Şimdi Ara

FC Internazionale Milano (Inter Milan) Taraftarları (251. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.606
Cevap
13
Favori
160.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir yanda Inter diğer yanda Napoli gözlerimin önünde eriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizin Allah 1001 belanızı versin, uykusuz kaldıgima yazık allahin çöpleri

• YESSSSS Lazio macindan beri bu gunu bekliyorum. Mac satin alarak CL ye gelmenin bedelini odemekten kurtulamazsiniz ! PSV sen ne serefli bi takimsin ya. hicbir iddaasi olmamasina ragmen CL nin köklü takimi olmanin ne demek oldugunu gosterdi.

simdi YALLAH avrupa ligine

• la macı ızledim son macım ms 1 di korkarak oynadım bu italyada juve dısında adam gibi takım yok cidden la lig bitik.

mac 1-1 oldu arkadaslar ınter orta sahada top cevırmeye basladı gorsenız zaten pozsıyona gıremıyorlardı da sonra 1-1 haberı geldı oynamaya basladı bu çöp yıgının ne işi var cl'de aga birde hoca en iyi oyuncuyu cıkardı sol kanatta kafasız bi kus ver hucumda solak :D
  • eyw başkan @Louis Van Gaal
  • FC Internazionale Milano (Inter Milan) Taraftarları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

Caner gün senin günün. Ne desen, ne paylaşsan sonuna kadar hakkındır.

Yallah şimdi Avrupa Ligi'ne leş ligin leş takımları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jurgen Klopp -- 12 Aralık 2018; 1:20:59 >

• FC Internazionale Milano (Inter Milan) Taraftarları
  • Koskoca Inter dururken kargaların şampiyonlar liginde tur alması üzücü, Barça denen ahlaksız kulübün bunu yapacağı belliyken, Inter'in kesinlikle kazanması gerekirdi.
  • Spaletti 1-1'den sonra Politano"yu çıkarıp defans sokmuş Tottenham atamaz diye.. Bu nasıl bir çöplüktür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi offside -- 12 Aralık 2018; 8:39:55 >
  • Euro lar 4 e bölünecek derken 2 ye düştü hissedar
  • Yazık oldu Inter'e... Neyse Avrupa Ligi de güzel zaten Chelsea falan da var... Orası da elenip gelen büyük takımlar sayesinde bir nevi Şampiyonlar Ligi havasında geçiyor artık. Inter taraftarı baya havaya girmişti ama Şampiyonlar Ligi'ne geri döndük diye beklentiler büyüktü, PSV gider ayak fena bozdu İtalyanlar'ı...

• Icardi > Real Madrid

FC Internazionale Milano (Inter Milan) Taraftarları
  • LVG kesin kendini çizdirdi küfür etmemek için

• quote:

Orijinalden alıntı: offside

Spaletti 1-1'den sonra Politano"yu çıkarıp defans sokmuş Tottenham atamaz diye.. Bu nasıl bir çöplüktür

Övsene büyük usta, üstün akıl hocanı

• Inter'li Mauro Icardi'nin eşi ve aynı zamanda menajeri olan Wanda Nara, İtalyan ekibiyle 2023 yılına kadar yeni bir anlaşma yapacaklarını doğruladı.

Icardi, yıllık 7 milyon euro maaş alacak. (Football Italia)

efssanemizzz better than fat ronaldo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • maxi lopez’in eski karısı, mauro icardi’nin yeni karısı wanda: “icardi sanıldığı gibi ırz düşmanı değil, yüreği çok büyük bir insan. ben maxi lopez ile evliyken bize 3’lü teklif etti ama maxi kabul etmedi. maxi fevri davrandı bence. o yüzden şu anda icardi ile beraberim.”

maxi lopez kendi kasinmis. il capitana helal olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

maxi lopez’in eski karısı, mauro icardi’nin yeni karısı wanda: “icardi sanıldığı gibi ırz düşmanı değil, yüreği çok büyük bir insan. ben maxi lopez ile evliyken bize 3’lü teklif etti ama maxi kabul etmedi. maxi fevri davrandı bence. o yüzden şu anda icardi ile beraberim.”

Vay şerefsiz adi icardi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 17 Aralık 2018; 0:4:34 >
  • quote:

maxi lopez’in eski karısı, mauro icardi’nin yeni karısı wanda: “icardi sanıldığı gibi ırz düşmanı değil, yüreği çok büyük bir insan. ben maxi lopez ile evliyken bize 3’lü teklif etti ama maxi kabul etmedi. maxi fevri davrandı bence. o yüzden şu anda icardi ile beraberim.”

Forumun en iyi konusu böyle devam edin.

• quote:

uydurma olsa da komik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 16 Aralık 2018; 23:23:35 >
  • 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.