Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.662
Cevap
18
Favori
344.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tm degerlerinin ciddiye alinacak bir yani yok. ingilizler sisiriyor, almanlar dusuk deger veriyor mesela.

mesela chealse bizden degerliymis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Ne zaman finansal veriler aciklansa, harika oldugunu söylüyorlar, yine de İngiliz TV gelirinden, Katar, UAE gibi ülkelerle rekabet etmekten sikayet etmekten vazgecmiyorlar.Ne yazik ki, bunu kötü yönetimlerine kalkan olarak kullaniyorlar. İlginc olan, geliri bizden fazla olan tek İngiliz takimi United. Zekice hareket ederek onlari da kolayca gecebilirler. Cünkü, Unitedin gelirde büyüme potansiyeli bizimkine göre cok daha az. Mevcut bütce dönemine yansiyacak overseas TV geliri artis, yeni Sky anlasmasi, sponsorluk anlasmalarinin disinda, outdate olan sponsorluklarin yenilenmesi(BMW/Audi dahil), Kallenin projesi gibi opsiyonlara da sahipler.Fakat burada esas olarak odaklanilmasi gereken konu, TV gelirinin komik paylasimini degistirmek, merchandising ve marketing odakli gelirde büyümeyi saglamak.Bunun icinde, ligin daha rekabetci bir yapiya bürünmesi ve büyük isim transferleri düsünülmesi gerekiyor.Bunlara ek olarak, CL’yi kazanmakta optimum derecede fayda saglar.

-Hernandezin para icin ayrilmak istedigini sanmiyorum.Vergilerle 8.5 milyon avro onun icin düsük bile sayilabilir. Eger bir oyuncu, kontratina 80 milyon avroluk serbest kalma maddesi koyduruyorsa, sonraki seviyeye gecmek icin sans geldiginde ayrilacak demektir. Hernandez icinde o gün geldi. A.Madridte Gil aciklamalarina bakarsak, Ocakta transferi engellemek icin Bayernle olan iliskilerini kullanmak istiyorlar ama yaz transferine aciklar. En azindan belli bir sindirme süreci yasamislar.Bununla birlikte, İyi iliskiler tek tarafli olmaz, iki tarafli da fedakarlikla olur. Hernandez, De Ligte göre daha cabuk, daha sert, daha agresif bir oyuncu.Bunun yaninda, De Ligte göre kendini en yüksek seviyede kanitlamis ve daha tecrübeli. Üstelik, De Ligt transferinde alacagi maas ve komisyon büyük rol oynayacak. Alacagi maasin dengeleri bozmasi, istenmeyen sonuclara neden olabilir.Bu yüzden, biz Hernandez konusundaki pozisyonumuzu hic degistirmeyelim.

-Umarim, insaatciler, Ocak ve Yaz transfer döneminde paraya acimazlar.İnsaate gelince, paraya acimiyorlar, aksine bu onlari cok mutlu ediyor. Özel bir haz aliyorlar.Büyük transferlerde onlari cok mutlu etmeli.Son 2-3 yilda insaate yaptiklari harcama 250 milyon avroyu gecmistir.Bayern Campus, storelerin yenilenmesi, AA’ya her yil 10-15 milyon avroluk harcama, yeni Ofis binasi vs derken kendilerini astilar. İnsaatler, Bayernin degerine deger katiyor gibi düsünülebilir.Ama bu kadar büyük harcamalari, uzun vadeye yaymak yerine 2-3 yila sigdirmalari sorun.Ocak ve önümüzdeki yaz transfer dönemleri yapilacak statement signingleriyle CL’yi ne kadar istedikleriyle ilgili dünyaya verilecek mesaj nedeniyle oldukca önemli. Umarim paraya acimazlar.

• de ligt mali sebepler ve ilk 11 garantisi istedigi icin barcaya gitmemeye karar vermis diyor sport. de jongu7.kez mi ne barcaya transfer etmisler yine.

• rummennige reis , gil marini arayarak hernandezi ocak yerine yazin alacaklarini soylemis. boylece a.madrid yerine topcu bulabilecekmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

rummennige reis , gil marini arayarak hernandezi ocak yerine yazin alacaklarini soylemis. boylece a.madrid yerine topcu bulabilecekmis.
    abi çıldırıcam ya şaka gibi yönetim

Neyse bayern lpool a elenirse belki bir şeylerin farkına varırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 27 Aralık 2018; 19:50:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlcyoneAlex

-Ne zaman finansal veriler aciklansa, harika oldugunu söylüyorlar, yine de İngiliz TV gelirinden, Katar, UAE gibi ülkelerle rekabet etmekten sikayet etmekten vazgecmiyorlar.Ne yazik ki, bunu kötü yönetimlerine kalkan olarak kullaniyorlar. İlginc olan, geliri bizden fazla olan tek İngiliz takimi United. Zekice hareket ederek onlari da kolayca gecebilirler. Cünkü, Unitedin gelirde büyüme potansiyeli bizimkine göre cok daha az. Mevcut bütce dönemine yansiyacak overseas TV geliri artis, yeni Sky anlasmasi, sponsorluk anlasmalarinin disinda, outdate olan sponsorluklarin yenilenmesi(BMW/Audi dahil), Kallenin projesi gibi opsiyonlara da sahipler.Fakat burada esas olarak odaklanilmasi gereken konu, TV gelirinin komik paylasimini degistirmek, merchandising ve marketing odakli gelirde büyümeyi saglamak.Bunun icinde, ligin daha rekabetci bir yapiya bürünmesi ve büyük isim transferleri düsünülmesi gerekiyor.Bunlara ek olarak, CL’yi kazanmakta optimum derecede fayda saglar.

-Hernandezin para icin ayrilmak istedigini sanmiyorum.Vergilerle 8.5 milyon avro onun icin düsük bile sayilabilir. Eger bir oyuncu, kontratina 80 milyon avroluk serbest kalma maddesi koyduruyorsa, sonraki seviyeye gecmek icin sans geldiginde ayrilacak demektir. Hernandez icinde o gün geldi. A.Madridte Gil aciklamalarina bakarsak, Ocakta transferi engellemek icin Bayernle olan iliskilerini kullanmak istiyorlar ama yaz transferine aciklar. En azindan belli bir sindirme süreci yasamislar.Bununla birlikte, İyi iliskiler tek tarafli olmaz, iki tarafli da fedakarlikla olur. Hernandez, De Ligte göre daha cabuk, daha sert, daha agresif bir oyuncu.Bunun yaninda, De Ligte göre kendini en yüksek seviyede kanitlamis ve daha tecrübeli. Üstelik, De Ligt transferinde alacagi maas ve komisyon büyük rol oynayacak. Alacagi maasin dengeleri bozmasi, istenmeyen sonuclara neden olabilir.Bu yüzden, biz Hernandez konusundaki pozisyonumuzu hic degistirmeyelim.

-Umarim, insaatciler, Ocak ve Yaz transfer döneminde paraya acimazlar.İnsaate gelince, paraya acimiyorlar, aksine bu onlari cok mutlu ediyor. Özel bir haz aliyorlar.Büyük transferlerde onlari cok mutlu etmeli.Son 2-3 yilda insaate yaptiklari harcama 250 milyon avroyu gecmistir.Bayern Campus, storelerin yenilenmesi, AA’ya her yil 10-15 milyon avroluk harcama, yeni Ofis binasi vs derken kendilerini astilar. İnsaatler, Bayernin degerine deger katiyor gibi düsünülebilir.Ama bu kadar büyük harcamalari, uzun vadeye yaymak yerine 2-3 yila sigdirmalari sorun.Ocak ve önümüzdeki yaz transfer dönemleri yapilacak statement signingleriyle CL’yi ne kadar istedikleriyle ilgili dünyaya verilecek mesaj nedeniyle oldukca önemli. Umarim paraya acimazlar.
    munihte niye diger giderlerin yuksek olma sebebi simdi anlasildi.

real 2017 180.9 2018 225.

barca 2017 167 8 2018 192.2

munih 2017 226.6 2018 218.5

onlarda tum subeler, munihte tek futbol subesi giderleri

ben olsam hernandezi ne yapip ne edip ocakta alirdim.

boatengle sezon bitmez. o daha munihi cok yakar.

• quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

abi çıldırıcam ya şaka gibi yönetim

Neyse bayern lpool a elenirse belki bir şeylerin farkına varırlar.

Alıntıları Göster
    en azindan aliyorsunuz, ben munih yonetimi 80i hayatta vermez diyordum.

tabii ocakta gelirse munih icin cok iyi olur.

• Bayern villareal in ofansif orta sahası Pablo Fornals ile ilgileniyormuş 26m€ luk serbest kalma bedelini varmış kontratında.

• Aynen bir defans oyuncusuna o parayı vermek pek bayern yönetiminden beklenecek bir şey değil ama henüz genç olduğu için vermeye razı oldular herhalde. Bir sıkıntı çıkmassa süle ile birlikte bayern defansını bir 10 yıl götürecek birisiymiş lucas arkadaşların söylediğine göre.

• quote:

Aynen bir defans oyuncusuna o parayı vermek pek bayern yönetiminden beklenecek bir şey değil ama henüz genç olduğu için vermeye razı oldular herhalde. Bir sıkıntı çıkmassa süle ile birlikte bayern defansını bir 10 yıl götürecek birisiymiş lucas arkadaşların söylediğine göre.
    de ligte 75 vermektense hernandeze 80 vermek daha mantikli bence.bir de fransiz. arkadaslari var. coman zaten cogu genc fransiz topcu munihte oynamak istiyor diyordu.

• quote:

Bayern villareal in ofansif orta sahası Pablo Fornals ile ilgileniyormuş 26m€ luk serbest kalma bedelini varmış kontratında.
    onu sallamislar. munihte oynayacak seviyesi yok.

james kalacak dendi, muller yerine havertz veya fekir gelebilir. bence munih mulleri 1 sene daha tutabilir havertzi bayer leverkusen birakmazsa bu yaz. gerekirse mulleri gonderip orada sancheste kullanilabilir jamesle birlikte. havertz geldiginde o geriye cekilir.

ortasahaya 6 gelecek diyorlardi.

munih pres yediginde oyun kurmakta zorlaniyor bazen. goretzka oyun kurmada daha aktif rol ustlenmiyor. mullerinde bir faydasi yok.

buraya pasor bir 6 fena olmaz. genc, gelecege yatirim olarak.

• quote:

de ligte 75 vermektense hernandeze 80 vermek daha mantikli bence.bir de fransiz. arkadaslari var. coman zaten cogu genc fransiz topcu munihte oynamak istiyor diyordu.

Alıntıları Göster
    Aynen abi fransızlar seviyorlar Münihi nedense, bunda galiba iki ülkenin arasının aşırı iyi olmasının rolü de var uluslararası alanda birbirlerinin dibinden ayrılmıyorlar.

• Sanches takımda en çok üzüldüğüm adam abi haftalardır her 11 duyurulduğunda şu müllerin yerine sanches olsa ne olurdu sanki demekten kendimi alıkoyamıyorum açıkçası ben. Müller den en az 10 kat faydalı oynuyor süre verildiğinde.

Geçen gün bir sayfada oyuncuların aldıkları süreler yazıyordu, goretzka, Martinez, Süle, boateng, Gnabry, ribery bunlar hep benzer süreler almışlar. Şaka gibi. Anlaşılan bayern yönetimini kovac ı geçiş döneminde evlatlara bol bol yer versin de gönülleri kalmasın diye getirdi. Başka başka bir açıklama bulamıyorum ben.

Her ne kadar bl de son birkaç maçtır kazanmış olsa da ben kovac a güvenmiyorum, muhtemelen lpool karşısında boateng süle gibi bir ikiliyle çıkacak ve rezil olacağız. Ondan sonra burada nefret kusacağım felan olabilecekleri az çok tahmin edebiliyorum kendi açımdan. Hernandez in gelmiyor oluşu bu açıdan kötü oldu. Umarım yaza kadar başka bir takım aklını çelmez de bayern e gelir.

6 numara konusunda salihamidzic den ses çıkmıyor. Araştırdıklarını söylediler ama şu ana kadar illaki haberlere düşerdi. Gerçi Hernandez muhabbeti de hiç basında yokken bir anda çıkmıştı ortaya. O yüzden salihamidzic'e biraz güvenim artmadı değil ama hala ortada somut bir şey görememek üzücü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 28 Aralık 2018; 23:42:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sterig

Sanches takımda en çok üzüldüğüm adam abi haftalardır her 11 duyurulduğunda şu müllerin yerine sanches olsa ne olurdu sanki demekten kendimi alıkoyamıyorum açıkçası ben. Müller den en az 10 kat faydalı oynuyor süre verildiğinde.

Geçen gün bir sayfada oyuncuların aldıkları süreler yazıyordu, goretzka, Martinez, Süle, boateng, Gnabry, ribery bunlar hep benzer süreler almışlar. Şaka gibi. Anlaşılan bayern yönetimini kovac ı geçiş döneminde evlatlara bol bol yer versin de gönülleri kalmasın diye getirdi. Başka başka bir açıklama bulamıyorum ben.

Her ne kadar bl de son birkaç maçtır kazanmış olsa da ben kovac a güvenmiyorum, muhtemelen lpool karşısında boateng süle gibi bir ikiliyle çıkacak ve rezil olacağız. Ondan sonra burada nefret kusacağım felan olabilecekleri az çok tahmin edebiliyorum kendi açımdan. Hernandez in gelmiyor oluşu bu açıdan kötü oldu. Umarım yaza kadar başka bir takım aklını çelmez de bayern e gelir.

6 numara konusunda salihamidzic den ses çıkmıyor. Araştırdıklarını söylediler ama şu ana kadar illaki haberlere düşerdi. Gerçi Hernandez muhabbeti de hiç basında yokken bir anda çıkmıştı ortaya. O yüzden salihamidzic'e biraz güvenim artmadı değil ama hala ortada somut bir şey görememek üzücü.

gnabry oynatmaya basladi en azindan. o olmasa fark 6 olmazdi.

dedeleri, tecrubeli topculari onde tutuyor kovac hoca.gencleri oynatmamak ve oyundan almak kolayina geliyor.

sanchesi kazandi, zoru basardi adam lakin israr etmiyor. sanches topcu tipi olarak asiri onemli topcu. ikinci toplara basan, isiran, dikine giden, bu kadar kuvvetli ve hizli topcu yok pek.
    oyunu da hizlandirmasi bir baska onemli ozelligi mesela.

gecen sene thiago olmadiginda munih top yapamiyordu.bu sene sanches o sorunu cozdu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• hernandezin menajeri gil marin ne diyorsa o demis.

munih hudson odoi icin 14.5 milyon teklif edecek deniyor.

chelsealiler yeni mbappe diyorlar. az sayidaki chelsealilerde onlarin hudson odoiyi cok sisirdigini soyluyor. mbappe 18inde slyi dagitiyordu bu chelseade kadroya giremiyor.

munihin ikinci takimi 4.ligde 44 puanla lidermis.2.siradaki takiminda 44 puani ve 2 mac fazlasi var. 3.siradaki takimin 35 puani var. munih bu sene 3.lige cikar gibi.munihi mai, jeong ve shabani tasiyormus.

• chelseanin oyuncu potansiyelini keşfetme sıkıntıları olduğu aşikar. kadroya girememesi belki de chelsea nin hatasıdır. haa mbappe olur mu sanmam ama yine de yetenekli bi topçu olabilir.
  • quote:

hernandezin menajeri gil marin ne diyorsa o demis.

munih hudson odoi icin 14.5 milyon teklif edecek deniyor.

chelsealiler yeni mbappe diyorlar. az sayidaki chelsealilerde onlarin hudson odoiyi cok sisirdigini soyluyor. mbappe 18inde slyi dagitiyordu bu chelseade kadroya giremiyor.

munihin ikinci takimi 4.ligde 44 puanla lidermis.2.siradaki takiminda 44 puani ve 2 mac fazlasi var. 3.siradaki takimin 35 puani var. munih bu sene 3.lige cikar gibi.munihi mai, jeong ve shabani tasiyormus.
    Chelsea geri satın alma opsiyonu koymak istiyormuş anlaşmaya. Şöyle 120 m bir şey koyulsa olabilir aslında.

Chelsea de net sağ kanat sorunu varken Sarri hocam neden çocuğa sağ kanatta hiç şans vermiyor gerçekten ilginç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Robben felan çok sakatlandı abi yoksa bu kadar süre vermezdi hoca. Zaten ilk fırsatta hep onu çıkardı oyundan. Gnabry'i çıkarttığı için kaybedilen puanlar yüzünden ikinci sırada şu an takım yoksa rahat birinci olurdu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Chelsea geri satın alma opsiyonu koymak istiyormuş anlaşmaya. Şöyle 120 m bir şey koyulsa olabilir aslında.

Chelsea de net sağ kanat sorunu varken Sarri hocam neden çocuğa sağ kanatta hiç şans vermiyor gerçekten ilginç.

Alıntıları Göster
    120yi kolay verirler.

munihe geri alma opsiyon koyamazlar. stuttgarta vs konur. al topcumu gelistir, sonra istersem geri alirim.
    bu haberi yapan gazeteci sallamis veya chelseali yonetici cok acemi.bir seyden anlamiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 29 Aralık 2018; 14:10:40 >

• hasan reis, hudson odoinin ailesiyle gorusmeler yapmis.

• 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.