Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (446. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11.662
Cevap
18
Favori
344.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.ComanFCB

Eriksen hamlesi niye gelmedi ilginç sene sonu bedava bence Havertz transferinden daha etkili olur Coutinho kadar da oynar herhalde .
    28 yasinda, eski Eriksen yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Odriozola iyi transfer. Katkı verecektir.
  • Sag beki israrla isteyen Flick hocaymis.Gelecegi Nisanda belli olacakmis.Bu yuzden Odriozola kiralanmis.Munihte topcular, D.Costanin kiralanmasini da istemisler.Munih, Odriozolayi begenirse, Realle oturup konusacaklarmis sezon sonu.Buna karar vermis 2 takim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 22 Ocak 2020; 13:58:11 >
  • Flick hoca istediyse boynumuz kıldan ince yapacak bir şey yok

Costa'nın şu anki durumunu bilmiyorum ama oyun zekası düşük demiştiniz diye hatırlıyorum, kiralansa sizce katkı sağlayabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 22 Ocak 2020; 14:1:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Flick hoca istediyse boynumuz kıldan ince yapacak bir şey yok

Costa'nın şu anki durumunu bilmiyorum ama oyun zekası düşük demiştiniz diye hatırlıyorum, kiralansa sizce katkı sağlayabilir mi
    Costa, bal yapamayan ari.iyi calim atiyor, kararlari kotu, oyun zekasi yetersiz, bitiricilik yok.

Yedek icin idare eder.

Ben munihin yerinde olsam, Olmoyu kacirmazdim.Munihin Sarabiasi olurdu.

• Hey gidi Bavyera’m. Gitmeyeli belki iki yıl oldu

Olmo çok sürpriz oyuncu. Ya büyük bir isim olacak ya da ikinci Deulofeu. Bayern’e yeni Robben-Ribery ikilisi lazım. Bam bam hücum oynayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-007D66956

Hey gidi Bavyera’m. Gitmeyeli belki iki yıl oldu

Olmo çok sürpriz oyuncu. Ya büyük bir isim olacak ya da ikinci Deulofeu. Bayern’e yeni Robben-Ribery ikilisi lazım. Bam bam hücum oynayacak.
    Sane ve Gnabry olacak.Yedekleri, Barcaya istedigin Coman.

Bence, Havertz ve DM, Munih icin sorun olacak.DM almazlarsa buyuk hata yaparlar.Havetzde ust seviye futbolda kapali kutu.Bir top talentede 130 verilmez.

Olmo, bir top kulub icin bizdeki Sarabia gibi olur.ilk 11 ve rotasyon arasinda gezer.Taktiksel olarakta kullanisli topcu.

• Boatengi Arsenal istiyordu, gitmeyecek gene heralde.

Skyda Upamecanoyu munihin istedigini soyluyor Boateng yerine.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Boatengi Arsenal istiyordu, gitmeyecek gene heralde.

Skyda Upamecanoyu munihin istedigini soyluyor Boateng yerine.
    Boateng'in yerine Mai'yi dahi oynatsak büyük kazanç olur, şu anki haliyle safi zarar.

• quote:

Boateng'in yerine Mai'yi dahi oynatsak büyük kazanç olur, şu anki haliyle safi zarar.

Alıntıları Göster
    Hazirlik macinda kotuydu.Boatengi bile aratti desem yeridir.

Boateng, sanirim su anda en kotu 3 stoperden birisi.Mustafi, Boateng ve bizim ilsanker.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 23 Ocak 2020; 0:34:37 >
  • Bayern are seriously interested in Leipzig defender Dayot Upamecano whose contract expires in 2021 and is unlikely to renew it. Various clubs from abroad, especially Arsenal, are also interested in the player [@SPORTBILD]

Skyin haberini Bildte dogruladi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Sane ve Gnabry olacak.Yedekleri, Barcaya istedigin Coman.

Bence, Havertz ve DM, Munih icin sorun olacak.DM almazlarsa buyuk hata yaparlar.Havetzde ust seviye futbolda kapali kutu.Bir top talentede 130 verilmez.

Olmo, bir top kulub icin bizdeki Sarabia gibi olur.ilk 11 ve rotasyon arasinda gezer.Taktiksel olarakta kullanisli topcu.

Alıntıları Göster
    Sane ve Gnabry iyi de hocam Sane ACL'den sakatlandı. Gerçi ACL eskisi kadar dert değil ama çevikliğinden illa ki götürecektir. Coman'ı Juventus'a geldiğinden beri takip ediyordum. Çok sık sakatlanıyor ama onun dışında çok beğenirim. Coman bence ilk 11'i de alabilecek potansiyelde. İzlemesi de çok keyifli.

Havertz için tam yazacağımı yazmışsınız. Havertz bana da patlayacak (kötü anlamda) gibi geliyor. Hani olur da ŞL'de oynayan bir kulüpte kendini kanıtlar, o zaman mantıklı transfer olur derim.

DM için aklıma boşta isim gelmiyor. Kante, de Jong, Jorginho, Rodri ve Fabinho satılmaz. Pogba'yı isterdim ama o da çok pahalı olur. Rodri kaçmasaydı iyiydi.

• quote:

Sane ve Gnabry iyi de hocam Sane ACL'den sakatlandı. Gerçi ACL eskisi kadar dert değil ama çevikliğinden illa ki götürecektir. Coman'ı Juventus'a geldiğinden beri takip ediyordum. Çok sık sakatlanıyor ama onun dışında çok beğenirim. Coman bence ilk 11'i de alabilecek potansiyelde. İzlemesi de çok keyifli.

Havertz için tam yazacağımı yazmışsınız. Havertz bana da patlayacak (kötü anlamda) gibi geliyor. Hani olur da ŞL'de oynayan bir kulüpte kendini kanıtlar, o zaman mantıklı transfer olur derim.

DM için aklıma boşta isim gelmiyor. Kante, de Jong, Jorginho, Rodri ve Fabinho satılmaz. Pogba'yı isterdim ama o da çok pahalı olur. Rodri kaçmasaydı iyiydi.

Alıntıları Göster
    Pogba DM oynayamaz.3lude serbest oynatilinca en yuksek verimi veriyor.Pogba, sorunlu topcu.Kante 29 yasinda ve eski Kante yok.100 milyon istiyorlar birde.o para verilmez.Jorginho ve De jong pasor 6.Thiago ikisinden de iyi bir pasor 6.Pasor 6da Adrian Fein gibi top talentleri de var.

Munihin prime Martinez gibi birine ihtiyaci var.Ndidi olur.Zakaria olur.ikisinden birisi.Savunmayi rahatlatacak, omurgayi kuvvetlendirecek birisi.

Havertze 130 vermek yerine o parayla Zakaria,Upamecano ve Ziyech alinir.Cok daha iyi kullanilabilir.

Sane, ACLden guclu donmezse munih +100 harcamaz.

• Milan, Piateke alici bulamamis.Transferler icin elden cikarmaya calisiyorlar.

• quote:

Alıntıları Göster
    Pogba'yı bir an Münih'te düşündüm de çok garip geldi

• Bayern Munich are in concrete talks to sign Olympique Lyonnais under-19 winger Yaya Soumaré when he becomes a free agent in the summer, according to L'Équipe's @BilelGhazi. The club offers a long-term project, including 3. Liga minutes or an immediate loan to a partner club.

Bayern aside, RB Leipzig and RB Salzburg are also interested in Yaya Soumaré, @BilelGhazi reports. Olympique Lyonnais are working to extend the right-footed winger's contract as soon as possible.

Fransadaki tum top talentlerle ilgileniyoruz.Bakalim, kim alacak? Munih mi? Biz mi?

• quote:

Pogba'yı bir an Münih'te düşündüm de çok garip geldi

Alıntıları Göster
    Fizik gücü yüksek orta saha ihtiyacını giderir. Liverpool'a elenildiği zaman orta saha çok zayıf kalmıştı. Tam bir ergen ama fiyatı uygun olacaksa isterim ben

• Hafta sonu ki maçta başarılar. Bizim defans maça tamamen odaklanırsa keyifli maç olur gibi geliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu arada Hasan reis, Soumareyi iyi bulmus.Lyonun en buyuk yeteneklerinden biri.Alip, 2.ligde kiraya verirsiniz, sonraki sene takima monte edersiniz.Alman takimlari iyi topcu gelistiriyor, lakin, munih, bu al-kirala yontemini hic kullanmiyor.Rotasyon cok guclu hale gelir bu yontemle.

• 
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.