Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (449. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.662
Cevap
18
Favori
344.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 447448449450451
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Olmo bizi reddettiyse şaşırmam çok doğal bir durum.

Alıntıları Göster
    Munihte rotasyonda yer almaktansa bizde 11 oynayip, Nagelsmann hocayla calisip seviye atlamak cok daha iyi bir tercih.Her genc topcu, Nagelsmannla calismak istiyor artik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Munihte rotasyonda yer almaktansa bizde 11 oynayip, Nagelsmann hocayla calisip seviye atlamak cok daha iyi bir tercih.Her genc topcu, Nagelsmannla calismak istiyor artik.

Alıntıları Göster
    Aynen öyle hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayern have had a €20m bid for Ajax right back Sergiño Dest (19) rejected in January, but still hope to sign him in summer. A summer transfer would be negotiable for the Dutch club [@MikeVerweij]

Dest is interested in a move to the Bundesliga. The management of the player is ready to start contract negotiations with FC Bayern. However Ajax have not yet given the green light for negotiations

Munihten Dest hamlesi bekliyordum.Piyasada ust duzey bek yok.Mecburen top talent alip, Pavardla donusumlu kullanacaklar.Dest, bu klasmanda Dagba ve Aaronsla birlikte top 3te.Rummeniggenin Hakimi istedigi soyleniyor, lakin, bek olarak kotu Hakimi.Daha cok kosulari ve teknigiyle is yapan ofansif bek.Dortmundta en iyi maclarini kanatta oynadi.

• Ajax, Munihin 20 milyonluk teklifini Ocakta birakmak istemediklerinden kesin bir dille reddetmis.Lakin, Ajax 30 istiyormus.26ya da birakabilirlermis.Bu haberi yapan kisi, Ajaxa cok yakin.Bir bakima, Ajax Munihe diyor ki, yeter ki gelin, orta yol buluruz.

Dest, bence guzel tercih.Fizik kalitesi yuksek,hizli,iyi calim atiyor.iyi pas yapiyor.Defansif yonu iyi sayilir.Tabii, defansif yonunu,final paslarini ve ortalarini gelistirmesi lazim.

• Bildte Munihin Deste olan ilgisini dogrulamis.Dest, gecen hafta Munihteymis.Ev ariyormus sanirim.

25-26ya bitebilir diyorlar.

Dest 25?
    Sane 95?
    Havertz 130?
    Zakaria 50?/Ndidi 70?

Bence, ya Havertz ya Zakaria/Ndidi olmayacak.

• quote:

Bildte Munihin Deste olan ilgisini dogrulamis.Dest, gecen hafta Munihteymis.Ev ariyormus sanirim.

Dest 25?
    Sane 95?
    Havertz 130?
    Zakaria 50?/Ndidi 70?

Genau gesagt war Dest am Mittwoch beim Pokalspiel des #FCBayern gegen Hoffenheim in der Allianz Arena. FCB-Sportdirektor #Salihamidzic schaute sich sonntags zuvor bereits die Partie zwischen #Ajax und #Eindhoven in der Amsterdam-Arena an. #FCBTransfersommer[mano_bonke]

Bonke reis, yine detayli bilgileri verdi.Dest, Munih-Hoffenheim macini izlemis.Hasan da Ajax-Psv macini seyretmis.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bildte Munihin Deste olan ilgisini dogrulamis.Dest, gecen hafta Munihteymis.Ev ariyormus sanirim.

Dest 25?
    Sane 95?
    Havertz 130?
    Zakaria 50?/Ndidi 70?

Sağlam bir eleman benziyor ama neden Odriozola'y kiralayacaklarına onu almadılar

• quote:

Sağlam bir eleman benziyor ama neden Odriozola'y kiralayacaklarına onu almadılar

Alıntıları Göster
    Ajax, Ocakta birakmak istememis.

• FC Bayern have already deposited their interest to the management of Dayot Upamecano. The defender has a €60m release clause in the summer. If another club approaches the player, Bayern should be informed. The club has had Upamecano on the radar for a long time [@cfbayern]

ilginc bir haber.Munih, 3-4 transfer yapacak.Onlardan Upamecanoya butce kalacagini dusunmuyorum.

• Bu takıma havertz ve upamecano lazım net

• quote:

Orijinalden alıntı: JOHNWICK8

Bu takıma havertz ve upamecano lazım net
    Sane,Dest,ust duzey bir DM.

sonra butce kalirsa, Upamecano.

Havertz, bu seviyede bir sey yapamaz zaten.Yalnizca Paderborn ve Dusseldorfa karsi iyi top oynadi bu sene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 9 Şubat 2020; 22:20:2 >
  • Bu orta saha ve boateng ile bir şey beklemiyordum sonuç beklediğim gibi geldi

• quote:

Bu orta saha ve boateng ile bir şey beklemiyordum sonuç beklediğim gibi geldi
    Bir DM alip, Kimmichi one atmadan sizin ortasaha duzelmez.Xaviyi Busquets gibi kullaniyorsunuz.Lukse bak.

Thiagoyu ne zaman DMde harcamayi biraktilar, perfonmansi zirve yapti.Havertz gibi bos transferler pesinde kosacaklarina Ndidi/Zakariayi alsalar bari.

• Bugun ilginc bir makale okudum.Munihi Cryuffun jubilesine davet etmisler.Munihli topcular icin ucuz otel ayirtip kendileri pahali otelde kalmislar.Munihli topcularda Cryuffa guzel bir sekilde veda edelim deyip, maci 8-0 kazanmislar.

Bosuna Barca efsanesi olmamis bu adam.Tencere kapak misali.

• Öylesine gireyim dedim yazdıklarının yine Barcelona ile alakası var mı diye. Harbiden gene bağlamışsın Barçaya. Bayern konusunda bunu yapmayı nasıl başarıyorsun sen ya. Nefret ettiğin şeye bu kadar ilgiliysen kıskanıyorsun demektir. Hazmedemiyorsun Barcelona'nın herhangi bir başarısını.

• Hocam leverkusenle münich i bir tutmayın bence. bu takımda düzgün bir amf olmadığı için zorlu maçlarda kısır kalıyor hücum hattı. İlerdeki oyuncuların pas ayağı var ama onları besleyecek iyi bir amf yok.

• quote:

Bir DM alip, Kimmichi one atmadan sizin ortasaha duzelmez.Xaviyi Busquets gibi kullaniyorsunuz.Lukse bak.

Thiagoyu ne zaman DMde harcamayi biraktilar, perfonmansi zirve yapti.Havertz gibi bos transferler pesinde kosacaklarina Ndidi/Zakariayi alsalar bari.

Alıntıları Göster
    Hocam gözüm 2 yıldır sağlam bir dm arıyor maçlarda, gerçekten çok büyük eksiklik, yazın alınmamış olması inanılmaz komik geliyor bana. Yönetim hiç mi maç izlemiyor arkadaş ya

• quote:

Bugun ilginc bir makale okudum.Munihi Cryuffun jubilesine davet etmisler.Munihli topcular icin ucuz otel ayirtip kendileri pahali otelde kalmislar.Munihli topcularda Cryuffa guzel bir sekilde veda edelim deyip, maci 8-0 kazanmislar.

Bosuna Barca efsanesi olmamis bu adam.Tencere kapak misali.
    o muhabbeti ben de duymuştum da ucuz otel yüzünden olduğunu bilmiyordum, iyi yapmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 10 Şubat 2020; 20:30:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: JOHNWICK8

Hocam leverkusenle münich i bir tutmayın bence. bu takımda düzgün bir amf olmadığı için zorlu maçlarda kısır kalıyor hücum hattı. İlerdeki oyuncuların pas ayağı var ama onları besleyecek iyi bir amf yok.
    Bir tutmuyorum, lakin, Havertz yalnizca ligin en kotu takimlarina karsi perfonmans gosteriyor.SLde cok kotuydu, Ligde buyuk maclarda yine kotu.Cok yavas gelisiyor.Bana 2-3 sene icinde ust duzey olacagiyla ilgili umutta vermiyor.

• 
Sayfa: önceki 447448449450451
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.