Şimdi Ara

FC Internazionale Milano (Inter Milan) Taraftarları (246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.606
Cevap
13
Favori
160.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 16+4 daha dayanın lütfen, Politano asamoah vecinoyu her dakika izlerken daha da sert inme iniyor :(

Yedekte başka ortasaha da yok dede girdi :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Politano ve Vecino çıksın diye salavat zinciridir lütfen katılalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louis Van Gaal -- 7 Kasım 2018; 0:34:31 >
  • Gooooooooooooooooooooooool

• ICARDIIIIIIIII!!!

• FC Internazionale Milano (Inter Milan) Taraftarları

• Tottenham son dakikalarda 3 puanı aldı. PSV birkaç dakika dayansa Inter çok iyi bir avantaja sahip olacaktı.

• Bu oyuna ve rakibe ragmen yenilmemek iyidir bence iyi skor psv yi yener turlariz

• icardi golu atarken sozde dunyanin en iyi stoperleriyle kedinin fareyle oynadigi gibi oynadi. sonra goya dunyanin en iyi kalecilerinden buri olan ştegeni bi guzel navakt etti..buyuksunn capitano. senden iyisi yokkkk

ne demus italyayi fetih eden sinyor lakapli milanin efsane donemlerinde teknik direktorluk yapan imparator emperor fatih terim

resultante importantee. icardi is capitaneee

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EFY61 E kullanıcısına yanıt
    tottenham interi evinde 2-0 yenip son maça hiçbir iddaası olmayan barçayı yenerse ğruptan tottenham çıkıyor
  • inter evinde psv yi yenerse otomatik çıkıyo gruptan tabi tottenham'ada yenilcekse çıkabilceği skorla yenilmeli

barca bence tottenham'a yenilmez ne olursa olsun garantide olsa çıkması, evinde yenilmek istemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufukvenom -- 7 Kasım 2018; 13:9:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: l053r

tottenham interi evinde 2-0 yenip son maça hiçbir iddaası olmayan barçayı yenerse ğruptan tottenham çıkıyor
    camp nouda mı yenecek evinde yenememiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 7 Kasım 2018; 13:41:50 >
  • liverpoolun 3-0 dan dönmesi kadar imkansız değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: l053r

liverpoolun 3-0 dan dönmesi kadar imkansız değil
    O Finaldi ama olacağı varmış onun.En son ne zaman öyle final olduki o oyuncular felan.Şimdiki oyuncuların çoğu plastik.
  • haftanin en cok kosan takimiyiz cl de. piesviye tokadi gecirirsek(piesvili arkadaslar alinmasin hakaret babinda demedim) gruptan cikioz.

ter

emek

azim

kararlilik

inanc

guven

aidiyet

vizyon

dostluk

mazi

sabir

taktik

savaş

onur

şeref

haysiyet

ooo bu kelimeler uzadikca uzar siz hic yazmakla ugrasmayin internazionale diyin biz anlariz ;))

• o bir kaplannn

hayir o bir sahin

hayir hayir o bir boga

lan sacmalamayin olum o icardi :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

haftanin en cok kosan takimiyiz cl de. piesviye tokadi gecirirsek(piesvili arkadaslar alinmasin hakaret babinda demedim) gruptan cikioz.

ter

emek

azim

kararlilik

inanc

guven

aidiyet

vizyon

dostluk

mazi

sabir

taktik

savaş

onur

şeref

haysiyet

ooo bu kelimeler uzadikca uzar siz hic yazmakla ugrasmayin internazionale diyin biz anlariz ;))
    Psv maçına kalmaz, Londra’da bitiririz işi.

• Mou'dan zerre hazetmem bilen bilir zaten de, dün akşam olanlar (bende yeni Gördüm) kesinlikle haklı.

Juve serie a'nin stad atmosferi olarak en kötülerden biri ancak inter ve mou o stada ayak bastığında 90 dakika boyunca küfür linç isliklama vs eksik olmaz.

Bonucci amputesi falan ne yapıyorsun diye tartışmis, geçen sene milan maçında juvelilere yaptığı hareketi falan unutmuş sanırım.

Neyse konuyu dağıtmadan, bakalım yenilgiye nasıl tepki verecekler haftasonu.

Yalnız hala inter'in adını ağzına alması falan bana çok garip geliyor. Madem çok seviyordun neden ayrıldın derler adama. Dünyanın en iyi takımı gittikten çok değil 6 ay sonra benitez tarafından yok edildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

Mou'dan zerre hazetmem bilen bilir zaten de, dün akşam olanlar (bende yeni Gördüm) kesinlikle haklı.

Juve serie a'nin stad atmosferi olarak en kötülerden biri ancak inter ve mou o stada ayak bastığında 90 dakika boyunca küfür linç isliklama vs eksik olmaz.

Bonucci amputesi falan ne yapıyorsun diye tartışmis, geçen sene milan maçında juvelilere yaptığı hareketi falan unutmuş sanırım.

Yalnız hala inter'in adını ağzına alması falan bana çok garip geliyor. Madem çok seviyordun neden ayrıldın derler adama. Dünyanın en iyi takımı gittikten çok değil 6 ay sonra benitez tarafından yok edildi.
    Giderken ağlamıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

Mou'dan zerre hazetmem bilen bilir zaten de, dün akşam olanlar (bende yeni Gördüm) kesinlikle haklı.

Biz çağırdık çünkü

Bu arada Mou'dan interli olarak neden haz etmiyorsun.Kendinde söylüyorsun aynı kadroyu benitez yok etti diye.Aslında yanlış o kadroyu Mourinho tepeye çıkardı.İsim isim bakalım kadroya hep gözden düşmüş ikinci plana itilmiş sönük yıldızlar vardı.Sneijder, realden tekme tokat kovulmuş, eto zlatan için ihanet edilmiş palacio hayatında o sezon gibi hiç oynamamış.Yani İnter'de yaptıklarını dünya üzerinde hangi adam yapmış.Ben hiç hatırlamıyorum.2 tane Cl'si var aldığı takımları sene başı alır mı diye sorsalar millet kıçlarını aça aça kahkaha atardı herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fluox -- 8 Kasım 2018; 12:21:28 >

• Herkese günaydın sana good morning sen de milanlıymışsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sommet de la montagne -- 9 Kasım 2018; 20:12:46 >
  • 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.