Şimdi Ara

FC Internazionale Milano (Inter Milan) Taraftarları (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.607
Cevap
13
Favori
160.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Milli takım arasına olabilecek en iyi senaryo ile girdik. Sadece 1 beraberliğimiz, eksik gedik yok zinho dışında. Çok üzüldüm antrenmanda çaprazi kopardı geldi. Köy takimlarimlarina karşı geçen seneki lakayt görüntüden çok çok uzak olmamız pozitif.

Oyun olarak takım istenilen seviyede değil bu açık, hâlâ candreva okuzunden medet umuyoruz. Maç başına 7/25 gibi düşük bir orta yapma performansı olmasına rağmen inatla sağ açıkta yer verilmeye devam ediyor.

Milan maçı var sırada, Montella kovulmadi bu çok büyük avantaj. Milanli oyuncular büyük bir arzu ile 343 çıkacaktır ama nafile. O maçı kazanacağız. Cl konusunda direkt yaristigimiz bir rakip.

Lazio performans çok şaşırtıyor, inzaghi lolito gibi bir başkana rağmen İnanılmaz bir performans gösteriyor. Aynı immobile bizim takıma koy 3 Gol falan atar takriben.

Juventus beklediğim gibi ancak hakem ve var ağlamaları henüz geçmiş değil. Atalanta maçından sonra alegri kendini rezil etti. Var yüzünden 2-3 saat olabilir maçlar diye. Hak ile puan aldığı müddetçe 4 saat bile devam edebilir sorun yok. Burdan 2 sonuç çıkarıyorum ben.

Juventus hala hakemleri kontrol ediyor.

Juve fanlari puan çalmaya alışık. Forumu tenzih ederim çok sevdiğim agbilerim var sohbet konularında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• FC Internazionale Milano (Inter Milan) Taraftarları

• Bu sene şampiyonluk geliyor 30 yaşında büyük takımdan ayrılmış bütün futbolcuları mevki farketmeksizin alan iğrenç juventus takımını tokatlayıp şampiyon ol şanlı inter

• quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

Milli takım arasına olabilecek en iyi senaryo ile girdik. Sadece 1 beraberliğimiz, eksik gedik yok zinho dışında. Çok üzüldüm antrenmanda çaprazi kopardı geldi. Köy takimlarimlarina karşı geçen seneki lakayt görüntüden çok çok uzak olmamız pozitif.

Oyun olarak takım istenilen seviyede değil bu açık, hâlâ candreva okuzunden medet umuyoruz. Maç başına 7/25 gibi düşük bir orta yapma performansı olmasına rağmen inatla sağ açıkta yer verilmeye devam ediyor.

Milan maçı var sırada, Montella kovulmadi bu çok büyük avantaj. Milanli oyuncular büyük bir arzu ile 343 çıkacaktır ama nafile. O maçı kazanacağız. Cl konusunda direkt yaristigimiz bir rakip.

Lazio performans çok şaşırtıyor, inzaghi lolito gibi bir başkana rağmen İnanılmaz bir performans gösteriyor. Aynı immobile bizim takıma koy 3 Gol falan atar takriben.

Juventus beklediğim gibi ancak hakem ve var ağlamaları henüz geçmiş değil. Atalanta maçından sonra alegri kendini rezil etti. Var yüzünden 2-3 saat olabilir maçlar diye. Hak ile puan aldığı müddetçe 4 saat bile devam edebilir sorun yok. Burdan 2 sonuç çıkarıyorum ben.

Juve fanlari puan çalmaya alışık. Forumu tenzih ederim çok sevdiğim agbilerim var sohbet konularında.

Ağlayacaklar tabi video hakem uygulaması en çok onların zararına adamlar hakem hatalarıyla ne maçlar kazandılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Taraftarı

quote:

Milli takım arasına olabilecek en iyi senaryo ile girdik. Sadece 1 beraberliğimiz, eksik gedik yok zinho dışında. Çok üzüldüm antrenmanda çaprazi kopardı geldi. Köy takimlarimlarina karşı geçen seneki lakayt görüntüden çok çok uzak olmamız pozitif.

Ağlayacaklar tabi video hakem uygulaması en çok onların zararına adamlar hakem hatalarıyla ne maçlar kazandılar

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-4947800/Juventus-club-official-receives-VAR-related-ban.html

• Volvo ile süregelen anlaşmamızi uzattık 2020ye kadar. Sponsordan aldığımız ücret 750.000euro gibi sembolik bi rakam arttı. Bunun dışında artık Manchester united Chevrolet anlaşması gibi takıma katılan ve personel dahil herkese bedava Volvo aracı verilecek.

• Rüyamda spaletti hocami gördüm, İstanbul tatile gelmiş Nusret'te yemek yerken zorla imza aldim.

Uzun bir aradan sonra gerçek bir teknik direktörümüz var. Onun etkisi sanırım.

• Ventura icin gercekten uzuluyorum , buffon dahil oyuncularin tamami sabote ediyor. Makedonya copleri ile icerde berabere kalmak kabul edilebilir degil, Sebebi az cok belli :)

Wpye de yazdim buraya da yazayim , juve bu sezon var ile %90 sampiyon olamayacak.

Allegri mt basina , chelsea den kovulan conte balonuda juve basina gecip onumuzdeki sezon bu sekilde tamamlanacak. Olan ventura hocamin 4-3-3une oldu. Artik genoa"da falan dener.

• İtalyanin Verratti, Bonucci haricinde ust duzey topcusu yok. Ventura, cok kotu hoca. İspanya macinda notunu vermistim.

Donnarumma, Belotti, Gagliardini gibi genc isimlerde israr etmek yerine hala Chiellini, Barzagli, Buffon gibi dedeler ilk11 oynuyor. İmmobile tipik kontra forveti. Lazioda is yaparda, İtalya Milli takiminin santraforu olamaz. Verdi, Darmian, Spinnzola, Parolo gibi coplerin milli takima cagrilmasi dahi anlamsızken, ilk11 oynuyorlar. Anlasilmasi guc.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

İtalyanin Verratti, Bonucci haricinde ust duzey topcusu yok. Ventura, cok kotu hoca. İspanya macinda notunu vermistim.

Donnarumma, Belotti, Gagliardini gibi genc isimlerde israr etmek yerine hala Chiellini, Barzagli, Buffon gibi dedeler ilk11 oynuyor. İmmobile tipik kontra forveti. Lazioda is yaparda, İtalya Milli takiminin santraforu olamaz. Verdi, Darmian, Spinnzola, Parolo gibi coplerin milli takima cagrilmasi dahi anlamsızken, ilk11 oynuyorlar. Anlasilmasi guc.

Bonucci mi ust duzey?

Guldurme allah askina

• quote:

Rüyamda spaletti hocami gördüm, İstanbul tatile gelmiş Nusret'te yemek yerken zorla imza aldim.

Uzun bir ara dedigin 1 yil. Abartmiyor musun biraz?

• quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

quote:

Rüyamda spaletti hocami gördüm, İstanbul tatile gelmiş Nusret'te yemek yerken zorla imza aldim.

kimi di10

• quote:

quote:

quote:

kimi di10

FDB
  • quote:

quote:

quote:

quote:

kimi di10

FDB

Arkadaşlar Ekim ayı sonu itibariyle askerim, diğer konulara yazmam gerekiyor özellikle yedek subay adaylari kısmına. 31 Ekim tarihine kadar trollemeyin şu konuyu rica ediyorum dayanamıyorum sövüyorum sonra. Sonra meydan sizin 6 ay.

• Trollemelik bir durumda değil inter şuan ligde dolu dizgin gidiyorlar muhtemelen juventus napoli sonrası 3.olur veya romadan sonra 4.

Böyle bir performans beklemiyordum gerçekten inter den seneye cl de Aykut hocamın fenerbahçesiyle clde aynı gruba düşmesini isterim dünya kaç bucakmış görsün

• Montella herkesi ters köşe yapacak. Inter vahim bir mağlubiyet alacak bence. Inter bir şey oynamıyor, buraya kadar şansları yaver gitti ama kedi her zaman kaymak yemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

Montella herkesi ters köşe yapacak. Inter vahim bir mağlubiyet alacak bence. Inter bir şey oynamıyor, buraya kadar şansları yaver gitti ama kedi her zaman kaymak yemez.

FC Internazionale Milano (Inter Milan) Taraftarları

• Spaletti büyük hoca dedik zamanında Mayıs'ta bu adam takımın başına geçerse tekrar ayağa kaldırır ilk 2 banko diye. Devam hocam devam . İnter yaz dönemi adam gibi takviye yapsa puan rekoru kırardı

• italya yanlis yapıyor. Belotti, Donnarumma, Caldara, Gagliardini, Conti, Rugani, Bernardeshci,Pellegrini gibi topcularda israr edip, kazanmak yerine gidip, De Rossi, Barzagli, Chiellini, Buffon gibi dedeleri oynatıyor.2 mac iyi oynayani Milli takima aliyorlar.

Bu genclerde israr etsen 1 turnuvada basarisiz olur, sonra saglam takimin olur. İtalya bu kadroyla bu hocayla dunya kupasinda basarili mi olacak? imkansizin imkansizi.

Venturanin hoca olmadigini İspanya macinda anladim. Tek Verrattiyi koymus. 4-5 tane iyi pas yapan, top yapan İspanyola karsi. İspanya eziyordu, forvet cikarip forvet aldi adam. De Rossi dede yalandan top oynuyor. De Rossiyi cikarip, birde forvet cikarip, 2 ortasaha alsa, oyuna ortak olurdu. Sende Vecino var, Pellegrini var, Gagliardini var. hepsi de iyi pas yapan adamlar. Oynatsana.

Adamin hocaligi yokta, bir de vasat, cop sevici. Ventura yakinda kovulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

italya yanlis yapıyor. Belotti, Donnarumma, Caldara, Gagliardini, Conti, Rugani, Bernardeshci,Pellegrini gibi topcularda israr edip, kazanmak yerine gidip, De Rossi, Barzagli, Chiellini, Buffon gibi dedeleri oynatıyor.2 mac iyi oynayani Milli takima aliyorlar.

Bu genclerde israr etsen 1 turnuvada basarisiz olur, sonra saglam takimin olur. İtalya bu kadroyla bu hocayla dunya kupasinda basarili mi olacak? imkansizin imkansizi.

Venturanin hoca olmadigini İspanya macinda anladim. Tek Verrattiyi koymus. 4-5 tane iyi pas yapan, top yapan İspanyola karsi. İspanya eziyordu, forvet cikarip forvet aldi adam. De Rossi dede yalandan top oynuyor. De Rossiyi cikarip, birde forvet cikarip, 2 ortasaha alsa, oyuna ortak olurdu. Sende Vecino var, Pellegrini var, Gagliardini var. hepsi de iyi pas yapan adamlar. Oynatsana.

Adamin hocaligi yokta, bir de vasat, cop sevici. Ventura yakinda kovulur.

Yapacak birşey yok bu gençler ile hemen başarıya yürüyemezsin, 2018 dünya kupası zaten son olacak yukarı da ki saydığın oyuncular için.

Ventura kötü hoca değil, tam tersi kafasindakileri yaptırmaya izin verseler 3412 veya 433 sistemi ile İtalya ya wc kazandırabilecek bir adam ama medya baskısı çok yüksek, salak saçma taktikler ile çıkartıyor medya yüzünden.

Vecino Uruguayli hocam bu arada :)

• 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.