Şimdi Ara

FC Internazionale Milano (Inter Milan) Taraftarları (248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.606
Cevap
13
Favori
160.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

bu gece uyuyamadım ne yazık ki renkdaşım. kafamda interin 2019 2020 sezonu kadrosuyla ilgili binbir tane düşünce vardı. saat 3 gibi interimin kadrosu nasıl olmalı diye düşüncelere daldım bi baktım saat 7.
    FC Internazionale Milano (Inter Milan) Taraftarları

• Barrela israrindan vazgectik gibi duruyor. Cocuk %85 ihtimalle premier lige gidecek
    Arsenal ve chelsea ilgisi var diye biliyorum

bu haberin ardindan soyle bir haber dustu
    #FCIM reportedly make the first offer for #Brescia talent Sandro Tonali, €15m plus bonuses, after the teen confirmed he'd rather stay in #Italy

Tonalli tarzini pirloya benzetiyorlar ama katilmiyorum daha cok genc, pirloya benzeyen tek yani brescia formasi giyiyor olmasi.
    Barrela mi yoksa tonalli mi deseler 100 kere barella secerim sanirim.
  • Beppe hayırlı olsun.

Karmaşık duygular önce gelecek sonra gelmeyecek dedikoduları. Alacağı maaş vs şaşırtıcı bi şekilde buralaar geldik.

Henüz açıklanmamasının sebebi ausillo ile nasıl çalışacağı , görev tanımının ne olacağı. Bi nevi sabatini'nin yaşadığı sorunların yaşanmaması isteniyor sanırım.

Official olunca yazarım

Kwadwo Asamoah says “it’s a pleasure to work with” Giuseppe Marotta, ahead of his official arrival at Inter.

The former Juventus general manager and CEO will take up a role with the Nerazzurri, and was with the club at today’s Lega Serie A meeting.

His arrival hasn’t been officially announced yet, but the Ghanaian is very familiar with Marotta, the man who signed him for Juventus.

“It's a pleasure to work with him,” Asamoah said at a Brooks Brothers event in Milan.

“He’s a director I worked with for six years and if he arrives it’ll be really pleasing for me, because he has great personality.”

• beppe geldigine gore mBappe de gelebilir. kelime oyunu yaptim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FC Internazionale Milano (Inter Milan) Taraftarları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vay anam vay fikstüre bak

Şanslısınız valla gelecek hafta futbol şöleni var size(Tabi Juventus'la oynanan bir maç ne kadar şölen olabilir o ayrı mesele)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 23 Kasım 2018; 18:19:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

İnter maçı zorLar sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

28 i ile beraber zevkin doruklarına çıkacak galiba spaletti.Hepside deplasman ha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 23 Kasım 2018; 19:10:57 >

• Bence bu bu 3 maç arasında İnter’in kazanma ihtimali en fazla olan maç Juve maçı.

Tottenham şu an ne durumda eksikleri var mı bilmiyorum ama onları deplasmanda yenmek zor. Roma ligde altıncı sırada ama top 5 takıma sahasında kolay kolay maç vermeyecek bir takım.

Juventus da; Milan, İnter, Napoli, Roma gibi takımlarla kendi sahasında oynadığı maçlarda genel olarak eziliyor resmen.

• Louis Van Gaal kullanıcısına yanıt
    inlerine girecegizzz !!!!!!

nerrazurriiiiiiii aaaaaaaaaaaaaa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 22,30 frosionenenenene karşısındayız

rotasyonlu kadro çıkaracakmış havada puan kaybı kokusu var
  • Balde enfes attı 1-0 öndeyiz.

Lautaro icardi'nin arkasında kaldığı ve gol atamadığı müddetçe gerginliği devam edecek. Çocuğun acilen bir şekilde gol atması lazm özgüvenini çok etkilemiş durum belli
  • Lautaro attı gol sevincinde yaşadıkalrını haykırdı resmen...

Bu çocuk olacak olacak

2-0 öndeyiz
  • Balde 3'ledi

2 gol 1 asist

1 maça göre yorum yapmak çok sağlıklı olmaz ama perisic'in şu sezon yaptıklarının tamamından daha fazlasını bir maçta yaptı.

Spalleti oyuncu değişikliklerini çok geç yaptı.
    Lautaro yerine icardi neden girdi?
    Radja için neden 60+ bekledin diye sorulması gereken sorular var.

Roma yine kaybetti , yarın milan lazio var. Muhtemelen berabere bitecektir. İlk 3 yine juve inter napoli şeklinde olacak. İyi moral oldu cl öncesi. Golleri falan maç sonu gif olarak atacağım
  • Gay Balde coşmuş bugün.
  • ss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louis Van Gaal -- 25 Kasım 2018; 21:45:26 >
  • Yalnız şunları da eklemem lazım

dede %98 pas isabeti ile oynamış
    dede 155 kez topla buluşmuş , Inter takip etmeye başladığımdan beri bu rakamı görmedim
    Lautaro skriniar ve gagliardini ile aynı sayıda top çalmış sadece vrij daha fazla 4
    en fazla topu gagliardini kesmiş
    heat maps bakınca politano kanadından olduğunu görüyoruz herşeyin.

Maşalalh maşallah
  • Gelecek maçlarımız

• It was a wonderful evening for me and the whole team. It was important for us to get the win after the defeat to Atalanta,” Keita told Inter TV.

“It’s important for me to have the faith of my teammates and the Coach. I’ve been able to work well over the last two weeks in training and not go on international duty, which you could tell from my performance. We’re a great team and even those who don’t play on the night still give their support.

“I think the two goals were among the most emotional of my career. Scoring at San Siro really is a pleasure.”

Inter now go into a crunch Champions League showdown with Tottenham Hotspur, who today ended Maurizio Sarri’s unbeaten Premier League record with a 3-1 result.

“It won’t be easy, as they are a good side, but we go to Wembley with heads held high. We are Inter and we fear nobody.”
  • Genclerimiz son dakika goluyle milan"a karsi galip gelmis.

Geçen seneye kıyasla primavera'da düşüş var sebeplerinden 1'i vecchi'nin ayrılmış olması. 2'incisi ise takımdan çok fazla genci ffp'den ceza yememek için göndermiş olmamız. Radja transferinde mesela zaniolo'yu vermiştik.

Yine de fena değiliz amaFC Internazionale Milano (Inter Milan) Taraftarları ilk 4 içinde bitiririz diye tahmin ediyorum

• 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.