Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (448. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.662
Cevap
18
Favori
344.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 446447448449450
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Hala Havertz ile ilgileniyorlar diyorlardı

Piatek 27m ye Berlin'e gelmiş, bu adam niye böyle oldu anlamadım gelecekte en aranan santrforlardan olacak diyorlardı bunun için

Alıntıları Göster
    Berline cok yakistiriyordum, onlarda benim gibi dusunmus olacaklar ki, boyle bir firsat transfer sansini kacirmadilar.

Nokta santrafor olmasi nedeniyle top kulubler seviyesinde pyasasi yok.

Havertzi almazlar diye dusunuyorum.Cunku, Munih, bu hafta bir toplanti yapmis.Havertze soguk bakanlar varmis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Eriksen, intere gitti.Net 10 milyon maas alacak.

Alıntıları Göster
    İnter'den beklemezdim böyle bir hamle sağlam iş.

• quote:

Berline cok yakistiriyordum, onlarda benim gibi dusunmus olacaklar ki, boyle bir firsat transfer sansini kacirmadilar.

Nokta santrafor olmasi nedeniyle top kulubler seviyesinde pyasasi yok.

Havertzi almazlar diye dusunuyorum.Cunku, Munih, bu hafta bir toplanti yapmis.Havertze soguk bakanlar varmis.

Alıntıları Göster
    Kahn soğuk bakıyorsa almazlar biraz ona bağlı bence :D

• quote:

Kahn soğuk bakıyorsa almazlar biraz ona bağlı bence :D

Alıntıları Göster
    insallah, Rummenigge transfere karismaz.Sag beke Hakimiyi begeniyormus.

Kendi gidecek, bu kadroyla Kahn ugrasacak.Birak adami, istedigi transferleri yapsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Flick on the Bundesliga in comparison with other leagues: "We don't need to hide. I am confident that things are going in the right direction for the league"

Bende ayni sekilde dusunuyorum.Bizim stadin buyutulup, modernize edilmesi bitsin, 3-4 yil icinde zamli sponsorluk anlasmalarimiz da olacak.Uefanin tarihsel siralamasinda da yukarilara cikariz.Ligde devamli sampiyonluk, SLde devamli ceyrek finali hedefleyen takim oluruz.M'gladbach iyi gidiyor.Schalkede Wagner ve Reschke var.Berlinin mega kulub olma projesi var.Hemen SLye gidip, yeni stad yapimiyla onlarda guclerden biri olmak istiyor.Dortmund, boyle devam eder.Daha, Leverkusen Wolfsburg, Hoffenheim gibi takimlarda var.Wolfsburgun yonetimini begeniyorum son 2 senedir.
    isvicre ve Avusturya liglerini iyi kullanmaya calisiyorlar.Mbabu, Schlager ve Pongracic iyi transferler.

• https://twitter.com/danzn1/status/1222089082978930689?s=19

Bundesliga 2deki potansiyelli gencler hakkinda bir analiz.Agu ve Van Drongeleni bende begeniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 31 Ocak 2020; 18:19:51 >

• Hainer, hedeflerinin en gec 3 yil icinde SLyi kazanmak oldugunu soylemis.Dogru yatirimlarla gercekci bir hedef.Munihin guzel kadrosu var, lakin, 2-3 ust duzey topcuyla seviye atlamalari lazim.

Pep gibi yanlis hoca tercihleri, evlatcilik, cimrilik Munihe cok zarar verdi.bence, son 4-5 senede en az 1 SL kazanmalari lazimdi.Belki de bu surede dunyadaki en kotu yonetilen kulub Munihti.Bizim yonetimle munih yonetimi degissin, kume dusmemeye oynardik.Konusmaktan, sikayet etmekten baska bir sey yapmiyorlardi desem yeridir.

Bu arada, D.Zagreb sportif direktoru acikladi.Munih, son anda Olmo icin devreye girmis.Zaman olsaydi, Munihe gidiyordu demis.

• https://twitter.com/ODDSbible/status/1224632520223883265?s=19

• Sportbildin söyledigine gore, City, Sane icin 95 milyon istiyormus.Yeni menajerlik sirketi de 1 Nisandan itibaren yetkili olacakmis.Pep, Saneye karsilik Comani istemis, lakin Munih reddetmis.

• quote:

Sportbildin söyledigine gore, City, Sane icin 95 milyon istiyormus.Yeni menajerlik sirketi de 1 Nisandan itibaren yetkili olacakmis.Pep, Saneye karsilik Comani istemis, lakin Munih reddetmis.
    Sane'ye karşılık Coman ne ya sıfır elde var sıfır😂

• quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

https://twitter.com/ODDSbible/status/1224632520223883265?s=19
    Sesi de güzelmiş elemanın

• quote:

Hainer, hedeflerinin en gec 3 yil icinde SLyi kazanmak oldugunu soylemis.Dogru yatirimlarla gercekci bir hedef.Munihin guzel kadrosu var, lakin, 2-3 ust duzey topcuyla seviye atlamalari lazim.

Pep gibi yanlis hoca tercihleri, evlatcilik, cimrilik Munihe cok zarar verdi.bence, son 4-5 senede en az 1 SL kazanmalari lazimdi.Belki de bu surede dunyadaki en kotu yonetilen kulub Munihti.Bizim yonetimle munih yonetimi degissin, kume dusmemeye oynardik.Konusmaktan, sikayet etmekten baska bir sey yapmiyorlardi desem yeridir.

Bu arada, D.Zagreb sportif direktoru acikladi.Munih, son anda Olmo icin devreye girmis.Zaman olsaydi, Munihe gidiyordu demis.
    Şimdi de pek farklı değiller bence hala konuşup duruyorlar bir atraksiyon göremedik

• quote:

insallah, Rummenigge transfere karismaz.Sag beke Hakimiyi begeniyormus.

Kendi gidecek, bu kadroyla Kahn ugrasacak.Birak adami, istedigi transferleri yapsin.

Alıntıları Göster
    Zaten Uli'den sonra Rummenigge'nin orda olmasının pek anlamı kalmadı, Uli ile birlikte gitseydi keşke.

• quote:

Şimdi de pek farklı değiller bence hala konuşup duruyorlar bir atraksiyon göremedik

Alıntıları Göster
    Hainer, futbol yonetimine karismaz bence.Kahn ve Rummenigge ortak yonetir, sonra Kahn tek basina yonetir.Bu yonetimin Uli baskandan farki, kendilerine oncelikle kisa vadeli bir hedef koymalari.Bakalim, bunun icin ne gibi icraatlar yapacaklar, onlar onemli.

Ben Kahnin kadro muhendisligini merak ediyorum.insallah, Rummenigge isinine karismaz da istediklerini yapar.

• Hamann, Munih Sane yerine Rashicayi alsin, Havertz Saneden cok daha onemli demis.Pep bir topcuyu birakiyorsa, o topcudan bir sey olmazmis.

Bu Hamann da milletin ak dedigine kara deyip dikkat cekmeye calisiyor.Munih, takimdan kovdugu icin Munih dusmani diyorlardi.

• Barca, Coutinho icin 80-90 milyon avro istiyormus.

• 50'ye ust duzey takimlara yedek veya alt sira takimlarda yildiz olur ancak. Umitliydim ben kendisinden de burada da olmadi.

• quote:

Barca, Coutinho icin 80-90 milyon avro istiyormus.
    Valla 30 isteseler bile alınacağını sanmıyorum.

• quote:

Valla 30 isteseler bile alınacağını sanmıyorum.

Alıntıları Göster
    Yillik 24 milyon maasla elden cikarmalari cok zor.O seviyedeki maasi odeyebilecek kulubler belli.Real,Barca,Munih,Psg,Juve ve M.United.Real zaten almaz.Juve ve Psg gecen yaz bile reddettiler.M.united, yeniden yapilanmada ve gencleri tercih ediyor.Munihte gecen yaz zor durumda kalmasa onlar da Coutinho kumarini oynamazlardi.City Saneye bile 20 milyon maasi veremiyor.

Coutinho, 30 milyon bonservisli, 10 milyon maasli topcu katkisi yapiyor.Coutinho, 24 kazaniyor ve Barca 80-90 istiyor.Maasinin yarisini odeyip makul bir rakama kiralarlar.

Bu arada, bizim sportif direktor Olmo icin son anda 1-2 teklif oldugunu ve Olmonun reddettigini soyledi.Munih mi diye sordular, lakin sakayla o kismi gecistirdi.

• quote:

Yillik 24 milyon maasla elden cikarmalari cok zor.O seviyedeki maasi odeyebilecek kulubler belli.Real,Barca,Munih,Psg,Juve ve M.United.Real zaten almaz.Juve ve Psg gecen yaz bile reddettiler.M.united, yeniden yapilanmada ve gencleri tercih ediyor.Munihte gecen yaz zor durumda kalmasa onlar da Coutinho kumarini oynamazlardi.City Saneye bile 20 milyon maasi veremiyor.

Coutinho, 30 milyon bonservisli, 10 milyon maasli topcu katkisi yapiyor.Coutinho, 24 kazaniyor ve Barca 80-90 istiyor.Maasinin yarisini odeyip makul bir rakama kiralarlar.

Bu arada, bizim sportif direktor Olmo icin son anda 1-2 teklif oldugunu ve Olmonun reddettigini soyledi.Munih mi diye sordular, lakin sakayla o kismi gecistirdi.

Alıntıları Göster
    Olmo bizi reddettiyse şaşırmam çok doğal bir durum.

• 
Sayfa: önceki 446447448449450
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.