Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.662
Cevap
18
Favori
344.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bayern Münih yönetimi gelecek sezon için kadro yaş ortalamasının yükselmesi nedeniyle Griezmann ve Dybala'yı kadrosuna katmayı planlıyor. (Bild)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmodov -- 20 Ağustos 2018; 12:39:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sallamis.

dybalada griezmannda jamesin yerinde oynuyor.munih jamesi birakmaz.luks transfer olur.

bernat, felipe luis. bu sene kahrimdan beni oldurecekler.wendell ve weigli alin transferi kapayin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

sallamis.

dybalada griezmannda jamesin yerinde oynuyor.munih jamesi birakmaz.luks transfer olur.

bernat, felipe luis. bu sene kahrimdan beni oldurecekler.wendell ve weigli alin transferi kapayin.
    Kehler i libero için almadınız mı ki

• quote:

Orijinalden alıntı: kozmodov

Kehler i libero için almadınız mı ki

Alıntıları Göster
    3lu savunmayi alternatif olarak kullanacak hoca.6 numara ve sol bek hala sart.

munihte yedek sol bek rafinha.bernat ilk yedek dahi diil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 20 Ağustos 2018; 12:47:29 >
  • quote:

En yüksek ücret ödenen Bayern Münih oyuncuları ve aldıkları miktarlar:(wespeakbayern instagram sayfasından alıntı)

Takıma yeni katılmış olmasına rağmen Goretzka'nın en yüksek ikinci maaş alan oyuncu olması ilginç. Ayrıca James ve Thiago'nun da takıma katkıları düşünülünce daha yüksek ücretler alması gerekiyor bence.
    instada guvenilir kaynak bulmak zor.

goretzka o parayi ancak imza parasiyla alir.imza parasini maasa eklemisler o zaman.

robben ve riberyde cok.o paranin yarisini dahi haketmiyorlar.bunlarin niye gitmek istemedikleri belli oldu.

al verle rolanti oyunla 40a kadarda oynarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 20 Ağustos 2018; 12:50:29 >

• Uli Hoeness : Rudy'nin bizden ayrılacağını düşünüyorum ama 15 m € onu satmak için yeterli değil.

• Serge Gnabry antrenmanlara başladı ve Hoffenheim karşısında oynayabilecek. ( Bild)

• munihli fransiz taraftarlar bernat videosu yapip, psg hesaplarina gonderiyor.

bernat yeni superstar,bernat yeni marcelo vs yaziyorlar.

f.luis diyorlar 33-34luk topcuya bernattan fazla para istiyormus a.madrid.

wendell ve weigli alin, kapatin transferi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

munihli fransiz taraftarlar bernat videosu yapip, psg hesaplarina gonderiyor.

bernat yeni superstar,bernat yeni marcelo vs yaziyorlar.

f.luis diyorlar 33-34luk topcuya bernattan fazla para istiyormus a.madrid.

wendell ve weigli alin, kapatin transferi.
    Yeni süperstar mı

niye böyle bir beklenti oluştu ki taraflarda anlamadım görür görmez fake haber demiştim ben daha bayernde as olmayan adam psg nin sol bek sorununa nasıl çare olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmodov -- 21 Ağustos 2018; 11:38:44 >
  • Bastian Schweinsteiger jübile maçı için Sabaner tesislerinde antrenman yapmak üzere 26 Ağustos pazar günü Münih'e dönecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmodov -- 21 Ağustos 2018; 17:20:57 >
  • quote:

En yüksek ücret ödenen Bayern Münih oyuncuları ve aldıkları miktarlar:(wespeakbayern instagram sayfasından alıntı)

Takıma yeni katılmış olmasına rağmen Goretzka'nın en yüksek ikinci maaş alan oyuncu olması ilginç. Ayrıca James ve Thiago'nun da takıma katkıları düşünülünce daha yüksek ücretler alması gerekiyor bence.
    Jamesin aldığı ücret az değil mi 150k olması lazım.Neuer belki bir tık daha fazla kazanabilir Müllerin ücreti şişik doğal olarak .Goretzka benim de dikkatimi çekti acaba oyuncu bonservissiz geldiği için mi bu kadar dolgun ücret verdiler ya da imza parası vardır

• Bayern Münih Başkanı Uli Hoeness: "Şampiyonlar Ligi finalini kazanmak istiyorum ama borç yapmak da istemiyorum. Taraftarımıza en büyük başarıları sunmak görevimiz ancak aynı zamanda ekonomik olarak da sağlam kalmalıyız"

Daha geçen Alman hükümeti 300 Milyar dolar bütçe fazlası verdiğini açıkladı gözünüz doysun yav.

Birde bu klüp çoğu oyuncuyu bonservissiz kadroya katıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 21 Ağustos 2018; 14:50:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Louie-Andy Anderson

Jamesin aldığı ücret az değil mi 150k olması lazım.Neuer belki bir tık daha fazla kazanabilir Müllerin ücreti şişik doğal olarak .Goretzka benim de dikkatimi çekti acaba oyuncu bonservissiz geldiği için mi bu kadar dolgun ücret verdiler ya da imza parası vardır

Alıntıları Göster
    Bence de James in daha yüksek ücret alması lazım goretzka ya da imza parasını maaşa ekleyip vermişlerdir yoksa yeni gelen adama bu kadar vermezler bayernin maaş politikası katı biraz.

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Bayern Münih Başkanı Uli Hoeness: "Şampiyonlar Ligi finalini kazanmak istiyorum ama borç yapmak da istemiyorum. Taraftarımıza en büyük başarıları sunmak görevimiz ancak aynı zamanda ekonomik olarak da sağlam kalmalıyız"

Daha geçen Alman hükümeti 300 Milyar dolar bütçe fazlası verdiğini açıkladı gözünüz doysun yav.

Birde bu klüp çoğu oyuncuyu bonservissiz kadroya katıyor.
    Hocam ülkenin bütçe fazlasının ne alakası var kulüp bütçesiyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmodov -- 21 Ağustos 2018; 21:39:45 >
  • Joachim Löw ; Bayern Münih, Schalke 04, Dortmund, Bayer Leverkusen ve Vfl Wolfsburg temsilcileri ile Alman milli futbol takımının değişimi ve geleceği ile alakalı olarak Frankfurt'ta görüşme yaptı. Bayern Münih'i Rummenigge temsil etti. (Kicker)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmodov -- 22 Ağustos 2018; 5:20:20 >
  • Lewandowski : Nisan ve Mayıs aylarında neredeyse herkesin hedefi konumundaydım ve kulübün bana destek çıktığını hiç hissetmedim. Yalnız hissetmiştim. 2 veya 3 önemli maçta gol pozisyonlarını değerlendiremeyince birden herkes "Lewandowski'ye atış serbest" moduna geçmişti. Ne yöneticiler ne de başkası arkamda durdu.(Bild)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmodov -- 22 Ağustos 2018; 5:33:11 >
  • Bayern Münih'in gelecek yaz Pavard'ın 35m€'luk serbest kalma bedelini ödeyerek oyuncuyu kadrosuna katma konusunda anlaşması var. Ancak eğer Stuttgart UCL' ye katılmaya hak kazanırsa bu madde geçerli olmayacak. Yani Bayern oyuncunun bedeli için Stuttgart ile tekrar anlaşma yapmak zorunda kalacak. (Bild ve SZ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmodov -- 22 Ağustos 2018; 5:53:46 >
  • Don Balon'un aktardıklarına göre Barcelona Jordi Alba'nın yedeği olması için, Everton'a transfer olan Lucas Digne'nin yerine Juan Bernat'ı getirmek istiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmodov -- 22 Ağustos 2018; 8:34:5 >
  • Bayern Münih efsanelerinin Tottenham efsanelerine karşı oynayacağı 1 Eylül'de yapılması planlanan maç, Totenham'ın yeni stadyumunun henüz maçlara ev sahipliği yapmak için hazır olmaması sebebiyle iptal edildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmodov -- 22 Ağustos 2018; 6:4:49 >
  • Bayern Münih yöneticileri Renato Sanches'in bu sene bir atılım yaptığını kabul ediyorlar. Fakat Sebastian Rudy'yi satmak istiyorlar. Cumartesi Sanches 21. yaş gününü kutladı. Annesi ve kardeşleri onu Münih'teki yeni evinde ziyaret ettiler. Bunun ona daha da güç verdiği sanılıyor. Bayern onu yeni bir transfer olarak görüyor gene de orta sahadan en az bir oyuncuyu göndermek istiyorlar. Sanches kalmalı bu yüzden Rudy nasıl olursa olsun gidebilir. Eğer bir kulüp Bayern'in talep ettiği transfer bedelini ödemeyi kabul ederse (yaklaşık 20 m€) Rudy kulüpten ayrılabilir. Bu Bayern'in Sanches'e onun için planladıklarıyla ilgili açık bir işaret. (Bild)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmodov -- 22 Ağustos 2018; 6:22:3 >
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.