Şimdi Ara

FC Internazionale Milano (Inter Milan) Taraftarları (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.606
Cevap
13
Favori
160.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lugano"yu (Diego olan Uruguay'lı) 3-0 mağlup ettik ilk hazırlık maçımızda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

Lugano"yu (Diego olan Uruguay'lı) 3-0 mağlup ettik ilk hazırlık maçımızda
    Gümbür gümbür geliyoruz. Bu takım bu sene şampiyon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün dündü bugün bugündür

DoLu doLu yaşadım gümbür gümbür

Sana geri mi dönerim sandın

GeLde yar beni güLdür

• evladimiz perisic finali de bos gecmedi

cok buyuk oynuyor cok...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ivan Perisic baya baya underrated oyuncu.Yada bunlara milli forma altında birşeyler olmuş.Rakitic bile başka oynuyor.

Mourinho: "Perisic'i Manchester United'a istedim. Neden gelmedi bilmiyorum."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 16 Temmuz 2018; 14:41:28 >
  • Sevgili renkdaşlar,

Her ne kadar Inter'e gönül vermiş olsak da Eder'in Çin'e transferi beni çok rahatsız etti. Biliyorsunuz ki kulubümüzün yüce sahipleri Suning Group'tur. Eder de Inter'den Jiangsu Suning'e transfer olmuştur. Interden yer açmak için Çinli sahipler diğer bir takımlarına transfer etmişler. Bu alenen transfer şikesidir ve beni çok rahatsız etti. Sizleri de elinizi vicdanınıza koymaya davet ediyorum. Roberto Mancini, Yuto Nagatomo, Stefano Vecchi gibi efsanaleri ve karakter abidelerini çıkartmış bir kulübe yakışmayacak bir transfer olmuştur.

Saygılarımla.
  • Nasil iyi tanıttık mi Ronaldo yu

• quote:

Nasil iyi tanıttık mi Ronaldo yu
    Şanimiza yakisir bi torendi.

Nagatamo orta kondogbiaya geldi kondogbia pasi ronaldo ronaldo buffonla karsi karsiya vurdu gooool inter 5 - 0 psg ve dunya kupasi ronaldonun ellerinde

• quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Sevgili renkdaşlar,

Her ne kadar Inter'e gönül vermiş olsak da Eder'in Çin'e transferi beni çok rahatsız etti. Biliyorsunuz ki kulubümüzün yüce sahipleri Suning Group'tur. Eder de Inter'den Jiangsu Suning'e transfer olmuştur. Interden yer açmak için Çinli sahipler diğer bir takımlarına transfer etmişler. Bu alenen transfer şikesidir ve beni çok rahatsız etti. Sizleri de elinizi vicdanınıza koymaya davet ediyorum. Roberto Mancini, Yuto Nagatomo, Stefano Vecchi gibi efsanaleri ve karakter abidelerini çıkartmış bir kulübe yakışmayacak bir transfer olmuştur.

Saygılarımla.
    Görende 40-50 milyona gitti zanneder, 5-6 gibi komik bir değere postaladılar.Manajer oyunu ile türkiyeye daha pahalıya kilitlerlerdi.

• Ronaldo'dan dolayı Serie a'yı daha yakından takip edeceğim bu sene tabiki Serie A'da en sevdiğim takım INTER cephesinden bunu yapacağım. Gizli gizli aranızdayım beylerrr
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Sevgili renkdaşlar,

Saygılarımla.
    "biz 58.maddenin değişmesine karşı çıktık, kişiler kurumlar ayrılamaz dedik, saha içinde şike yok diyeceksin, dışarıda şike var diyeceksin. yok böyle saçma iş. ben suçluysam, fenerbahçe için suç işlemiş olurum. şike yaptıysam fenerbahçe için şike yaptım... biz şerefsiz değiliz, biz şike yapmadık. eğer suçlu bulunursak da, kongreyi toplayıp, sizden yetki alıp, gereğini yapacağım."

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Ivan Perisic baya baya underrated oyuncu.Yada bunlara milli forma altında birşeyler olmuş.Rakitic bile başka oynuyor.

Mourinho: "Perisic'i Manchester United'a istedim. Neden gelmedi bilmiyorum."
    Manu çöplüğünde naapcak morinyonun egosu ile mi kaprisi ile mi uğraşacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

Şanimiza yakisir bi torendi.

Nagatamo orta kondogbiaya geldi kondogbia pasi ronaldo ronaldo buffonla karsi karsiya vurdu gooool inter 5 - 0 psg ve dunya kupasi ronaldonun ellerinde

Alıntıları Göster
    Kardeşim henüz bağımsızlığıni ilan etmedi inter cumhuriyeti

• quote:

"biz 58.maddenin değişmesine karşı çıktık, kişiler kurumlar ayrılamaz dedik, saha içinde şike yok diyeceksin, dışarıda şike var diyeceksin. yok böyle saçma iş. ben suçluysam, fenerbahçe için suç işlemiş olurum. şike yaptıysam fenerbahçe için şike yaptım... biz şerefsiz değiliz, biz şike yapmadık. eğer suçlu bulunursak da, kongreyi toplayıp, sizden yetki alıp, gereğini yapacağım."

Alıntıları Göster
    Bu vesile ile başkanımi anmis olayım, getirdik comolli diye bi ampute tesislerden çıkmıyor fm oynayıp bebe transferi yapıyor. Ah başkanım range roverini özledik

• quote:

Alıntıları Göster
    Interimiz de kumpasla 2.lige dustu hatirlarsan talihsizlik lutfen dalga gecme. Ama mancini ve kaptan samuray onderliginde cok sukur hakettigimiz seviyeye donduk.

• quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

Interimiz de kumpasla 2.lige dustu hatirlarsan talihsizlik lutfen dalga gecme. Ama mancini ve kaptan samuray onderliginde cok sukur hakettigimiz seviyeye donduk.

Alıntıları Göster
    Same.. Those were dark days...

• quote:

Same.. Those were dark days...

Alıntıları Göster
    İnter tarihinde küme düşmemiş tek takım İtalya'da diye biliyorum.Trollük mü yapıyor bu.
  • Louis Van Gaal kullanıcısına yanıt
    bu adami karaanlik bir odaya kitleyip sanli inter tarihini ezberletmeliyiz. haksiz miyim my colourrock

koskoca serie a tarihinin en koklu ve en basarili takimiyla alay ediyor resmen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

bu adami karaanlik bir odaya kitleyip sanli inter tarihini ezberletmeliyiz. haksiz miyim my colourrock

koskoca serie a tarihinin en koklu ve en basarili takimiyla alay ediyor resmen.
    Bilemedim ki Ronaldo transferi sonrası kıskançlık krizine girmiş herhalde. Oysa ki küme düştükten sonra Serie A yi şömine ettiğimizi bilmiyor sanırım. Artık Ronaldo geldi Serie A izlenecek, insanlar fikir sahibi olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

İnter tarihinde küme düşmemiş tek takım İtalya'da diye biliyorum.Trollük mü yapıyor bu.

Alıntıları Göster
    Düşmüş kardeş

https://www.iogiocopulito.it/inter-mai-stata-in-b-si-ma-ce-un-pero/

• 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.