Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (530. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.647
Cevap
17
Favori
343.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 528529530531532
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sane ve coman bence çok iyi topçular sürekli deniyolar sürekli enerjikler. açık takıma karşı neymar mbappe bir şey yapamadı gol atamıyolar şaka gibi. psg açık oynasa bayern gibi sane ve coman gol rekoru kırardı. lewanın olmayışı takımı etkiledi goretzkada bence büyük eksiklikti. tur bayernin hakkıydı ama şu saçma deplasman golü kuralı yüzünden emekler boşa gidiyo. neymar ve mbappe nin tehlikeli olmadığını anladığımız bir maç oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Bence durmalılar ama yedek olarak. Kadro darlığı yüzünden gidecek bu tur. Coutinho flan filan olsaydı yedekte iş görürdü yine.

Yedekte de yaramazlar Boa stoperlik yapmayı unutmuş Alabanın hiç alakası yok. Zaten yedek kalmayı kabul etmiyorlar yoksa bu kadar sorun olmazdı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alıntı

metni:
    neymar ve mbappe nin tehlikeli olmadığını anladığımız bir maç oldu.

Gülünç bir yorum. Neymar'da Mbappe'de gayet iyiydi. Neymar'ın net gol fırsatı olarak kaçırdığı tek pozisyon kaleciyle karşı karşıya durumdayken direğe vurdurmasıydı. Mbappe'nin kaleciyle karşı karşıya kalacağı offside olmayan pozisyonu yan hakem harcadı resmen.

• @sterig Geçmiş olsun hocam. Seyretmesi gayet keyifli bir maçtı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

Alıntı

metni:
    neymar ve mbappe nin tehlikeli olmadığını anladığımız bir maç oldu.

Gülünç bir yorum. Neymar'da Mbappe'de gayet iyiydi. Neymar'ın net gol fırsatı olarak kaçırdığı tek pozisyon kaleciyle karşı karşıya durumdayken direğe vurdurmasıydı. Mbappe'nin kaleciyle karşı karşıya kalacağı offside olmayan pozisyonu yan hakem harcadı resmen.

açık savunmaya karşı gol atamadılar attılarda biz mi görmedik anlamadım. kapalı savunmaya karşı 0 üretkenlik olucak görüceksin. bu neymarın mbappenin iyi haliyse psg yarı finalden fazlasını göremez. psgde maçın adamı navas - di maria

• quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

@sterig Geçmiş olsun hocam. Seyretmesi gayet keyifli bir maçtı.

Teşekkürler hocam, sizi tebrik ederim umarım yarı finalde city'i eler psg (gerçi Dortmund da çıkabilir bilemedim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 14 Nisan 2021; 1:19:17 >
  • Bu bayern 1 yıl iyi oynayıp kupayı topluyor hemen eksik oldumu dağılıyor kapanan takımlara çözüm yapamıyorlar goretzka ve gnappy kilit isimdi bu takımda hemen cozuluyorlar yani bu kadar gol kaçıran geçiş oyunu oynayan psg 1 gol atıp turu alamadı.

2 takımda berbattı hakem hepsinden berbat ilk kez bu kadar dandik hakem gördüm bu seviyede saçma sapan bir maçtı psg korka korka maç oynadı

Kupay1 real alır yine gibi yada pep kesin psg kupa alamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Flick hocanın Alman milli takımının başına geçeceği söyleniyor. Zaten Löw Euro dan sonra bırakıyorum dediğinde akla gelen ilk aday Flick'di. Cl'de yoluna devam etse muhtemelen yönetim bırakmak istemezdi ama şimdi pek ses edeceklerini sanmıyorum. Bize de yeni birini bulmak düşüyor ama Flick kalitesinde birini bulabilecek miyiz emin değilim. Nagelsmann deniyor ama Leipzig salmaz bence.

Komik gelecek biliyorum ama keşke Allegri gibi biri gelse, bize defans yapmayı öğretecek bir hoca lazım. Takım savunma yapmayı unuttu ve Cl'de üst seviye maçlarda yeterince rekabetçi olamıyoruz bu yüzden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 14 Nisan 2021; 1:21:57 >
  • İddaa da 2.5 üst verdik 0.5 üst oldu.

2.5 üst olmaması için elinden geleni yaptı 2 takımda tebrikler o konuda.

İLK YARI neymarın 2 pozisyon 1 i net 2 side direk.

CÜNÜP HERİF.

Mbappe burak yılmaz gibiydi ofsayt man.

2.yarı önlerinden geçen topları kaleye sokamadı PSG DE BAYERN de.

Koskoca sane çalım attı attı içeri pas kesiyor navas a doğru.

Acayip bir maçtı.

TR liginden sonra ilaç gibi geldi ama çekişmeli bol pozisyonlu.

Bir tarafta da koskoca chelsea portoya 2 tane atamadı gitti yenildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GlowZone -- 14 Nisan 2021; 0:28:58 >
  • Şu anda hoca değiştirmek Bayern için akil kari iş olmaz. Rumeniggenin Marcaya açiklamalarini okumuştum. Vasat bir yönetici olduğu ve çabuk gaza gelip gözünün hiç bir şeyi görmediğini aninda anladim. Barçanin borcunu duyunca genzine kaçirdiğini söylüyordu. Düşünün bir şirketin CEOsusunuz, rakip bir şirketin mali durumu hakkinda en ufak fikriniz yok. Bu forumdaki üyelerin çoğu Barçanin mali durumunu biliyordu.Futbolun içinden geliyor, finansal konulardan anlamamasi normal diyebilirsiniz, fakat Tolisso gibi regista olmayan birinin Thiago gibi bir registanin yerini dolduracağini söylüyordu.Az çok futbolu bilen birisi bile doldurmayacağini bilir.Bayernin bugün elenmesinin nedeni ortada yönetim olmamasi.Kafasi çalişan yönetim diyelim. Costa, Sarr, Roca transferleri. Alaba, Boateng, Martinez, Nianzou ve Dantas. Boş yere yer işgal eden 8 oyuncu. Thiago, Coutinho ve Perisiç katki veren adamlardi. Onlarin yerinin doldurulmamasi benchi bitirdi.Costadan cacik olmayacaği belliydi.Bugün olsaydi da bir şey yapamazdi, adamda gram oyun zekasi ve bitiricilik yok. Sarr da ayni şekilde. Roca iyi oyuncu, fakat Thiagonun yerini doldurmasi için 40 firin ekmek yemesi lazim.Bugün iyi bir bench olsa Bayern maçi çevirebilirdi. Motingi oyundan alip Martinezi oyuna soktu adam. Çağresizliğin resmidir bu. Flickte korkak hoca. Takimdaki abilerden korkup onlari hep 11 oynatiyor. Kafasi çalişan hoca çekirgenin ŞL finalinde 1 kez, Süperkupa 2. kez siçradiğini bilirdi, 3.kez şiçradiğinda neler olacağini hesaplardi.

Nagelsmann hala tecrübesiz. Başarisiz olsa dahi 1-2 genç parlatir yine karli çikarsiniz, fakat Allegri çok alakasiz olur. Bayern Pepten sonra Ancelottiyi getirdiğinde de şaşirmiştim. italyan hocalarda takimdaki abilerden korkar. Ancelotti ve Kovaci Bayernde abiler yemedi mi? Flick kalacaksa, Bayernin benchi güçlendirip takimdaki abileri göndermeleri lazim. Boateng, Alaba, Martinez, Müller. Hucumda iş yapacak bir sağ bek, bitirici bir kanat ve en az Paredes seviyesi bir regista alirlarsa benchi güçlendiririrler.Yoksa seneye de çeyrek final veya daha önce ŞLden elenirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

Bu bayern 1 yıl iyi oynayıp kupayı topluyor hemen eksik oldumu dağılıyor kapanan takımlara çözüm yapamıyorlar goretzka ve gnappy kilit isimdi bu takımda hemen cozuluyorlar yani bu kadar gol kaçıran geçiş oyunu oynayan psg 1 gol atıp turu alamadı.

2 takımda berbattı hakem hepsinden berbat ilk kez bu kadar dandik hakem gördüm bu seviyede saçma sapan bir maçtı psg korka korka maç oynadı

Kupay1 real alır yine gibi yada pep kesin psg kupa alamaz

Bayernin ileri hatti kalitesizdi Müller ve Motingten dolayi. Psgde savunmaya odaklandi. O konuda katiliyorum, fakat sosyal medyada tüm yorumcular, eski oyuncular Schweinsteigerten Fabregasa kadar 2 ŞL finali tadinda maç izlettikleri için Bayern ve Psgye teşekkür ediyorlardi.

Bayern taraftarlari Hasana salliyorlar Boatengi gönderdiği için. FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig 

Boateng, Alaba ve Martinez kesin ayriliyorlarmiş. Alabanin bize geleceğini bliyordum da, diğerlerini bilmiyordum. Tek Müller kaldi. Anlaşilan Hasanin kafasi çalişiyor. Sosyal medyada taraftarlar ne diyorsa tersini yapacaksin. Flick için istediği transferlerin yapilmasi için yönetime baski uyguluyor deniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kenshin12

Bayernin ileri hatti kalitesizdi Müller ve Motingten dolayi. Psgde savunmaya odaklandi. O konuda katiliyorum, fakat sosyal medyada tüm yorumcular, eski oyuncular Schweinsteigerten Fabregasa kadar 2 ŞL finali tadinda maç izlettikleri için Bayern ve Psgye teşekkür ediyorlardi.

Bayern taraftarlari Hasana salliyorlar Boatengi gönderdiği için.  

Boateng, Alaba ve Martinez kesin ayriliyorlarmiş. Alabanin bize geleceğini bliyordum da, diğerlerini bilmiyordum. Tek Müller kaldi. Anlaşilan Hasanin kafasi çalişiyor. Sosyal medyada taraftarlar ne diyorsa tersini yapacaksin. Flick için istediği transferlerin yapilmasi için yönetime baski uyguluyor deniyor.

Alıntıları Göster
    Müller küçük takımlara istatistik kasmaya devam. Bununla sözleşme yenilediler bir de, elimizde Musiala varken sene sonu gitmemesi için bir neden yok. Yedekte kalmayı kabul etse kesinlikle kalmalı derim. Bu şekilde inanılmaz verimli olurdu ama o da yedekte kalmayı kabul edecek bir topçu değil maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 14 Nisan 2021; 21:57:7 >
  • Teşekkürler hocam. FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig 

• Flick Almanya milli takımının başına gidiyor.Almanyada klip geçecek söylentisi vardı ama durum değişmiş galiba klip istemedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 15 Nisan 2021; 3:33:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johan Cruyff

açık savunmaya karşı gol atamadılar attılarda biz mi görmedik anlamadım. kapalı savunmaya karşı 0 üretkenlik olucak görüceksin. bu neymarın mbappenin iyi haliyse psg yarı finalden fazlasını göremez. psgde maçın adamı navas - di maria

Alıntıları Göster

Neymar tğm bayern savunmasının içinden geçti gol atamaması birşey değiştirmez kazma günündeydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Tüm sorunlarin nedeni sanki Flick ve Kalle degilmis gibi hala yüzsüzlük yapmalari oldukca ironik bir durum. Takimdaki lider oyunculari karsisina almak istememesi yüzünden forma adaletini kaybetti. Genc bir oyuncunun fark yaratmadikca ilk 11 oynama sansi yok.Ama, Boateng ve Alaba gibiler icin standartlari cok düsük. Onlar ne kadar kötü olurlarsa olsunlar her mac ilk 11 baslamaya devam ediyorlar.Savunmanin hali ortadayken, bazi seyleri degistirmek icin hicbir sey yapmadi.PSGye karsi bizim savunmamizda ilk defa organizasyon, koordinasyon ve derinlik vardi.Alabayi ortasahada oynatma sansi olmasa, Hernandez ilk 11 baslamazdi.Cünkü, Alabaya yerin garanti mesaji vermek icin onunla baslayacakti.Böyle abuk sabuk islerle ugrasmaktan PSG maclarina iyi hazirlanamadi.Psg ilk macindan önce takima 2 gün izin verdi. Milli takimda insan haklari showu yapmak yerine Löwe bizi Kuzey Makedonya macinda dinlendir demekten aciz oyuncularin da bunda payi büyük. Bu kepazeligin arkasinda olan Kroos. Kendi sakatim numarasi yapip, oynamadi.Kendi baskani, Katarlilarin direktifiyle 2018de Hamas propagandasi yapti.iranli generallerin gittigi yere göndereceklerdi, yalvar yakar birilerini araya sokup, anlasma yapti.Yerse, tekrar Hamas propagandasi yapsin.Katara gitmemekten bahsediyorlar, ama Katarin ülkelerinde ne kadar nufuz sahibi ve güclü oldugundan haberleri bile yok. Saflar.Büyük maclarda fark yaratan 2 oyuncumuz yok ve Sane henüz yüzde 100üne erismis degil.Musialayi gelistiriyim, üzerine koysun, büyük maclarda ihtiyacim olur demedi.Musiala, Goretzkanin telkinleriyle özel fiziksel antremanlar yapmaya son haftalarda basladi.Simdiden belirgin bir fark var. Musialayi hazirlamak yerine Costa ve Müllerin mutlulugu Flick icin daha önemliydi.Pochettino, Kimmichi Neymar/Mbappenin presi ve Gueyele tamamen izole etti.Ekstra bir DLPye ihtiyac varken, Rocayi bu maclara hazirlamak varken gidip Martinezi yeni takimina hazirladi.Comanin bitiriciligi zayif. Sane, hala eski gücünü kazanmis degil. Pochettino bizi tamamen Müller ve Moting üzerinden atak yapmaya zorladi.Onlarla da kaliteli sanslar yaratmak zordu.ikinci macta da Psg kazanmayi hak etti. Sans yanimizdaydi ve Hernandez/Neuer ikilisi yenilgiyi önledi.

-Transfere gelince, Sarr ve Costayi isteyen Flickti.Kahn ve Brazzo ona Richards ve Musialaya güvenmesini istediler. Bu sayede Cuisancei da satip, tüm bütceyi ortasaha transferinde kullanacaklardi.Bununla birlikte, Flick israrla güvenebilecegi tecrübeli oyuncular istedi ve 4 transferde diretti. Kalle puroyu alip, benim dönemde hep kar ettik demek icin düsük bir bütce verdi.Bu arada, 2019da upheaval icin biriktirilen 200 milyona hala dokunulmus degil.4 transfer yapacaksin, bütcen Dest transferine zor yetiyor. Brazzo firsatlar cikmasi icin beklemekten baska bir sey yapamadi. Barca, Dest konusunda devreye girip, Desti de 2 kati maas ve ilk 11 garantisiyle ikna ettiler.Daha sonra Bakuye gidildi, 10 milyon avro veremediler.Teknik olarak, 4 transfer yapacaksin, bütcenin yarisina yakinini tek bir oyuncuya veremezsin.Transferin belirsiz olmasi yüzünden o da beklemedi. WOBla anlasmisti.Sarr ve Costa, son günlerde menajerlerin önerdigi oyuncular ve Flickin onayiyla alindilar.Sarrla 1 seneyi cöpe atmak yerine Richardsa bir sans verse, isimizi görürdü.Brazzo, Martta transferler icin üst yönetimden bütce istedi. Flick, istedigi transferleri yaptirmak icin kapris yapiyor. Hangi mal böyle bir kadroyu birakip, ikinci sinif Tdlerin gittigi milli takimlara gider?. Flick ve Kalleye güvenilerek yapilan transferlerle, 3-4 seneye kalmaz United ve Milanin yasadigi süreci bizde yasariz.Enkazi birakip, giderler.Her seyden önce, Flick birinci adam olmayi kaldiramadi.Flickle bir sonumuz yok.En azindan, kendisine söyleneni yapip Nagelsmann 2023de hazir olana kadar kalsa. Lewandowski ve Müller de o zaman gitmis olur.

-Takim lideri derken, takimda uzun süre kalan ve sözü gecenleri bahsediyorum. Yoksa, sahada liderlik yapmak farkli bir olgu. Flickin komutanlarim dedigi Boateng ve Alabanin sahadaki liderlikle alakalari bile yok. Psg 2.macinda bol pozisyon bulacaklarini düsünüyordu, ama Marquinhos saha disindan Psg savunmasini organize etti Devre arasinda gidip ilk yaridaki hatalarini gösterdi.Boateng ve Alabanin ikisinin sahada yapamadigini saha disindan yapti. Saka degil gercek.Brazzonun kovulmasini isteyenler, suursuz ve bilincsiz insanlar. Flicke Nübele sezonluk 10 mac süre vermesini söylediler. Veremem, dedi. Neuer gelecek sezon 36 olacak. Sakatlanirsa, hatta CLdeki önemli bir mactan önce hasta bile olsa, ne yapacaksin? Ne yazik ki, Alaba ve Müller fanlari gibi Flick fanlari da beyinleri yerine baska yerleriyle düsünüyorlar.Kadro planlamasinda, Kallenin tüm malliklarina ragmen, Brazzo sayesinde iyi bir pozisyondayiz. Tek ihtiyacimiz, Camavinga+alternatif bir sag bek. 2022de potansiyel Haaland transferiyle kadroyu orta vadede yenilemis olacagiz. Sonra, post 2025 sonrasi kadro planlamasina odaklanma firsatimiz olacak.Bununla birlikte, Kalle Haalandi istemiyor ve 2023te 35 yasinda olacak Lewyle kontrat yenilemeyi düsünüyor.Flickin de kadroyu enkaza cevimek icin cabalari takdir edilesi seviyede.Brazzo, Müllere 1 yillik kontrat verirken, Flick devreye girip 2 yil yaptirdi.Mülleri yedek birakmayi birakalim, Müllere yerin garanti mesaji vermek icin kontrat sonuna kadar ilk 11 oynatir Ek olarak, Brazzo öyle dedigim dedik biri degil. Hatasini kabul edip, özelestirisini de yapar. Kisaca, Brazzo, Bayernin gelecegini düsünürken, iki tane suursuz takimi enkaza cevirme pesinde.Transferler icin oyuncu satislari önemli.Taraftarlarin yüzde 100 kapasiteyle geri dönecegiyle ilgili Haziran-Temmuz aylarinda garanti alirlarsa transferler sorun olmaz. Pandeminin finansal tahribati TV gelir kaleminde büyük oldu. 2.2 milyar avroyu bulacakken 1.3 milyar avroda kaldi.DFL, OTT platformu kurmak icin yatirimci ariyor ve yurtdisi TV haklari icin gelecekten sezondan gecerli bazi önemli anlasmalar yapildi.CL geliri de, yeni market pool sayesinde gelecek sezon 10-15 milyon artacak.Tüm bunlara ek olarak, yönetim, Cin ve USA firmalariyla bölgesel sponsorluk anlasmalari icin görüsüyor.1 ay öncesi itibariyle görümseler iyi gidiyordu.Potansiyel Haaland transferi+bu sezonki transferler icin yeterli kaynak yaratilir.Tabii ki, taraftarlarin tam kapasiteyle dönmesi de gerekli.ispanyol takimlarinin asiri yüksek maaslar vermesi, Haaland konusunda sorun yaratabilir ama, Haalandi gercekten isterlerse bir yolu bulunur. Su anda Brazzo ve Kahnda 2022de Haaland transferiyle ilgili bir düsünce var. Teknik olarak, Kallenin görev süresi 30 Haziranda bitiyor.Ondan sonraki bütce dönemi Kahnin sorumlulugunda olacak. Bir zahmet artik geri plana cekilsin.

• AlcyoneAlex A kullanıcısına yanıt
    Sosyal medyada bir anket paylaşmışlardı Hangisi (Brazzo mu Flick mi) takım için daha önemli bir isim diye, %93 Flick çıkmıştı. İnsanlar cidden şaka gibi.

Flick'in elinde cl yi alabilecek potansiyelde bir kadro vardı, elbette Lewa ve Gnabry'nin olmaması şanssızlık ama bu kadar ezilerek elenmek tamamen Flick'in hatası. Alaba Boateng saçmalığını geçtim Musiala ve Roca'ya vermesi gereken süreleri Martinez ve Müller'e yedirdi. Şahsen bu çekingenlikle gelecek sene de Flick'le bir şeyin değişeceğini sanmıyorum ama şimdi dfb ye giderse daha iyisini bulabileceğimizi de düşünmüyorum nasıl olacak acaba 😒

• Flick topçulara sezon sonu sözleşmesini sonlandırmak istediğini söylemiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 17 Nisan 2021; 20:32:58 >
  • Avrupa süper ligi birkaç saat sonra resmi olarak kurulacakmış, Alman ve Fransız takımları yer almayacak diyorlar.

• Klose Münih'ten ayrılmak istediğini söylemiş

• 
Sayfa: önceki 528529530531532
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.