Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (445. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.662
Cevap
18
Favori
344.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Ortasaha sisik munihte.Fein gelecek, Cuisance kiralik gider.Zakaria da gelir diye dusunuyorum.ya Goretzka/Mullerden biri ya Thiago gidecek.Malum, Bild Mullerin resmi yayin organi gibi.Thiagoyu elestiriyorlar dogal olarak, onu gondermeye calisiyorlar.2li tandemde Goretzka oynayamaz, oyun kurmuyor, DMde oynamiyor.Tek Mullerin yerinde oynar.Mullerde zaten yedek.ikisi fazla luks.Thiago, yaratici ve pas kalitesi yuksek isim.Her takimda yer bulur o tip topcu.

Alıntıları Göster
    Fein'i sırf kaçırmış olmamak için alacaklar, çok yazık olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Thiago, cok iyi oynamis.Bay Hayalet Goretzka yine bir sey yapmayip, ortasahanin tum yukunu yine Thiagoya birakmis.Hayalet gibi hayalet.
    Goretzka keşke Schalke'de kalsaydı, Alman topçuların Münih'e gelmek için takımlarıyla sözleşme imzalamayıp bonservissiz gitmelerinden nefret ediyorum, Münih yönetimi de cebinden para çıkmayınca nerde beleş oraya yerleş kafasıyla hepsini alıyor, halbuki Goretzka en başından beri gereksiz transferdi para verecek olsalar yönetim istemezdi eminim.

• quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Goretzka keşke Schalke'de kalsaydı, Alman topçuların Münih'e gelmek için takımlarıyla sözleşme imzalamayıp bonservissiz gitmelerinden nefret ediyorum, Münih yönetimi de cebinden para çıkmayınca nerde beleş oraya yerleş kafasıyla hepsini alıyor, halbuki Goretzka en başından beri gereksiz transferdi para verecek olsalar yönetim istemezdi eminim.

Alıntıları Göster
    Fein, iyi topcu.iyi bir hocanin elinde oyun sertligini artirirsa ust duzey olur.Cok ozelligi var.mucadele gucu yuksek, teknik, topu kullanmasi iyi, oyun gorusu iyi.Sutor ozelligini gelistiriyor, calim atiyor.Thiagoyu tutarsin, Thiagonun yedegi olarak Fein sure alirsa, gelisir, 2 sene icinde 11 icin hazirlarsin.Goretzkayla Cuisanceyle ortasahayi sisirirsen, Feini bitirirsin.

Bedavaya, pasor 6 top talent alma firsatini munih kacirmazdi.Bu yuzden, hizlica sozlesme yenilediler.

Goretzkaysa farkli.Munihte sisteme uymuyor.Tek uydugu sistem, kontra pres.Schalke, gecis oyununda iyi takim oldugu icin orada iyiydi.Adam, hicbir sey yapmiyor.Pasor 6da oyun kurmayan Goretzkayi oynatamazsin.Forvet arkasina transfer yapilacak ve yedekte Muller var.Bu adamin Munihte gelecegi yok.Ne kadar erken kurtulurlarsa kar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hansi Flick on transfers: "We've evaluated the whole thing internally. Now we have another week, let's see what comes of it"

* A right back is wanted. Talks are advanced with a candidate [@Plettigoal]

Acaba, bu isim kim? Monacoda Henrichs bu hafta kadroya alinmamis.Dest? Dodo? Henrichs?

• Neuer, sozlesme yenilemek icin yillik 20 milyon avro ve 2024e kadar sozlesme istiyormus.😱😱😱

En iyisi, 2021e kadar kalip sonra ayrilmasi.35 yasindaki Neuere kimse zorda kalmadikca 2 yildan fazla sozlesme ve 15-20 milyon gibi paralar vermez.

• Neuer, esinden bosaniyormus, sanirim.

Bu arada, Hernandez takimla calismalara baslamis.

• Sag bek icin Odriozola ve Semedo deniyor.6 aylik kiralik.Real, kiralamak istiyormus. Ocakta transfer yapmak zor, lakin, Aarons, Mbabu,Dagba gibi secenekler olacak yaz ayi icin.Biz, Pereirayi alirsak, Munih, Dagbayi kacirmamali.

• Odriozolayi munih kiralamis.Transfer bitmek uzereymis.Hayirli olsun.

• quote:

Odriozolayi munih kiralamis.Transfer bitmek uzereymis.Hayirli olsun.
    Real'in çöplerini toplamaya devam aferim yönetime

• quote:

Neuer, sozlesme yenilemek icin yillik 20 milyon avro ve 2024e kadar sozlesme istiyormus.😱😱😱

En iyisi, 2021e kadar kalip sonra ayrilmasi.35 yasindaki Neuere kimse zorda kalmadikca 2 yildan fazla sozlesme ve 15-20 milyon gibi paralar vermez.
    Münih'ten ayrılmak için sebep mi arıyor acaba çok uçuk sayılar bunlar.

Neuer bu takımın yüzüdür şahsen giderse çok üzülürüm

• quote:

Real'in çöplerini toplamaya devam aferim yönetime

Alıntıları Göster
    Yedek bek olarak, alternatif olsun diye 6 ayligina kiraladilarsa ve Boatengi gondereceklerse, mantikli hamle.Onun disinda, bu transferin mantikli bir tarafi yok.

Aarons,Pereira/Dagba,Mbabu,Lainer,Klostermann gibi kaliteli bekler var.Biz Pereirayi alirsak, Dagba ayrilir diye onu da yazdim.

• quote:

Münih'ten ayrılmak için sebep mi arıyor acaba çok uçuk sayılar bunlar.

Neuer bu takımın yüzüdür şahsen giderse çok üzülürüm

Alıntıları Göster
    Son sozlesmesini yapacak, piyasa ucmus durumda.ozellikle, malum takim piyasa fiyatlarinin cok uzeri maaslar veriyor.

• quote:

Yedek bek olarak, alternatif olsun diye 6 ayligina kiraladilarsa ve Boatengi gondereceklerse, mantikli hamle.Onun disinda, bu transferin mantikli bir tarafi yok.

Aarons,Pereira/Dagba,Mbabu,Lainer,Klostermann gibi kaliteli bekler var.Biz Pereirayi alirsak, Dagba ayrilir diye onu da yazdim.

Alıntıları Göster
    Ben takımı son zamanlarda takip etmiyorum pek ama anlamadığım durum şu abi pavard, hernandez, alaba, kimmich, davies bu takımda bek oynayabilecek 5 topçu var, hernandez de yakında dönecek galiba acil olarak stoper ihtiyacı varken hangi mantıkla bek arıyorlar hala. Bek konusunda Avrupa'nın en şanslı takımlarından biriyiz ona rağmen halen daha sorunu yanlış yerde arıyorlar.

• quote:

Sag bek icin Odriozola ve Semedo deniyor.6 aylik kiralik.Real, kiralamak istiyormus. Ocakta transfer yapmak zor, lakin, Aarons, Mbabu,Dagba gibi secenekler olacak yaz ayi icin.Biz, Pereirayi alirsak, Munih, Dagbayi kacirmamali.
    De Jonga o maaşı veren Neuer'e 20m de verir 30m de bu mantıkla bakıyor herhalde 😁

• quote:

De Jonga o maaşı veren Neuer'e 20m de verir 30m de bu mantıkla bakıyor herhalde 😁

Alıntıları Göster
    Adamlar, Munihin 7 verdigi Nubele bile neredeyse 2 katini teklif etmis.Maas piyasasini mahvettiler.

Bu arada, Odriozolada satin alma opsiyonu yokmus.En iyisi.

• quote:

Adamlar, Munihin 7 verdigi Nubele bile neredeyse 2 katini teklif etmis.Maas piyasasini mahvettiler.

Bu arada, Odriozolada satin alma opsiyonu yokmus.En iyisi.

Alıntıları Göster
    Barça tdden önce Bartomeu'yu değiştirecekti, valverde başarısız olsa da Bartomeu takımın geleceğini çalıyor resmen, şu an gelirler yükseliş trendinde olduğundan fazla söz edilmiyor ama bu sonsuza kadar sürmeyecek, o zaman bol keseden yapılan kontratların acısı fena çıkacak.

• quote:

Barça tdden önce Bartomeu'yu değiştirecekti, valverde başarısız olsa da Bartomeu takımın geleceğini çalıyor resmen, şu an gelirler yükseliş trendinde olduğundan fazla söz edilmiyor ama bu sonsuza kadar sürmeyecek, o zaman bol keseden yapılan kontratların acısı fena çıkacak.

Alıntıları Göster
    2021de gidecekmis.

Borclanma ve topcu satis gelirleriyle finanse ediyorlar.Messi fanlarina urun ve bilet satisindan iyi paralar kazaniyorlar.Messi futbolu birakinca, o para kesilecek.Nikeda 1-2 sene zarar eder, sonra anlasmalarini fesh eder.Lisans ve urun satis haklarinin
    Barcada kaldigi anlasma, Messisiz surdurulemez, Nike cok zarar eder.

• Odriozolaya 3-3.5 milyon arasi kiralik ucreti odenecekmis.

• Sportbild, Coutinho ve Wernerin alinmayacagini, Munihin Sane ve Havertzi alacagini, Sanenin menajer degistirmesinin transferi etkilemeyecegini yazmis.Hasan, Werneri alinmama nedenini acikladi zaten.Werner Nagelsmanla degistim, artik dar alanda da etkiliyim dedi ve resmen beni alin demeye getirdi.

Zakaria 50
    Sane, 100,110+bonus. Ben Citynin Hazarda benzer rakam isteyecegini dusunuyorum.
    Havertz 130.Lakin, 5 taksit yapariz demisler.
    Nubel 10 milyon imza parasi
    Adrian Fein

Coutinho, bu hafta yine kotuydu.120 milyon bonservis, 24 milyon maasi birak, 50 milyon bonservis, 10 milyon maaslik top oynamiyor.

• Eriksen hamlesi niye gelmedi ilginç sene sonu bedava bence Havertz transferinden daha etkili olur Coutinho kadar da oynar herhalde .

• 
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.