ocak 2020; 5:33:22 >
  • maalesef öyle ayrıca yazın alsak bile bize en az 15 milyona patlar. daha yazın santrafor falan almamız lazım bakalım yazın ne olucak

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.