Şimdi Ara

FC Internazionale Milano (Inter Milan) Taraftarları (213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.606
Cevap
13
Favori
160.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • transfer duyumu aldim yakin bir buyugumden.

jordi albayla yakin temas halindeymisiz. oyuncu spalettiyle calisma konusunda oldukca heyecanli. zaten transferi olur kilan etmen de spalettinin unlu bir td olmasi. transfer her an bitebilir. barca cok bisey istemeyecekmis ucret olarak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayrica kucuk bir duyum citlatayim size. icardi arjantinde ve milli takimda cok sevilen bir isim oldugu icin higuaini ve lo celsoyu intere getirecekmis. zaten juve ve psg bu iki oyuncuyu satmak istiyor.

icardinin 2 li iliskileri ve arjantindeki popularitesi interi arjantin pazarinda cok etkin bir konuma getirecek. arjantin milli takimi interlilerden olusacak.

• Primavera finalinde 0-0'lık eşitlik bozulmadı rakip fiorentina.

simone vecchi'nin bu finalide kazanması çok iyi olur kendi adına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

ayrica kucuk bir duyum citlatayim size. icardi arjantinde ve milli takimda cok sevilen bir isim oldugu icin higuaini ve lo celsoyu intere getirecekmis. zaten juve ve psg bu iki oyuncuyu satmak istiyor.

icardinin 2 li iliskileri ve arjantindeki popularitesi interi arjantin pazarinda cok etkin bir konuma getirecek. arjantin milli takimi interlilerden olusacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louis Van Gaal -- 9 Haziran 2018; 23:47:38 >

• 0-2 bitti bu iş.
    Primavera 9'uncu kez şampiyonluğunu ilan etti.
  • quote:

ayrica kucuk bir duyum citlatayim size. icardi arjantinde ve milli takimda cok sevilen bir isim oldugu icin higuaini ve lo celsoyu intere getirecekmis. zaten juve ve psg bu iki oyuncuyu satmak istiyor.

Lo celso ve higuanin eşi taş gibi olmalı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alt yapı bu kadar doğru yönetiliyor iken A takım adı verilen sirkte yapılan yanlışlar artık tüketme noktasına geldi taraftarı.

A takımda oynayan o kadar çöp varken alt yapıya şans vermek bu kadar zor olmamalı.

Lombardoni Handanovic'den sonra kaleyi devralabilecek bir isim , adını çoğunuz duymamışsınızdır.
    Sala emmers colidio nolan gibi çeşitli mevkilerde oynayabilecek topçularımız varken d ambrossio brozovic gibi adamlar ile oynuyor takım çok enteresan çok.
  • #Vecchi: "This isn't Vecchi's triumph, it's Inter's triumph. I'm part of the success but it's the chemistry we've been able to create at this club that underpins these victories. this year's group is the strongest I've had in my four years here" 🏆⚫️🔵🏆#InterYouth #InterIsHere

• En iyi Altyapı hocalarından birisi olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

En iyi Altyapı hocalarından birisi olabilir
    Interimizdeyse tartışmasız en iyisidir.
  • kulislerde yildiz oyuncu transferi konusuluyor. benden duymayin ama insignie de sona yaklasmisiz. fiat sponsor olacak.

icardinin yanina bitirici bi santrafour alinacak ki icardinin bitiricilik acigini kapasin diye. higuain olabilir spaletti ikna edicek.a

handanovice yedek kaleci alinacak. handana abilik yapmasi ve bildiklerini ogretmesi icin. ismi gecen kaleci victor valdes.

defansa miranda nin yanina kerr diye bi futbolcu alinacak. necidir pek bilmem.

orta sahada brozovicin yanina bakayoko alinacak. yirtici tuttugunu koparan orta saha. kondogbia gibi. konusulan rakkam 50m falan.

suanlik duyumlarim bu kadar. haber alirsam herhangi bir konuda ilk siz degerli renktaslarim ilen paylasicam

• Jersey Devil kullanıcısına yanıt
    Lautaro martinez alindi icardinin yanina bi de higuain mi alinacakmis sanmıyorum. Nainggolan soylentileri var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jersey Devil kullanıcısına yanıt
    Icardi arjantinde ve milli takimda nasil seviliyo acaba

• Naingolan çok dağıttı kendi gelsin de Inter armasının ve Spaletti komutanın altında tekrar disipline girsin.

• quote:

kulislerde yildiz oyuncu transferi konusuluyor. benden duymayin ama insignie de sona yaklasmisiz. fiat sponsor olacak.

icardinin yanina bitirici bi santrafour alinacak ki icardinin bitiricilik acigini kapasin diye. higuain olabilir spaletti ikna edicek.a

handanovice yedek kaleci alinacak. handana abilik yapmasi ve bildiklerini ogretmesi icin. ismi gecen kaleci victor valdes.

defansa miranda nin yanina kerr diye bi futbolcu alinacak. necidir pek bilmem.

orta sahada brozovicin yanina bakayoko alinacak. yirtici tuttugunu koparan orta saha. kondogbia gibi. konusulan rakkam 50m falan.

suanlik duyumlarim bu kadar. haber alirsam herhangi bir konuda ilk siz degerli renktaslarim ilen paylasicam
    Teşekkür ederim aydınlatıcı bilgilerin için.

Son dakika duyumu geldi şimdi , pele emeklilikten vazgeçip inter forması ile futbola dönüyormuş.

Bunu da senin bilgilerinin yanına ekleyelim

• Icardi dünya kupasında iyi oynar umarım

AA 1 sn. S. S. S.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elric.

Icardi dünya kupasında iyi oynar umarım

AA 1 sn. S. S. S.
    Şampiyon olan fenerbahce gibi mi hocam??

• İnter'in şuanda en önemli transfer yapılması gereken pozisyonları nedir.Ben bakmadım da tahminim şu yönde sol bek ve sağ bek sıkıntısı var Asamoah geldi mi bilmiyorum.Rafinha'yı almayı düşünüyordu İnter alınacak mı bilmiyorum.Sağ kanadı yok gibi.Forvet pozisyonunda Icardi, Eder ve Lautorio martinez var.

Genel olarak özetlersek

1.Bek bölgeleri sıkıntılı(Asamoah sol bekte hallolduysa sağ bektede D'Ambrosio gene iş görür sezonda)

2.Sağ kanat (Candreva 8 asist yaptı golü yok 36 maçta)

3.Merkez orta saha/10 numara lazım.(Rafinha uyum sağladı alınırsa sorun kalmaz gibi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

İnter'in şuanda en önemli transfer yapılması gereken pozisyonları nedir.Ben bakmadım da tahminim şu yönde sol bek ve sağ bek sıkıntısı var Asamoah geldi mi bilmiyorum.Rafinha'yı almayı düşünüyordu İnter alınacak mı bilmiyorum.Sağ kanadı yok gibi.Forvet pozisyonunda Icardi, Eder ve Lautorio martinez var.

Genel olarak özetlersek

1.Bek bölgeleri sıkıntılı(Asamoah sol bekte hallolduysa sağ bektede D'Ambrosio gene iş görür sezonda)

2.Sağ kanat (Candreva 8 asist yaptı golü yok 36 maçta)

3.Merkez orta saha/10 numara lazım.(Rafinha uyum sağladı alınırsa sorun kalmaz gibi)
    Bizde bu ruh olduğu sürece hiçbir transfere gerek yok.
  • juventus bizim bekimizi caldiysa bizde inter olarak gidip en iyi adamlarini aliriz. bu boyle bilinsin.

baskan taraftara anket yaptiriyormus juventustan kimi almamizi istersiniz diye.

sonuclar su sekil

%29 dybala

%22 higuain

%14 d.costa

%11 cuadrado

%10 alex sandro

%7 pjanic

%5 chiellini

%2 juventustan her konuda iyiyiz gerek yok

• 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.