Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (451. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.661
Cevap
18
Favori
344.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Rummenigge de o potansiyel var yapar mı yapar :D

Münih'i pek takip etmiyorken Rummenigge bana harika bir yönetici gibi gelirdi neden bizim Türk takımlarında da böyle adamlar yok derdim meğer pek de farkı yokmuş bizimkilerden.

Alıntıları Göster
    Bende ayni sekilde dusunuyordum.Bizim Seyh, kulub yonetimini sifirdan ogreniyor.Onlardan iyi.

Bu arada, Laimer hakkinda ne dusunuyorsun? Bence,sizin ortasahaya seviye atlatacak topcu.32 milyonluk yardimci ortasahadan oyunun her yonunde daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• In 2015 #Bayern had a €2.4m deal with Valenciennes lined up to sign Upamecano. The defender joined Salzburg instead. The Rekordmeister would like to sign the #RBLeipzig defender this summer, his exit-clause is now €60m and English teams are also interested (kicker).

Bence, yanlis topcuyu istiyor Munih.70-80e Laimeri alirsiniz, ortasahaya seviye atlatirsiniz.Munihin 4.stopere 60 odeyecegi bana hala inandirici gelmiyor.

Bu arada, Dortmundun hissedari Evonik, yalnizca SL maclarinda forma sponsoru olacakmis.1&1le yilligi 40dan yalnizca lig maclari icin anlasmislar.Guzel anlasma.Topcularini tutmak icin guzel kaynak yarattilar.Dortmund, sonunda uyaniyor mu? Bu anlasma, SLde basariyi hedeflediklerini gosteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 20 Şubat 2020; 2:54:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

In 2015 #Bayern had a €2.4m deal with Valenciennes lined up to sign Upamecano. The defender joined Salzburg instead. The Rekordmeister would like to sign the #RBLeipzig defender this summer, his exit-clause is now €60m and English teams are also interested (kicker).

Bence, yanlis topcuyu istiyor Munih.70-80e Laimeri alirsiniz, ortasahaya seviye atlatirsiniz.Munihin 4.stopere 60 odeyecegi bana hala inandirici gelmiyor.

Bu arada, Dortmundun hissedari Evonik, yalnizca SL maclarinda forma sponsoru olacakmis.1&1le yilligi 40dan yalnizca lig maclari icin anlasmislar.Guzel anlasma.Topcularini tutmak icin guzel kaynak yarattilar.Dortmund, sonunda uyaniyor mu? Bu anlasma, SLde basariyi hedeflediklerini gosteriyor.
    iki anlasmanin toplami bonuslarla 40mis.Bazi hesaplar, Kickerin haberini sanki 1&1 anlasmasi yillik 40 gibi verdiler.Bende haberi okumadan, o hesaplara guvenerek paylastim.Yanlis bilgiyi duzeltmek istedim.

Yinede guzel anlasma.20 Puma, 20de bu anlasma.40 milyonluk gelir artisi.Almanyanin yurt disi yayin haklari da satilacak. En az 15-20 artista oradan olacak.55-60. Sanchoyu 150ye 5 yilik odeme planiyla satsalar, yillik 30 alacaklardi.Sanchoyu 2 kez satmis kadar oldular.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 20 Şubat 2020; 8:17:57 >

• Adrian Fein will leave HSV in the summer and return to Bayern from his loan. Hasan Salihamidzic and chief scout Marco Neppe convinced him to return with a detailed sporting concept [@mano_bonke]

ilginc bir haber.Ya DM ya Havertz alinmayacak gibi gorunuyor.Havertz alinmayacaksa iyi, yoksa kotu.

Bu arada, Flick hoca, SLde yari final oynatirsa kalacakmis.Sezon bitmeden bir karar verilecekmis.Dortmundta Sammer, Ten Hag hocayla gorusmus.Favre yerine istiyorlar.

• Flick hocanin totem yapip, Zirkzeeyi oyuna almasiyla kazanmasi bir oldu.Paderborn, 2 dakika daha dayanamadi.

• gnabry 1 gol 2 asist. çok formda çok.

sancho kadar lobisi olmadığı için değeri bilinmiyor yeterince.
  • N*bel'i bu gece direk Bayern'e vermemizin yolu yok mu? Çok kötü bir kaleci. Koskoca Bayern gelecek sene 15 resmi maçta bu ismi oynatmayı düşünmüyordur herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

gnabry 1 gol 2 asist. çok formda çok.

sancho kadar lobisi olmadığı için değeri bilinmiyor yeterince.
    Sancho, 19 yasinda oldugu icin o kadar sisiriliyor ve zayif takimlara karsi, Gnabryden daha istikrarli.

• Uc ihtimalli mac.Stoperde Boateng oynayacak.Munih, bu tip maclarda DM eksikligini de cok fazla hissediyor.Flickle bugune kadar 4 zor mac oynadilar.Aldiklari puan 4tu.Dortmund, o aralar cok formsuz olmasa, neredeyse 0 galibiyet elde edeceklerdi.DM ve stoper eksikligi Munih icin sanilandan daha buyuk sorunlar.

• quote:

Uc ihtimalli mac.Stoperde Boateng oynayacak.Munih, bu tip maclarda DM eksikligini de cok fazla hissediyor.Flickle bugune kadar 4 zor mac oynadilar.Aldiklari puan 4tu.Dortmund, o aralar cok formsuz olmasa, neredeyse 0 galibiyet elde edeceklerdi.DM ve stoper eksikligi Munih icin sanilandan daha buyuk sorunlar.
    Bugün sağlam bir mağlubiyet bekliyorum ben

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bugün sağlam bir mağlubiyet bekliyorum ben

Alıntıları Göster
    Her sey olabilir. Chelsea, eski gucunde olmasa da dinamik ve tehlikeli bir takim.

• Chelsea'ye karşı yapılacak iki net hamle:
    Orta sahanın göbeğinde baskı altındayken seri yan paslarla yıldırmak.
    Chelsae'nin dikine oynadıkları her pası karşılamak ve dönen topları orta sahada kapmak.

Üst düzey her takım Chelsea'nin feci canını yakar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dorukhansn -- 25 Şubat 2020; 23:8:37 >
  • Chelsea, iyi savunuyor.Kaptiklari toplari hizli oynayarak ve duran toplarla tehlikeler yaratmaya calisiyorlar.

Muller,Boateng ve Comanin bu seviye icin ilk 11 seviyesinde olmadiklari ilk yarida net bicimde goruldu.

• Gnabrryyyyy.....Oldu 2.

Affetme Munich, affetme. Şu rezil futbolcuları yerin dibine göm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dorukhansn -- 26 Şubat 2020; 0:13:38 >
  • Giroud çıkmasaydı iyiydi. Şimdi daha hızlandılar ve çirkeflikle duran top kovalayacaklar.

El var ulan el var, nasıl hakemsin sen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dorukhansn -- 26 Şubat 2020; 0:22:42 >
  • Goooooooollllll. Lew Paşa attııı.
  • quote:

Chelsea, iyi savunuyor.Kaptiklari toplari hizli oynayarak ve duran toplarla tehlikeler yaratmaya calisiyorlar.

Muller,Boateng ve Comanin bu seviye icin ilk 11 seviyesinde olmadiklari ilk yarida net bicimde goruldu.
    Sane'nin gelmesi Coman için de çok iyi olacak rekabete gireceği bir kanat lazım takımda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bayern çok rahat kazandı yani 0-5 veya 0-6 filanda bitebilirdi chelsea sahada hiç yoktu tek adamı iyi oynadı oda kırmızı yedi.
  • quote:

Sane'nin gelmesi Coman için de çok iyi olacak rekabete gireceği bir kanat lazım takımda.

Alıntıları Göster
    Yedekten girip, oyuna hareket getirecek kanatta lazim.Coman, bu rol icin iyi.Bugun Coutinho oyuna girdi, etkili olamadi yine.

Bizdeki Laimer gibi her yere basip pres yapacak, cogu atagi baslamadan kesecek bir DMyle Upamecano gibi yerden ve havadan gecilmeyecek bir stoper ancak savunmadaki sorunlarinizi cozer.Boateng, bugun fena sayilmazdi.Birkac pozisyonda uyudu sadece.Yine de her zaman ona guvenilmez.

• Flick hoca, Comanin sakatliginin ciddi olmadigini, 5 gun dinlenmesi gerektigini soylemis.

• 
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.